Kampiranje in pes

ninci · 32251

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 17 Julij 2005, 18:35:07
Takole počasi prihaja čas dopustov in mi smo se odločili za kampiranje z šotori, z obema pesjanoma. Zanima me če je kdo od vas že bil na taki vrsti počitnic z svojim psom in kako se je vse skupaj obneslo?
Če pa je kdo od vas že kampiral na Korziki in nam bo lahko dal še kaj dodatnih informacij pa še toliko bolje ;)

Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 18 Julij 2005, 13:57:22
ojla!
mi hodimo redno v avtokamp Pineta v Fažani, blizu Pule, samo zaradi moževega zdravja ponavadi najamemo bungalov. Aik je tam prav blažen (po prihodu domov vsaj še ne mesec diši po borovcih), psov je več kot na kakšni razstavi, osebje pa se trudi tudi štirinožnim gostom ponuditi maksimalno udobje: skodelice s svežo vodo so na vsakem koraku, zjutraj in zvečer pa nastavijo tudi hrano. del plaže, kjer se lahko kopajo tudi psi, je v senci, imajo pa na voljo tudi poseben travnik, kjer lahko opravljajo potrebo.
sicer so mi povedali, da je pravi "pasji" kamp v Medulinu in da je tam še bolje poskrbljeno za pse.
Ninci, za Korziko sem slišala, da ima čudovite kampe, poznam nekaj ljudi, ki so tam dopustovali in vsi so govorili v superlativih. če ima kamp, kamor boste odpeketali, web site v italijanščini, ti lahko prevedem (sem "tršica" za italijanski jezik) kako in kaj. če pa še niste našli kampa, pa ti lahko poiščem tiste, ki sprejemajo "piccoli animali domestici".
lp, dada



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 19 Julij 2005, 07:24:33
Po pravici povedano nimamo še nič točno izbrano malo brskamo po internetu in si ogledujemo. Bungalovi so vsekakor odlična opcija ampak za naš žep predraga (za teden dni vsaj! dve mesečni najemnini :o ) šotorjenje pa je... poceni, zabavno, samo še vprašanje je kako ga bosta prenesla Smarto in Rumbalaja.

Če bomo šli pa predvsem močno upam, da vreme ne bo podobno našemu! :-\

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #3 : 19 Julij 2005, 10:54:26
Ninci poskus na malce oddaljenem kraju od hiše ;).Mi smo večkrat taborili na bližnjem travniku.Pa kuža je bil zraven (ne moj,bratrančev).Spal je zunaj,pred šotorom in poleg vsakojutranjega praskanja po vratih,da ti zaledeni kri smo se meli odlično.Čakamo sončne dni,da vajo ponovimo :P  ;D.

Uživajte!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 19 Julij 2005, 13:02:19
ninci!
bungalovi v Fažani so zelo zelo poceni, posebej če ne greš preko naše agencije, ampak plačaš direktno doli. nič kaj dražji niso kot plac za šotor ali prikolico.
mi gremo v prvem tednu septembra in računamo, da nas bo 10 dni v večjem bungalovu (s terasu in 3 ležišči - Aik rabi tudi enega) prišlo nekje okoli 50 jurjev (vse skupja, za dva + za psa + turistična taksa). vzeli bomo samo nočitev z zajtrkom, ker mi njihova hrana ne diši najbolj, imajo pa tam kar nekaj paviljonov z roštilji (na sredini roštilj, okoli pa mize za cca. 10 oseb), tako da si lahko vedno kaj pripraviš. mi ponavadi vzamemo še električni roštilj, no, pa saj tak ne gremo na morje samo žret in postavka hrana nam (kljub težki kategoriji, v katero spadava jaz in Aik, Pero pa v eno nižje ;)) ni primarna.
kamp je res lepo urejen,točno nasproti Brionov, je v lasti hrvaške vojske (ampak vojakov ne vidiš nikjer), vse je zelo čisto, imajo igrišče za odbojko, košarko, mini golf, namizni tenis, različno urejene plaže, zraven imajo še farmo koz (joj, se jih je Aik prvič vstrašil, kot da bi videl aliene :o)... res priporočam.
če želiš, ti pošljem njihovo telefonsko, pa vprašaj...
rada ma vas dada in lizika od Aika



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #5 : 20 Julij 2005, 08:46:51
Citiraj
bungalovi v Fažani so zelo zelo poceni, posebej če ne greš preko naše agencije, ampak plačaš direktno doli. nič kaj dražji niso kot plac za šotor ali prikolico.

