Ada in Ira

amandaa.* · 1638

amandaa.*

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
: 03 November 2011, 18:10:07
hejhoj !

No, pa da še jaz predstavim moji dve zgagi  :P

ADA
Ada je 8 mesecev stara angleška kokeršpanjelka. Prihaja od vzreditelja Pavla Lavrenčiča iz Zgornje Kungote. Njen dedek je Mr. Magic of Black Mirage iz psarne Dravska.

Rodovnik:
OČE: Damian z Pozalesi (DEDEK: Endy Excellent Tan z Petrovy Palenky, BABICA: Aranka z Pozalesi)
MATI: Elly Dravska (DEDEK: Mr Magic of Black Mirage, BABICA: Gallinagos Iman)

Z Ado trenutno obiskujema malo šolo, trenirava za najino prvo razstavo - CACIB Celje 2011, seveda pa ob tem vsem trenirava tudi za JZP...pravijo nikoli ni prezgodaj  :P

Pa še nekaj slikic:









IRA
Ira je 2 leti stara nemška kratkodlaka ptičarka. Prihaja iz psarne Lovrenška od vzreditelja Vilka Turka.

Rodovnik:
OČE: Bon ''Erka'' od Velečića
MATI: Brina Lovrenška

Ira je očetova psička, ki je obiskala že kar nekaj razstav, lovskih tekmovanj itd. Je zelo uspešna skoraj pri vsem česa se z očetom lotita. Res smo lahko zelo ponosni nanjo.

Pa še nekaj slikic (mam jih še več...ampak moram poiskat):




Lep pozdrav !



diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 06 November 2011, 21:09:38
Ada in Ira,

prisrčna dobrodošlica obema... Pravi lepotički sta.

Prijateljici. Resnični dokaz, da prijateljstvo ne pozna meja...  Ena velika, druga majhna.. Ena kratkodlaka, druga  z "daljšimi" lasmi... Ena iz skupine ptičarjev, druga iz skupine šarivcev...

Amandaa, tako kot se ti že povedala... Vesela sem, da sem vaju "odkrila"... In kot sem rekla, je Ada tudi  malo moja...
Na nek način tudi "moj otrok"...  In včeraj sem bila na Barju.. Na vzrejnem pregledu s Tončkom...In pozdravit nas je prišel tudi Adin bratec Ari...
Tako, da če bo vse po sreči, se vsi vidimo v Celju... Tudi Arijeva lastnica "planira" razstavo... Jaz pa vas z največjim veseljem pridem pogledat in navijat....
Ari pa mi je dejal, da že nestrpno čaka, da sreča svojo sestrico....
P.s.
Vem, da te zanima agility... Arijeva lastnica je agilitašica že leta.. Tako,da boš dobila infomacije iz prve roke...

Pa pridita tudi kaj na "obisk"  h kokerjem...   Vaju bomo veseli.

Tatjana



amandaa.*

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 07 November 2011, 16:07:39
Tako kot ste rekli...prijateljstvo brez meja :P

In kako je bilo s Tončkom? Ja...upam, da boste prišli navijat :P bova imeli tudi spodbudo iz občinstva.

Seveda bova prišli...če ne prej se pa vidimo v Celju.