Pesjanarski Božiček 2011

ninci · 152206

Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #150 : 20 December 2011, 08:54:28
Evo danes dodam še voščilnici, pa hitro na pošto. Moji sta letos tudi v primerjavi s prejšnjimi leti malo bolj skromni, sta pa iz srca :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #151 : 20 December 2011, 09:49:58
Mi smo dobili že oba paketka :o Kaj pa je notri pa bomo zvedeli v nedeljo :P

Hvala Luciji in Tei  :)

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


Sreda

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #152 : 20 December 2011, 10:16:22
Eli je že prejela svojega in se zahvaljuje. Ji je zelo všeč :)



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #153 : 20 December 2011, 10:44:46
Tudi k nam je danes prišel en paketek  :) ki bo pa moral na svoj čas počakati do božiča :). Hvala Ani in Kali in ji vsi skupaj pošiljamo pozdravčke ter se lepo zahvaljujemo.  :)
Božičkova "banda" :)

***
rest in peace my precious friend


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #154 : 20 December 2011, 11:54:13
BeeBee je prejela svoj paketek - Hvala Tei!  :) Odpirali še nisva, bomo počakali na božička  ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #155 : 20 December 2011, 12:05:46
Neon je bil lwtos očitno zelooo priden, je že prejel svoj paket. Hvala Monika in Šana! Odprla bova pa za božič ali pa ko pride še Slimov, da ne bo fovšije  ;)

Naši so šli danes na pošto, upam, da bodo obdarovanci prejeli do petka, prej žal ni šlo  :-[

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


vesna-skway

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
Odgovori #156 : 20 December 2011, 12:16:55
božiček je bil letos zgoden je tudi k nam prinesel od Belle in Ane paket za miš  :D
čeprav so okice velike in  smrček čisto na paket prilepljen  :o bo odpiranje počakalo do božiča
hvala za darilo, ki ga bo iz višje police maltretiralo še nekaj dni  >:D

naše darilo je šlo včeraj naprej z opozorilom pred klamficami na kartici ... se zgodi, ko zavijanje prepustiš močnejšemu spolu   :-[




ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #157 : 20 December 2011, 12:30:43
No, midva ne moreva čakati do božička pa sva odprla že danes  :D...hvala Brie-i in Valentini za super darilo... Flip je navdušen  :D










Davljenje race  :P



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #158 : 20 December 2011, 12:37:37
Evo danes dodam še voščilnici, pa hitro na pošto. Moji sta letos tudi v primerjavi s prejšnjimi leti malo bolj skromni, sta pa iz srca :).

Lumov smrček je strokovno ugotovil, da je v paketkih nekaj zeloooo dobrega  :P



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #159 : 20 December 2011, 12:45:17
Neon je bil lwtos očitno zelooo priden, je že prejel svoj paket. Hvala Monika in Šana! Odprla bova pa za božič ali pa ko pride še Slimov, da ne bo fovšije  ;)

Naši so šli danes na pošto, upam, da bodo obdarovanci prejeli do petka, prej žal ni šlo  :-[

Mislim, da bodo prejeli ;)
Jaz sem oddala včeraj pozno popoldne in so že prejeli!!! :o :o Je pa paketek prav tako dvojno zavit, v bel papir za pošiljanje, spodaj pa v darilnega...upam, da so prvega strgali stran :-[


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #160 : 20 December 2011, 14:21:24
 :-[ :-[ nam se je pa nekaj neprijetnega zgodilo  :-[ ... moji pomagači so me pozabili opomniti, da bi morala v paket še nekaj dati, tako da so vsi paketi ostali brez naše voščilnice  :-\ :'( in to šele danes ugotovim, ko jih zagledam skrite pod papirjem   :(
Tako da se vsem našim obdarovancem opravičujemo in jim kar tukaj želimo vse naj naj v letu 2012  :-* :-* :-*

Aja paketke so do sedaj prejeli Marshall, Bella, Api, Vitas & Cofi, čaka ga samo še Kala, vsi pa bodo čakali do božiča  ;)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #161 : 20 December 2011, 14:59:24
Jaz imam pa takega psa, da si paketov ne upa odvit, primit, karkoli...In potem joka in laja, ker diši po kaki hrani, kaki fajni gumi, vse dokler ji jaz ne odprem in ponudim.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #162 : 20 December 2011, 15:25:18
 :) Mi smo tudi danes prejeli paketka! Gucci & Quinny sta zelooo zadovoljna s svojim darilcem! Zahvaljujemo se Poloni in Alešu. :D

 Mi smo danes poslali paketka, ker pač prej ni šlo  :-[ Upam, da bodo paketki do petka tam!  :)


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #163 : 20 December 2011, 15:27:15
Tudi Šiva je danes prejela paketek  :o.  Čisto navdušena nad darilom in hvala Ani Jelinčič za krasno darilo  ::).
Dokaz  :D:

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #164 : 20 December 2011, 16:11:58
Naš paket je tudi končno poslan. Sicer ne preveč lepo zavit, ker nisem imela papirja doma, ampak upam da bo vsebina vseeno ustrezala obdarovancu. Pa da poštni uslužbenci ne bodo preveč ustrašeni zaradi morebitnih čudnih zvokov.  :D Ni tempirana bomba, prisežem.  :-X