 ;D ;D V Fažani verjamem ja, samo to nam niti ne diši kaj preveč. Na Korziki pa so cene bungalovčkov za teden dni 300 in več evrov. Edina opcija je korzika ali v skrajnem primeru južna dalmacija,če nam nič od tega ne bo ustezalo še vedno ostajajo pogajanja ali opcija da ostanemo doma, Rogla - Zreče, Strunjan,Šobec, ...

Citiraj
Ninci poskus na malce oddaljenem kraju od hiše

T.M.T mislim da bi me sosedje skrajno čudno gledali če bi postavila šotor pred blokom in noč preživela tam ::) :D. Smo pa že razmišljali o tem, da bi šli za eno noč kampirat recimo na Šobec in sprobali kako se obnese, da ne bomo prevozili uf kilometrov in potem ugotovili, da to pa ne gre.

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #6 : 20 Julij 2005, 09:38:03
Upsi ;D!Pridi k nam,če te krave ne motijo,hehe.Ti odstopim en travnik na ravnem (no trvanika na ravnem ravno ni...ma se bo že našlo :P)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 15 Avgust 2005, 15:25:40
če želiš, ti pošljem njihovo telefonsko, pa vprašaj...
rada ma vas dada in lizika od Aika

Bi lahko jaz dobil cifro? ;D

Have a nice day !!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 15 Avgust 2005, 17:32:21
Seba, evo info:
Turističko naselje PINETA - 52212 Fažana, Perojska cesta bb , Hrvatska
tel.: +385(0)52/521 884

upam, da porihtaš. žal ti ne bo, sigurno!

lp, dada



seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 15 Avgust 2005, 18:07:28
Hvala!!!!!! :-*

Have a nice day !!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 15 Avgust 2005, 22:48:14
Seba, ni omembe vredno.
naj ti povem samo, da je Aik še 14 dni kasneje dišal po pinijah.
vseeno pa vprašaj, če so psi tudi letos dobrodošli.

lp, dada



seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 16 Avgust 2005, 09:00:31
Je omembe vredno,HVALA!! ;D
Bom vprašal seveda,ampak drugo leto gresta zdaj dva pesa na morje,ker dobim v četrtek še kitano iz zavetišča!!!No bomo videli kako bosta pridna peseka!! ;D

Have a nice day !!!!


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #12 : 16 Avgust 2005, 09:16:26
Kaj pa je kitana?



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 16 Avgust 2005, 10:53:47
ja, jaz tudi ne vem, kaj je kitana?

sorry, da sem off-topic!

lp, dada



seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 16 Avgust 2005, 12:50:30
 ;D ;D Kitana je moja nova psička,ki je sedaj v Zonzaniju!!V četrtek grem ponjo!! ;D

Have a nice day !!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 16 Avgust 2005, 13:00:21
Seba, bravo in čestitam!

kaj pa je za ena pasma?

lp, dada



seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 16 Avgust 2005, 22:44:25
American pitbull terrier ;D

Have a nice day !!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 17 Avgust 2005, 10:34:26
opa, the best :)!
torej, še en, mast, sem ti fauš ::)!

te pa se še malo na mojega lepotca spomni, al' bo kar tvoj lepotec prevzel teren  ;)?

lp, dada



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #18 : 23 Avgust 2005, 17:07:17
No mi pa zdaj že 6 leto hodimo v naša prikolico na morje v camp Sirena v Novemgradu :). Rondo sicer z nami hodi 3 leto. :), ker ga prej še ni bilo. No...je super.  :)Psi imajo svoja sprehajališča in umivalnice :). do zdaj so imeli tudi poseben del v morju, ki je bil malo bolj odstranjen za kopanje psov. Letos ga ni več....razlog....lansko leto sta se dva NO stepla med sabo in ranila vmes še enega lastnika :o. Mi tako ali tako nismo tja hodili na kopanje, ker je rondo agresiven do samcev tam so pa vsi SEVEDA spuščeni in takoj bi lahko prišlo do prepira :-X. Tako, da naš pesjan gre zjutraj na sprehod potem se greva skupaj namočit v morje..on se samo namoči...noče zaplavat ::)...potem pod tuš in pred prikolico. :) potem greva vmes če je res vroče se zmočit v pasje umivalnice, da mu ni vroče...čeprav je to bol malokrat, ker je cel camp v borovem gozdu tako, da ni pretirano ;D. drugače pa vmes po campu kakšen krogec ali po sprehajališču, da opravi potrebo potem pa, ko se ljudje odpravijo iz nudistične plaže :P...samo tam je toliko prej prosto, da se lahko namočiva, ker na tisti pravi campski plaži se ljudje do 8-9 sončijo itd. pa še tabla prepovedano kopanje psov je. >:( tako, da gremo na ˝nudl plažo˝ ali na eno prej, ki je pa malo smotana, ker je vse naravnost in zelo drsi in tam rondo sploh noče notri :-\...se pravi...mi imamo tam 3 plaže, prva je zrihtana pač za camp, druga je takoj zraven kjer so te smotane skale, tretja je nudistična. uporabljava drugo in ˝nudl˝. Včasih tudi ta zrihtano...samo res ne sme biti nobenega..ker se takoj nekdo pritoži. Čez dan je rondek dondek pri prikolici. :)

