Pesjanarski Božiček 2011

ninci · 152210

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #180 : 20 December 2011, 19:38:01
Danes sem šla naše darilce iskat na pošto. V osnovi sem imela namen z odpiranjem počakati do skupnega odpiranja daril, ampak sem hitro klonila pod vplivom firbca ;D Darilce je super, Ginny pa bo nanj še malo počakala - ima močnejšo voljo kot jaz, oziroma bolj strog nadzor ;D Za večje navdušenje sem vsebino spravila v škatlo, ker za Ginny je največji žur že to, da lahko šklatlo strga ;D
Hvala Urši in Flipu za darilo!

Svoji obdarovanki pa sem danes darilo na skrivaj osebno dostavila na prag stanovanja :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #181 : 20 December 2011, 19:47:11
Komaj čakam na slikce Ginny z darilom  ;)---



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #182 : 20 December 2011, 19:50:31
A, to sta vidva :D Nisem vedela ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #183 : 20 December 2011, 19:54:52
tay se tudi zahvaljuje svojim obdarovancem, tako da hvala tei, piki, nesi in loti, darilo smo sicer pofirbcali v vsebini bo pa lahko užival po božiču! :) super je!


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #184 : 20 December 2011, 20:20:01
Tudi k nam je danes prišlo darilo, hvala Teja!  :oDix sicer še ni preizkusil ampak sigurno bo super (posebej za tolaženje med stresnimi prazniki). Slike še pridejo! Ma čestitka je pa res krasna, s sliko mladička Dixija. :-* :-* Moje darilo pa je bilo danes oddano na pošto a upam da pride še pravočasno! :)
lp. Rebeka

upam da mu bo všeč  :)

***
rest in peace my precious friend


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #185 : 20 December 2011, 20:46:19
Wapi je tudi danes dobila bozicka, ful sem radovedna ker kuverta tako zanimivo piska ampak naceloma bomo pocakali do nedelje :) hvala Eva  ;)
Grin je bil ocitno manj priden, za njega se ni nic :D

Nase pa je slo danes na posto.

battito animale


Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #186 : 20 December 2011, 20:51:48
Mi smo tudi danes poslali. Aha, pa še to. Se opravičujem, ker na naši škatli nekaj piše. Nisem imela druge doma. :-\ (sicer je zavita, ampak vseeno). Ampak važna je vseebina. :P In upam, da bo našemu obdarovancu všeč. :)

Dogs are best friends ever!


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #187 : 20 December 2011, 20:54:23
Mi smo tudi danes prejeli en paket za Blu. Nismo ga še odprli, ker bomo počakali do sobote zvečer. Hvala teja con panto-vizitka je super!!! En paket nas čaka še na pošti in enega še čakamo. Danes pa smo oddali tudi naša darila!! :P


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #188 : 20 December 2011, 21:20:22
Wapi je tudi danes dobila bozicka, ful sem radovedna ker kuverta tako zanimivo piska ampak naceloma bomo pocakali do nedelje :) hvala Eva  ;)
Grin je bil ocitno manj priden, za njega se ni nic :D

Nase pa je slo danes na posto.

Mi je Frodo pomagal :P

Me veseli, da sta oba paketa nasla svoja kosmatinkota. Mi se cakamo. Sem jima povedala, da nej ne pricakujeta prevec, ker nista najbolj pridna ;)



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #189 : 20 December 2011, 21:38:07
Mi smo tudi danes prejeli en paket za Blu. Nismo ga še odprli, ker bomo počakali do sobote zvečer. Hvala teja con panto-vizitka je super!!! En paket nas čaka še na pošti in enega še čakamo. Danes pa smo oddali tudi naša darila!! :P

uuu, samo da je prišlo pa upam da bo v redu  :)

***
rest in peace my precious friend


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #190 : 20 December 2011, 21:47:54
Mi smo tudi danes poslali naš paketek, ki sicer letos ni tako lep za pogledat, ampak upam, da bo vsebina všečna obdarovancu :)

Smo pa tudi prejeli obvestilo o prejeti pošiljki, darilo pa bomo poskusili odpret na božič (itak vem, da mi ne bo uspelo :-[ ::) )

:)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #191 : 20 December 2011, 21:48:59
Mislim, da sva bila midva z Bartom Waiov božiček :). Upam, da je zadovoljen z darilom oziroma bo zadovoljen, če boste počakali do božiča. :)
Ooo :o Bova počakala, ja :P ;) Hvala :-*


Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #192 : 20 December 2011, 22:10:02
Mi smo tudi oddali danes. Joj, res upam, da bo do Božiča pri obdarovancu! Če ne, pa dobi še za Dedka mraza enega, v opravičilo, ker je moja krivda, če sem prepozno oddala!
Samo je pa trajalo, da sem ugotovila in povezala..... sicer šele po tem, ko je Božiček že nabavil darilo, ampak saj je vseeno....

Coco pa tudi še čaka....... no, bolj jaz, on še ne ve, he he.....



