Nutra Gold

Jazz · 1153

Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
: 01 September 2011, 18:21:03
No, ker v kratkem pričakujemo mačje spremljevalce, bi bila hvaležna vsake vaše pomoči.
Odločam se s katero hrano bi poskusila, pa sem v trgovini Slonček naletela na Nutra Gold hrano, ki se mi zdi precej kvalitetna.

Bere se v redu: 

NUTRA GOLD indoor kitten

SESTAVINE: piščanec 18%, losos 18%, piščančja mesna moka, polnozrnati rjavi riž, piščančja maščoba (naravno konzervirana
z mešanimi tokoferoli), ovseni kosmiči, polnozrnati beli riž, krompir 3%, puran 3%, raca 3%, celuloza v prahu, laneno seme,
jajčni izdelek, naravni piščančji okus, korenje 1%, grah 1%, jabolka 1%, alge v prahu 1%, brusnica 1%, rožmarinov izvleček,
peteršilj 1%, sušeni korenj cikorije, tavrin, yucca schidigera ekstrakt, vitamini in minerali.

ANALIZA: beljakovine 34%, maščoba 22%, pepel 6,5%, vlakna 3%, vlaga 10%, kalcij 1.3%, fosfor 1%, magnezij 0,10%,
tavrin 0,10%, Omega-6 maščobne kisline 3.5%, Omega-3 maščobne kisline 0.5%.

Poleg te hrane imam pa v mislih še Bosh Sanabelle, samo mi je ta nekoliko bolj všeč, saj je brez koruze (ter pšenice, ki jo ima ena Sanabelle hrana. Če ne, se opravičujem.) in ima nasploh manj žitaric. Kakšno je pa vaše mnenje in kaj mi priporočate?


lp, Jazz

Dogs are best friends ever!


Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #1 : 02 September 2011, 15:01:20
torej, če bi primerjali Sanabelle in Nutra Gold, katera hrana  izmed njiju je kakovostnejša?

Dogs are best friends ever!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 08 Januar 2012, 10:47:45
Nutra Gold je brez dvoma kvalitetnejša.



Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.