Citiraj
In opozorilo vsem ki bodo kampirali. Ali imejte pse zaprte ali pa na štriku, verigi,... Ker če ne se zna zgodit da vas okronajo za nezaželjene in vam naslednje leto vstop v kamp ne bo dovoljen.
ja res je priporočljivo, da je privezan vsaj ko je sam. Pri nas v kampu je veliko psov. Tako, da rondo, ko je čez dan pri prikolico in če je sam je privezan. Če smo pa mi zraven(družinski člani) pa je spuščen.

lp


DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #19 : 24 Avgust 2005, 23:31:55
ja res je priporočljivo, da je privezan vsaj ko je sam. Pri nas v kampu je veliko psov. Tako, da rondo, ko je čez dan pri prikolico in če je sam je privezan. Če smo pa mi zraven(družinski člani) pa je spuščen.


Dobro vam, če zraven vas ostane. Neon se spravi kar raziskovat tak da je vseskozi na verigi ampak zraven nas. Spi pa sam zunaj pa včasih malo sestraši folk ki hodi pozno domov  8) Dobro da smo ga z vsemi spoznali da se ga niso bali.  :D ;D Spuščen je edino na sprehodih in na divji plaži. Kaj morem odpoklic dela probleme (moja napak) pa še precej močan firbec ga daje. Mora bit z vsem na tekočem.  ;D ::) :P :-[

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #20 : 31 Avgust 2005, 13:02:53
Dobro vam, če zraven vas ostane. Neon se spravi kar raziskovat tak da je vseskozi na verigi ampak zraven nas. Spi pa sam zunaj pa včasih malo sestraši folk ki hodi pozno domov  8) Dobro da smo ga z vsemi spoznali da se ga niso bali.  :D ;D Spuščen je edino na sprehodih in na divji plaži. Kaj morem odpoklic dela probleme (moja napak) pa še precej močan firbec ga daje. Mora bit z vsem na tekočem.  ;D ::) :P :-[
škoda. Mi smo pa še na takem mestu, kjer ni veliko šundra in je mir.....tako, da gre v kot in spppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiii ter smrči. na sprehodu pa tako ali tako je odvezan. na plaži pa kakor kdaj včasih je privezan, če so psi ja drugače pa če ni nobenega pa odvezan.

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


draga

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 1
Odgovori #21 : 01 Junij 2006, 13:50:06
Če je kdo bik v kampu s psom ali  se da na recepciji izvedet kje je kakšn veterinar nikol ne veš kdaj ga rabiš?Hvala za odgovor



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #22 : 07 Maj 2012, 18:43:43
Malo oživljam temo.
Baje se bodo počasi topli dnevi začeli. In bo čas spet, da malo uletavamo po par dni na kampiranje- dokler ne pride avgust.
Sedaj  pa rabim  en nasvet.
Nov šotor moram kupit ;D..  tastar je  dotrajan.
Me zanima en tak konforten za 2(4) osebi ( da gre not tavelika napihljiva blazina) da nima prav ločene spalnice,   da ima stojno višino..in malo predprostora da psa lahko spita+ mini hladilnik.
  pa me zanima kaj je boljše integrirano dno ali ne integrirano dno... kaj se lažje postavlja na iglu varianto ali na tunel ...

malo nasvetov rabim od tistih ki  z  vsaj 2ma ne prav mini psoma šotorirajo.  :D

Miljon je teh šotorov jaz pa pojma nimam kaj je ok in kaj ni ???

 kaj  priporočate ?  :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #23 : 07 Maj 2012, 19:20:44
Huh....jaz sem si omislila tale od quechua predprostor brez dna, ki ga uporabljam tudi za razstave...pol pa klasičen nizek šotor za 4 osebe, ki ga priklopim zraven. Psi spijo ponavadi v predprostoru, kjer je stojna višina 190cm. Ne vem pa če sem ti s tem kaj pomagala  ;)