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #165 : 20 December 2011, 16:34:42
Naš paket je tudi končno poslan. Sicer ne preveč lepo zavit, ker nisem imela papirja doma, ampak upam da bo vsebina vseeno ustrezala obdarovancu. Pa da poštni uslužbenci ne bodo preveč ustrašeni zaradi morebitnih čudnih zvokov.  :D Ni tempirana bomba, prisežem.  :-X

A si psa zapakirala?  :o



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #166 : 20 December 2011, 16:47:45
A si psa zapakirala?  :o

Ja. A couple of Oli's phantom puppies. They're four weeks old now, ready to go to their new homes as Christmas presents.  :D



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #167 : 20 December 2011, 16:51:40
Wai je tudi danes že prejel paketek :o Hvala Božičku! ;)


Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #168 : 20 December 2011, 17:24:00
Evo naš božiček je bil danes predan v roke pošti in je obljubljeno da bo jutri že pri naslovniku. Upam da bo zadovoljen. :)

Sporočam pa tudi da je Ajša danes dobila svoj paketek in da bova( čeprav težko) z odpiranjem počakali do božiča. Hvala Anji in Api-ju za darilo!



P.S: čeprav imam občutek da ne bom zdržala tole cviljenje in prosjačenje naj oprem darilo kar zdaj ko ga je že lahko malo pošnofala in nekaj ropota :)



SpelaZ

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #169 : 20 December 2011, 17:25:12
Jaz sem uspela danes poslati :) upam, da bo jutri že veselje :)



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #170 : 20 December 2011, 17:56:56
Kivi je tudi dobila paketek in smo že odprli, hvalaa Abby in Monika!  :-* Za našega obdarovanca je pa šel danes na pošto.  :)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #171 : 20 December 2011, 18:01:27
Hvala Anji in Api-ju za darilo!
Ani  ;) ... upam da bo bejbi všeč darilo  ;D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #172 : 20 December 2011, 18:52:48
Tege je že prijel svoje darilce, je očitno malo bolj priden kot Alba  :o. Najlepša hvala Sredi  :-*. Slike sledijo.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #173 : 20 December 2011, 18:53:05
Tudi Nuba je danes dobila svoje darilo 8). Hvala Ana in Marshi :-*. Odprli bomo, ko svoje darilce dobi še Diva.
Naši paketki so bili že včeraj oddani na pošto... Upam, da bodo obdarovancem darilca všeč. :)

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #174 : 20 December 2011, 18:58:58
hej

Tudi Cosmo je danes dobil svoj paketek, ki smo ga seveda morali odpreti (delno tudi zaradi tega, ker zaradi mackov smrekica se ne stoji  :-[) :D No, letos sta Cosmota obdarovali dve vevericki in njuna lastnica Masa  :o ;) In moram povedat, da imata Tami in Kim izredno dober okus, izbrali sta same fajne stvari  :-* :-*

Evo slikovno gradivo:  :P

Najprej se skoraj nismo mogli pofotkat brez Tomija, ker je se vecji firbc kot Cosmo  :D


No, potem je le uspelo  ;)


Darilce  :o :-*


Potem je moral se Tevz presnofat, itak  ::)


In Cosmo z novim super duper Rakunom  :D




No, rakun je danes najbolj popularna igraca  :D priboljski mu bojo pa tudi zakon..  ;)

Cosmo se prav lepo zahvaljuje Bozicku in njenim pomocnikom Tami in Kim, ter vam posilja  :-* :-* :-* Hkrati se Tomi in Tevz zahvaljujeta za njuni darilci..  ;)
masyka tebi pa ful hvala za lustno pozornost zame  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #175 : 20 December 2011, 19:05:50
Kivi je tudi dobila paketek in smo že odprli, hvalaa Abby in Monika!  :-* Za našega obdarovanca je pa šel danes na pošto.  :)

Ni zakaj, upam da ji bo igrača všeč, moja je bila navdušena nad tako ampak ji jo je uspelo zgubiti... ::)
Naš paketek je tudi prišel, ampak je že pri ostalih darilih, tako, da bomo čakali do nedelje. :)
Hvala Gaja.! :)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #176 : 20 December 2011, 19:08:47
Tudi k nam je danes prišlo darilo, hvala Teja!  :oDix sicer še ni preizkusil ampak sigurno bo super (posebej za tolaženje med stresnimi prazniki). Slike še pridejo! Ma čestitka je pa res krasna, s sliko mladička Dixija. :-* :-* Moje darilo pa je bilo danes oddano na pošto a upam da pride še pravočasno! :)
lp. Rebeka



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #177 : 20 December 2011, 19:16:14
Mi smo tudi danes oddali darila na pošto.

Je pa danes naš največji bučman prvi dobil svoj paket, ki sem ga sicer odprla, ampak ga bo dobil šele za božička. Hvala Evi (terry) in Benu!!! Mislim, da bo Max zelo zadovoljen!

LP



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #178 : 20 December 2011, 19:17:17
Tudi Šiva je danes prejela paketek  :o.  Čisto navdušena nad darilom in hvala Ani Jelinčič za krasno darilo  ::).
Dokaz  :D:


Me veseli, da vama je všeč  ;)


Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #179 : 20 December 2011, 19:28:12
Wai je tudi danes že prejel paketek :o Hvala Božičku! ;)

Mislim, da sva bila midva z Bartom Waiov božiček :). Upam, da je zadovoljen z darilom oziroma bo zadovoljen, če boste počakali do božiča. :)