White Chocolate

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #193 : 20 December 2011, 22:20:03
Najlepša hvala Frigi, Vicky in Luni za prekrasno darilo!!!   :D
Nila je že zavohala, da je paketek zanjo, zato sem se morala kar vdati  :P Seveda je dobila samo del darila, ostalo ji bo pripadlo za božička. Do sedaj je bilo vse čisto po njenem okusu  ;)

Hvala še 1x!  :-*



masyka

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 2
Odgovori #194 : 20 December 2011, 22:53:59
hej

Tudi Cosmo je danes dobil svoj paketek, ki smo ga seveda morali odpreti (delno tudi zaradi tega, ker zaradi mackov smrekica se ne stoji  :-[) :D No, letos sta Cosmota obdarovali dve vevericki in njuna lastnica Masa  :o ;) In moram povedat, da imata Tami in Kim izredno dober okus, izbrali sta same fajne stvari  :-* :-*



O fino, me veseli, da je Cosmu darilo všeč  :), jaz pa se vam zahvaljujem za fotodokumentacijo, to je vedno užitek videti. Do božiča bo ravno vse pojedeno, sploh če bosta mačkona še naprej tako pridno pomagala  :D.

"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #195 : 20 December 2011, 23:08:15
Ja. A couple of Oli's phantom puppies. They're four weeks old now, ready to go to their new homes as Christmas presents.  :D

 :D :D :D In potem praviš, da to ni tempirana bomba?  :P



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #196 : 20 December 2011, 23:19:47
:D :D :D In potem praviš, da to ni tempirana bomba?  :P

Prav ti dam, s manjšim popravkom--recimo da sta dve tempirani bombi.  :-[  :D



lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #197 : 21 December 2011, 08:37:01
No, midva ne moreva čakati do božička pa sva odprla že danes  :D...hvala Brie-i in Valentini za super darilo... Flip je navdušen  :D


me veseli, da mu je darilo vsec  ;D

lp, veronika  ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #198 : 21 December 2011, 08:42:05
Tudi G.Smart je danes dobil svoj paketek. Hvala Ajša. Nisem še pokukala, bom probala zdržat do ..... še kakšno urco mogoče ::) >:D



Sreda

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #199 : 21 December 2011, 10:48:45
Še slikci

čestitka


Eli in darilo



lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #200 : 21 December 2011, 11:04:14
sporocam, da je tudi brie danes prejela darilo. firbec jo bo moral matrat do sobote, takrat sledi foto material.
hvala mateja  :)

lp, veronika


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #201 : 21 December 2011, 11:05:32
Evo, pa je prispel še Slimov paket :) Špela, Bojan in Čarli hvala!  :-*

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


SpelaZ

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #202 : 21 December 2011, 11:08:16
neyka upam, da bo ok :) in sporočam, da je čarlijev paketek tudi prišel... odpiramo po moje zvečer :) hehehe, firbc :)



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #203 : 21 December 2011, 11:24:26
sporocam, da je tudi brie danes prejela darilo. firbec jo bo moral matrat do sobote, takrat sledi foto material.
hvala mateja  :)

lp, veronika

Upam, da bo punca zadovoljna  ;) Kuverto pa komot odpreš (če je še nisi), ker je darilo zavito..sicer bolj šlampasto, ampak je  :)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #204 : 21 December 2011, 13:16:34

O fino, me veseli, da je Cosmu darilo všeč  :), jaz pa se vam zahvaljujem za fotodokumentacijo, to je vedno užitek videti. Do božiča bo ravno vse pojedeno, sploh če bosta mačkona še naprej tako pridno pomagala  :D.

Ah, je tok stvari, da bo vsaj do novega leta..  ;) Pa se malo bomo sparali, tako da..  :D Ja, mackona sta pa vedno takoj zraven, ko se kaj fajnega je  :P

Hvala se 1x!  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #205 : 21 December 2011, 13:33:05
Naše darilce je tudi prišlo (iz Domžal) :o Nisem ga še odprla, me pa zelo, zelo firbec matra, tako da ne bom do nedelje počakala. Bomo si predstavljali Božička že danes :P

Dogs are best friends ever!


friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
Odgovori #206 : 21 December 2011, 14:39:40
En paketek je prišel danes! Hvala Barbari in Albi, pravzaprav sta obe pesjanski navalili in bili obe zelooo navdušeni :P Nismo mogli čakat do božiča. :P

Najlepša hvala Frigi, Vicky in Luni za prekrasno darilo!!!   :D
Nila je že zavohala, da je paketek zanjo, zato sem se morala kar vdati  :P Seveda je dobila samo del darila, ostalo ji bo pripadlo za božička. Do sedaj je bilo vse čisto po njenem okusu  ;)

Hvala še 1x!  :-*

Me veseli da ji je všeč! (:



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #207 : 21 December 2011, 14:47:13
Darilo smo odprli! :o Hvala Tini, Mihu in Gorgi, za čudovito darilce. Super je!

Dogs are best friends ever!


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #208 : 21 December 2011, 15:16:16
Gorga je iz Domžal :o 8)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #209 : 21 December 2011, 15:23:06
Mi smo danes dobili še dve obvestili (Domžale in Krško), če mi bo zneslo, bom šla že danes iskat na pošto, ampak odpirali bomo pa šele v soboto zvečer :)

Naš paketek je tudi prišel, ampak je že pri ostalih darilih, tako, da bomo čakali do nedelje. :)
Hvala Gaja.! :)

Upam, da ji bo všeč  :)

Dva naša obdarovanca se pa še nista javila  :-\ Upam, da sta paketka prišla, poslana sta bila istočasno kot od Abby.