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #24 : 07 Maj 2012, 19:50:51
To imaš oboje od Quechue... posebej  paviljon in šotor .... al prav tako priklopit se da skup ? quechua šotori so mi sicer všeč  ker so hitro postavljivi.... ampak ceno imajo pa zasoljeno

 nekaj takega sem gledala ( med drugimi)   http://www.outdoorworlddirect.co.uk/coleman-lakeside-4-deluxe-tent.html
 ampak me moti ker ima dve ločeni spalnici, jaz pa največjo  napihljivo blazino kar jih je možno kupit  ::) :-X ( tako je to pri nas ,ko desc vidi eno akcijo  ::) ) te s ločenimi spalnicami  imajo pa ponavad ozke spalnice in še zašite med seboj .

 sicer paviljon imam un arafat.. vzdržljiv je ene toliko ,da  če se kaj čudno oblači, ga raje preventivno podrem , da ga po kampu ne lovim... Pa muka mi ga je stalno podirat in postavljat  tud če je samo za par dni... letos bi kar uno jadro( tendo-trikotno) da na dva drevesa navežem , pa en  šotor malo bolj poorenk.. da je hitro postavljen.
Samo pojma nimam kaj je vzdržljivo in za eno pametno ceno.  :-\...


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #25 : 07 Maj 2012, 19:55:49
quechuo sem šla v Italijo kupit v Udine, v tisto ta veliko športno...šotor je bil za 4 osebe menda 80 eur, nekaj takega...je pa mere 240x200, samo ni stojna višina. Oni predprostor pa sem na razstavi kupila, preko Suzane, pa mislim da je bil 100.



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 07 Maj 2012, 22:10:23
To imaš oboje od Quechue... posebej  paviljon in šotor .... al prav tako priklopit se da skup ? quechua šotori so mi sicer všeč  ker so hitro postavljivi.... ampak ceno imajo pa zasoljeno

 nekaj takega sem gledala ( med drugimi)   http://www.outdoorworlddirect.co.uk/coleman-lakeside-4-deluxe-tent.html
 ampak me moti ker ima dve ločeni spalnici, jaz pa največjo  napihljivo blazino kar jih je možno kupit  ::) :-X ( tako je to pri nas ,ko desc vidi eno akcijo  ::) ) te s ločenimi spalnicami  imajo pa ponavad ozke spalnice in še zašite med seboj .

 sicer paviljon imam un arafat.. vzdržljiv je ene toliko ,da  če se kaj čudno oblači, ga raje preventivno podrem , da ga po kampu ne lovim... Pa muka mi ga je stalno podirat in postavljat  tud če je samo za par dni... letos bi kar uno jadro( tendo-trikotno) da na dva drevesa navežem , pa en  šotor malo bolj poorenk.. da je hitro postavljen.
Samo pojma nimam kaj je vzdržljivo in za eno pametno ceno.  :-\...

Naše izkušnje.  Quechua je zakon, sicer so malo dražji ampak ga ne zamenjam za noben šotor. Mi imamo tegale: http://quechua.50webs.com/#ecwid:category=991151&mode=product&product=10194108

Notri smo imeli napihljivo blazino velikosti 200x140, in še vseeno je poleg blazine bilo toliko placa da bi komot spala še dva psa.



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #27 : 07 Maj 2012, 23:13:35
Midva s fantom sva zaradi psa kupila šotor v intersportu za 5 oseb ima pa en predprostor, ki ni zavarjen, in pa eno veliko sobo, to mi je najboljše, da je res prostoren, najslabša varianta so mi bili z ločenimi spalnicami. V ta veliki sobi sva imela brezproblema taveliko napihljivo blazino in vse stvari, pes pa naj bi spal v predprostoru (zaradi dlak, ne zaradi prostora) ampak ni bil zadovoljen s predprostorom, ampak to je že druga zgodba  :P...Kakorkoli za labradorca in 2 osebi si ne predstavljam manjšega šotora...



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #28 : 08 Maj 2012, 08:32:49
Notri smo imeli napihljivo blazino velikosti 200x140, in še vseeno je poleg blazine bilo toliko placa da bi komot spala še dva psa.

