Hoteli/apartmaji/prenočišča kjer so psi dovoljeni?

donnika · 16985

donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Pozdravljeni,

sej vem, da so bile že odprte podobne teme, ampak jaz vseeno še enkrat postavim isto vprašanje.
Kdo pozna kakšne hotele/apartmaje/prenočišča kjer se gre lahko čez vikend s kužkom? Preden smo kupili kužka (nemško bokserko) smo dosti hodili čez vikend kam, predvsem po zimi v kakšne toplice in ne bi radi opustili to navado, ker imamo kužka...hočemo pa psičko vzeti s sabo, nočem jo puščat pri starših/prijateljih inp.

Hvala za predloge :)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 02 November 2011, 12:54:40
Res je, teme so že odprte in naslovi kjer so psi dobrodošli tudi napisani.  :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


la monza

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 02 November 2011, 20:38:04
Mi smo bili lani v termah lendava v apartmajih in ni bilo nobenega problema zaradi psa. Pa se lep jutranji sprehod sva imele s psicko. In ko smo povedali, da bomo imeli zraven se psa so nam za isto ceno dali vecji apartma kot je bil misljen na zacetku. Sem pa imela zraven boks, ki ga ima doma v stanovanju in sem se zmenila s cistilkami, da ko gremo mi zjutraj v hotel na zajtrk, da jo zaprem v boks in one brez problema pocistijo apartma. Predvsem je bilo mene strah, da mi je ne spustijo iz apartmaja. :-) . Letos poleti pa smo bili privat v apartmaju v Kranjski Gori in je gospa bila tudi zelo prijazna. Saj se da zmenit. Pac malo poklices kam bi radi sli in ce so psi dovoljeni....



brezlj

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 10 Februar 2012, 17:42:17
tkole je s temi kužki. Mi smo imeli tudi kar nekaj časa težave, ker nismo našli apartmaja ali pa hotela, kjer bi bili lahko tudi kužki. Zdej smo pa našl tole povezavo, kjer so vsi apartmaji mal preklikaš in pogledaš keri vse obstajajo in zraven vidš, če so kužki dovoljeni al ne. Pa tudi ni treba vsakega posebej klicat, ker majo že naveden.


k94lif

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 10 Februar 2012, 19:32:58
Glede term sva bila midva lani v Zrečah, v vilah. Je pač treba doplačat za neko "čiščenje", drugače pa ne komplicirajo. Letos bova ponovila ;)



ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 10 Marec 2012, 18:00:58
To sem zasledila na netu in so psi dovoljeni, vendar je za doplačat (mislim da 9 eu.). Drugače pa te apartmaje zelo hvalijo. Izredno urejene plaže, veliko gostilen, odbojakrsko igrišče, pink-ponk,razne animacije, plaže, bazeni, so pa tudi psi so dovoljeni povsod, nevem pa če v restavracijah.  ;) Mi se bomo najverjetneje letos odpravili kar sem.

http://si.lagunaporec.com/apartmaji-laguna-galijot-porec?bs=718

Lp. Ajša


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 13 Marec 2012, 08:47:49
Kmetija na Kupljeniku - verjetno ti je zdaj že znana  ;D, za kužke ni potrebno nič doplačati, zadeva se nahaja med Bledom in Bohinjem, 20 m od hiše se nahajajo poljske poti in gozdovi, idealno za sprehode, je tudi izhodiščna točka za razne pohode, cena in hrana so pa mmmmmmmmmmmmm :) domač svež kozji sir, zelenjava z vrta, vsako jutro tople sveže žemljice, zgovorna lastnica, lušni apartmaji in tudi domače živali.

En mesec nazaj smo imeli tam en "doggie vikend" in bilo je neprecenljivo. Spletna stran: http://www.dolinar-krainer.com/  ;D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 13 Marec 2012, 09:09:09
Midva sva bila parkrat v Hotelu pod Roglo. Če se ne motim sva doplačala cca. 5€. Sva bila pa res nazadnje dve leti nazaj,tako da če je še tako ne morem garantirat...Aja, pa za razvajanje imajo tudi sobo z vodno posteljo :P

Once you go boxer, you never go back :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 13 Marec 2012, 09:16:50
tkole je s temi kužki. Mi smo imeli tudi kar nekaj časa težave, ker nismo našli apartmaja ali pa hotela, kjer bi bili lahko tudi kužki. Zdej smo pa našl tole povezavo, kjer so vsi apartmaji mal preklikaš in pogledaš keri vse obstajajo in zraven vidš, če so kužki dovoljeni al ne. Pa tudi ni treba vsakega posebej klicat, ker majo že naveden.

Tale povezava je pa odlična :)..Super :)

Sem pa tudi jaz pred kratkim našla eno dobro stran..http://www.booking.com/ in tudi lahko izbiraš po kriterijih...mi smo šli pred kratkih v en super mali hotel v Istri (v Brtonigli) in smo se imeli suppeeerr...kužki dovoljeni, a hotel je zelo "na nivoju", kar je presenetljivo in je bilo res odlično!

