ARTRO NORM, DERMO NORM

juree · 4133

juree

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
: 24 Avgust 2011, 11:11:46
Pozdravljeni, imam psa Hovavarta.
Ker je starejši, star je že 9 let ima občasno probleme z izpadanjem dlake in šepa.
Na pasji.net sem kupil neka zdravila Artro norm in Dermo norm. Stanje se je izredno izboljšalo. A ima še kdo kakšne izkušnje s tema preparatoma?
Ker je starejši, sem opazil, da imajo tudi neko zdravilo Complet Can Senior. A pozna morda kdo tole zadevo? KAj so prednosti in kaj sploh to izboljšuje.

hvala

jure



malakepa

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 25 Avgust 2011, 12:42:52
Zdravo Jure!
Tudi mi imamo težave oziroma smo jih imeli z našo psičko AGNES, ki je že starka (stara je 15 let) in je imela že vse mogoče operacije. Zato smo se odločili, da poskusimo s tabletami Complete Can Senior; moram reči, da sprva ni bilo kaj dosti učinka, saj smo tablete morali skrivati v Poli salamo ( ki jo ima najraje na svetu-poleg nas seveda); potem pa se je stanje bistveno spremenilo, po tabletah se mi zdi, da je bolj poskočna in igriva (kolikor je seveda  lahko pri svoji častitljivi starosti), tudi dlako ima lepšo in kar je najbolje: tablet ni potrebno več skrivati, saj jih z lahkoto zmaže. Kupila sem jih pa na Litostrojski v firmi TPR ali medvet in moram priznati, da so bili zelo prijazni in ustrežljivi, vzeli so si čas zame, tako da bom 100% še hodila k njim. A artro norm in dermo norm tudi pomaga?
Hvala in pazite na svoje ljubljenčke,
malakepa



juree

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 05 September 2011, 12:00:33
Hej kepa,

hvala za tvoj odgovor.
Sem bil odsoten in nisem uspel prej videti tega.

A je to kakšna nova stvar, glede na to, da je to edina izkušnja, ki jo imamo?
jaz sem res zadovoljen in vse kaže, da je kuža res ok.

a o tem artro normu pa ne veš nič podrobnega?
v bistvu mi sploh ni jasno kako to laufa, meni so ga priporočali, kupil sem ga in je ok.
jaz nisem imel problema, da ne bi hotel pes tega pojest,....

upam, da se najde še kdo, ki o tem kaj več ve.

lp

jure



amonra

  • *
    • Prispevkov: 278
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 05 September 2011, 12:08:42
Haj, no mi nasemu dajemo dermanorm kapsule, ker prej smo imeli olje pa je bil problem da je ostal vec ali manj na dnu sklede..tako da ne vem ali je tvoj preparat dermo-norm ali dermanorm. Je pa za izboljsanje kondicije dlake in kozne tezave.



Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #4 : 05 September 2011, 13:30:33
Ne to niso isti preparati.Dermanorm olje ali kapsule so od proizvajalca Vetoquinol(Francija)-zastopnik Vetconsult,Dermo norm tbl pa so od proizvajalca Tavet(Španija)-zastopnik MedVet.Drugače pa oboje vsebujejo Omega 3 in 6 maščobne kisline.
Artro norm tablete pa mi po sestavi delujejo podobno kot Flexadin tbl od Vetoquinola.Oboje vsebujejo glucosamin,hondroitin in pa vražji krempelj.
Tjaša



juree

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 06 September 2011, 10:48:24
Tjaša, hvala za informacijo.

Sem pa pretekli teden kupil na pasji.net še ear norm sprej za ušesa. Pes je imel v ušesih neko maslo rjave barve, ki je kar zaudarjalo in kar precej se je praskal, sedaj po 5-6 dneh uporabe pa se je stanje lepo normaliziralo, ušesa so se ščistila in moram rečt, da sem res vesel. Donija smo spravili kar v red. Bom pa sedaj po priporočilu zamenjal artronorm za complet can senior, pa me zanima, a se bo kondicija izboljšala.
A morda pozna kdo kaj o tem?

hvala

jure



Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #6 : 06 September 2011, 12:16:29
Artro norm je prehransko dopolnilo za mlade in odrasle pse z visoko koncentracijo glucosamina,Complet Can senior pa mineralno vitaminski dodatek z izredno širokim spektrom vitaminov in mineralov,antionsidantov.Če tvoj pes nima bolečin je to kar primeren preparat za starejšega psa.Pa probaj ga uporabljati vsaj 2 meseca skupaj.
Tjaša



yab

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 14 September 2011, 09:51:16
Pozdravljeni!

Tukaj berem, kako ste zadovoljni z izdelkom ASTRO NORM in DERMO NORM, jaz pa imam kužka,ki je imel že lep čas težave z ušesi večkrat smo bili na obisku pri veterinarju, dobil je razne antibiotike in mazila, pa se je težava znova in znova ponavljala.
 Zdaj pa sva prišla do EAR NORMA, razpršila za ušesa in po peth dneh, dvakrat dnevnem ubrizgavanju v ušesni kanal se mu je stanje zelo zelo izboljšalo, nima več neprijetnega vonja, izcedka iz ušesa in kuža spet sliši! Z preventivnim zdravljenjem bova še vedno nadeljevala, saj mi je zelo všeč, ker je EAR NORM izdelen iz naravnih sestavin! Zelo sem zadovoljna in ga priporočam tudi ostalim hišnim ljubljenčkom, ki imajo podobne težave!

LP