Ta .. nova napihljiva blazina( postelja) je 150x200 in pa 40 v višino... kar pomeni da  xxl quecha je premajhen ker že sama blazina pride pod strop  :D... pa dragi so tile quecha... ful. Ne kampiram jaz to redno... samo tako ene trikrat  na sezono uletim po cca 3-4 dni. Edino kar mi je ok, je to da je hitro postavljiv..kar pomeni da če mi ni tam kaj všeč da  na hitro spokam in gas drugam.

m_tejch
 no no... nekaj takega bi konfortnega  pa da lahko stojiš.. vsaj v predprostoru, saj je podoben unemu colemanu .. ampak ga nikjer nisem videla- razen slike.. jaz bi pa to v živo da vidim .
Tudi, da vidim koliko je to komplicirano za postavljat.
Ponavad ga moram sama,... na koncu ::)... ker mi vsak  prostor ne potegne- pa  pozicija tud ne , potem pa malo zakomplicirčkam, odziv je nerganje in kokodakanje , jaz nazaj, rezultat pa se vsest na stol pir odpret  in  opazovat pa še po možnosti kakšne  pod*ebantske komentarje  spuščat.... ko  se sama  s šotorom  ubadam.
 In bi nekaj takega ,da se ne matram preveč  ;D.. da je simpl. Svoje čase ko  še ni bilo psov sem imela  iglu... manjši... uno sem imela res tik-tak postavljeno...  kako je pa s temi tuneli ali  velikimi igluji pa ne vem...  Zato rabim nasvet kaj je boljše tunel al iglu varianta ??

imam pa željo  da bi imel še vsaj predprostor integriran. Da bi jaz to zvečer zafršlusala.. da je do jutra ko se zbudim mir.
tud pri nas  je vedno  fiksna ideja da psa spita v predprostoru... zaradi dlak ja ;) ;D
 potem prvo noč pa ta ideja pade
 Dina obvezno not pripuza sredi noči... kje jo zjutraj dobim ne bi ::)
"suljo" pa takoj ko se začne  dan delat izpod predprostora napol ven gleda in opreza  :-X .. pa vse kline zruva po celi strani

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 08 Maj 2012, 08:54:48
Ta .. nova napihljiva blazina( postelja) je 150x200 in pa 40 v višino... kar pomeni da  xxl quecha je premajhen ker že sama blazina pride pod strop  :D... pa dragi so tile quecha... ful. Ne kampiram jaz to redno... samo tako ene trikrat  na sezono uletim po cca 3-4 dni. Edino kar mi je ok, je to da je hitro postavljiv..kar pomeni da če mi ni tam kaj všeč da  na hitro spokam in gas drugam.

m_tejch
 no no... nekaj takega bi konfortnega  pa da lahko stojiš.. vsaj v predprostoru, saj je podoben unemu colemanu .. ampak ga nikjer nisem videla- razen slike.. jaz bi pa to v živo da vidim .
Tudi, da vidim koliko je to komplicirano za postavljat.
Ponavad ga moram sama,... na koncu ::)... ker mi vsak  prostor ne potegne- pa  pozicija tud ne , potem pa malo zakomplicirčkam, odziv je nerganje in kokodakanje , jaz nazaj, rezultat pa se vsest na stol pir odpret  in  opazovat pa še po možnosti kakšne  pod*ebantske komentarje  spuščat.... ko  se sama  s šotorom  ubadam.
 In bi nekaj takega ,da se ne matram preveč  ;D.. da je simpl. Svoje čase ko  še ni bilo psov sem imela  iglu... manjši... uno sem imela res tik-tak postavljeno...  kako je pa s temi tuneli ali  velikimi igluji pa ne vem...  Zato rabim nasvet kaj je boljše tunel al iglu varianta ??

imam pa željo  da bi imel še vsaj predprostor integriran. Da bi jaz to zvečer zafršlusala.. da je do jutra ko se zbudim mir.
tud pri nas  je vedno  fiksna ideja da psa spita v predprostoru... zaradi dlak ja ;) ;D
 potem prvo noč pa ta ideja pade
 Dina obvezno not pripuza sredi noči... kje jo zjutraj dobim ne bi ::)
"suljo" pa takoj ko se začne  dan delat izpod predprostora napol ven gleda in opreza  :-X .. pa vse kline zruva po celi strani

Ja, tista tavlka blazina pa res nebi bla lih primerna, sicer plac bi bil, nebi bilo pa ravno razkošno priznam  ;D

kar se tiče predprostora in psov in spanja.... čisto druga tema, ma vseeno sem zadjič prebrala en tak simpatičen oglas: prodamo otroško posteljico, zelo lepo ohranjeno, ker pri nas otroci spijo na sredini  ;D ;D