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #9 : 13 Marec 2012, 09:22:43
Ce koga zanima privat hisica v Ukancu v Bohinju, naj me kontaktira zasebno.
Zgornje stanovanje v starejsi brunarici v kateri normalno prespi lahko 5 oseb, pa pesjan tudi ni problema.

Vcasih vas pride nepovabljeno pogledat kaksen polhek, drugace ste pa sami, kuhate sami... V spodnjem stanovanju hise so vcasih stanovalci, vecinoma pa je kar prazno, prvi sosed je priblizno 300 metrov stran.
Dostop z avtom do objekta, okoli hiske travca in dovolj prostora za pocitnisko norenje, naokoli pa gozd, v blizini gre pot proti slapu Savica...

Skratka pohodniki in gorniki ter tisti, ki bi bili radi na samem a vseeno dovolj blizu (10-15 minut hoje) do Bohinjskega jezera, dobrodosli.





Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 13 Marec 2012, 09:51:14

V Penzionu Rožič, Ribčev laz, Bohinj so tudi psi dobrodošli. Kakšno je doplačilo za psa ne vem, meni niso nič dodatno zaračunali, ker je bil majčken  8).



aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 13 Marec 2012, 11:03:58
Tale povezava je pa odlična :)..Super :)

Sem pa tudi jaz pred kratkim našla eno dobro stran..http://www.booking.com/ in tudi lahko izbiraš po kriterijih...mi smo šli pred kratkih v en super mali hotel v Istri (v Brtonigli) in smo se imeli suppeeerr...kužki dovoljeni, a hotel je zelo "na nivoju", kar je presenetljivo in je bilo res odlično!

www.booking.com je odličen. Jaz sem lani potoval po Italiji in rezerviral vse hotele preko te strani, nikjer nobenega problema. Pri iskanju samo obklukaš da iščeš hotele, kjer so dovoljeni psi, pri vsakem hotelu še napiše če je brezplačno ali je plačljivo, vglavnem super stran :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 13 Marec 2012, 11:12:38
www.booking.com je odličen. Jaz sem lani potoval po Italiji in rezerviral vse hotele preko te strani, nikjer nobenega problema. Pri iskanju samo obklukaš da iščeš hotele, kjer so dovoljeni psi, pri vsakem hotelu še napiše če je brezplačno ali je plačljivo, vglavnem super stran :)

Ja res je odlična stran, jaz sem bila navdušena, ko sem jo odkrila...me je presenetilo koliko zelo dobrih, lepih in novih hotelov po Istri (ker sem se takrat omejila na to) dovoljuje hišne ljubljenčke! Sem bila vedno skeptik za rezervacije le preko neta, ampak po tej izkušnji, ker sem še nekaj zabrkljala z mailom in nisem dobila potrditve, sem klicala takoj direktno v hotel in so imeli že v pol ure, ko sem jaz razbijala glavo kaj bom zdaj, vse urejeno, rezervirano in nobenega problema! Res super!

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #13 : 26 Julij 2012, 22:05:38
Morda se kdo isce kje preziveti dopust?
Apartma v hisici na samem v Ukancu v Bohinju vabi vse ljubitelje narave, seveda rade volje v svoje zavetje sprejme tudi pse s poslusnimi skrbniki  :P.
Vec na zasebno...



Bonnie_YT

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 0
  • I stand for animal rights!
Odgovori #14 : 27 Julij 2012, 09:18:06
Mi gremo v Neum letos, pes je zastojn. Je pa aparthotel Agava, če komu kaj pomaga...

Since rescuing animals I lost my mind but I found my soul


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #15 : 27 Julij 2012, 10:58:41
Kopiram s FB:

Naia M. Nyss
Oddajam apartma z atrijem v senčki in klimo v Kopru-Žusterna (za 4-5 oseb). Za prespat je ena zakonska postelja, pograd (dve ležišči) in kavč. Plaža je oddaljena 100m, lastno parkirišče, PSI SO DOBRODOŠLI :)) Cena je 50,00 eur/dan. Za kontakt ZS ali 031 741 737. Bi bila hvaležna, če bi kdo delil :)



katrca

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 18 Marec 2014, 12:56:28
Rada bi pohvalila hotel Keltika v Izoli, Jagodje, ker so kljub temu, da imajo napisano, da so dobrodošli mali hišni ljubljenčki, sprejeli tudi našega "velikana", 38 kg težkega, skoraj eno leto starega hovija, za katerega sva garantirala, da je hišno čist.
Niso delali nobenih problemov, so pa zaračunali na internetu v ceniku zapisano ceno 10 EUR na noč, vendar smo dobili sobo z balkonom :).

Sicer je hotel super opremljen, prenovljen, možen je samo zajtrk, ampak je hotel res prima, če želite raziskovati slovensko obalo :)!

Dog is the only living creature who loves his human more than he loves himself!