Pesjanarski Božiček 2011

ninci · 152190

teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #270 : 23 December 2011, 11:26:15
Danes je pa še zadnji razbojnik dobil darilce. Jošt, Orlando se ti zahvaljuje, bomo pa počakali do božiča. :)

***
rest in peace my precious friend


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #271 : 23 December 2011, 11:40:11
Oj! Tudi Tobi je včeraj dobil svoj paket in smo bli vsi čist navdušeni. Plišast pujesk je zakon & vse ostalo prav tako. Hvala Evi, Sky in Catchu! :)

Moje darilo je šlo na pošto v sredo, tak da bi počasi moglo bit pri obdarovancu! :)

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #272 : 23 December 2011, 11:45:46
Danes je pa še zadnji razbojnik dobil darilce. Jošt, Orlando se ti zahvaljuje, bomo pa počakali do božiča. :)

Wiiiiiiiiiiii... pošta deluje:)

Upam da boste užival, pa vesele praznike...

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #273 : 23 December 2011, 12:05:27
Wiiiiiiiiiiii... pošta deluje:)

Upam da boste užival, pa vesele praznike...

bomo, bomo, to pa vedno :) enako, tudi vam lepe praznike :)

***
rest in peace my precious friend


Ancka Pomarancka

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #274 : 23 December 2011, 13:05:22
Tudi Alba je dobila svoje darilce! Hvala Anji in Špeli   :-*. Alba bo zeloooooo vesela!
Odlično!  :o

Danes smo šli tudi mi iskat paket na pošto. Hvala tudi Črtu in Nini ter vsem ostalim zverem  ;D



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #275 : 23 December 2011, 14:30:40
Glede na to, da je petek bi bilo dobro, da se tisti, ki niste prejeli daril javite..

Pa vesele praznike vsem!!  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


pikec82

  • *
    • Prispevkov: 172
    • Točke: 0
  • you are my sunshine - one and only
Odgovori #276 : 23 December 2011, 14:37:06

Ninci, res je  :)

 


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #277 : 23 December 2011, 14:43:04
Odlično!  :o

Danes smo šli tudi mi iskat paket na pošto. Hvala tudi Črtu in Nini ter vsem ostalim zverem  ;D

Oo dobila superca.  8)
 Če kdo ni dobil svojega darilca naj se javi. Sicer pošta še dela jutri ampak načeloma bi morali že vsi dobit.




Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #278 : 23 December 2011, 14:49:13
Me veseli da je Bode tudi dobil svoj paketek. Me je skrbelo koliko se človek lahko zanese na besede pošte. ;) Upam da mu bo darilo všeč. :)



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #279 : 23 December 2011, 15:16:45
Tudi mi smo že predvčerajšnjim dobili naš paketek ;D Runo se lepo zahvaljuje labradorcu Lorisu in lastnici :) se že podi za piskajočo igračo, pa tudi žvake je že skoraj pojedel ;D

Vsem pa želimo vesel božič in srečno 2012 ! :)

Lp,
Špela in živalska banda

:)


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #280 : 23 December 2011, 16:28:28
evo, mi smo dobili obvestilu o posiljki iz Velenja. Bom pocakala ce jutri se kaj pride.
Tako da cakamo se eno.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #281 : 23 December 2011, 17:02:46
evo, mi smo dobili obvestilu o posiljki iz Velenja. Bom pocakala ce jutri se kaj pride.
Tako da cakamo se eno.

Kdo ni bil priden?  :P



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #282 : 23 December 2011, 17:27:23
Mi smo pravkar prevzeli na pošti še drugi paketek. Je za eno od ta malih princesk, ampak ne vem točno za katero, ker ni nič napisano. Najlepša hvala Tequili in Blu!!! Fotomaterial sledi po božiču, ko bomo odpirali darila. Čakamo pa še en paket, upam da nas poštar jutri razveseli  ;)

Čakamo pa tudi, da se nam javi še tretji obdarovanec in res upam, da je tudi ta pošiljka srečno prispela na cilj.

LP Mateja



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #283 : 23 December 2011, 17:32:31
Kdo ni bil priden?  :P

nimam pojma, ker se mi ne ljubi do poste. Bom pocakala do jutri, ce pride se za drugega porednega pesjana kaj :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #284 : 23 December 2011, 17:45:22
 :-[ Gaja - Mateja jaz ne vem če sem javila za Rumbo   :( Mi smo  dobili tako, da hvala Maxu in tebi za paketek. Že čaka pod jelko. ;D

Terry - mi smo imeli na listku napisan samo en paketek, čakala sta nas pa na pošti potem kar dva. Mogoče tudi tebe čakata dva  :P




Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #285 : 23 December 2011, 18:21:41
:-[ Gaja - Mateja jaz ne vem če sem javila za Rumbo   :( Mi smo  dobili tako, da hvala Maxu in tebi za paketek. Že čaka pod jelko. ;D

O, super! Zdaj ste pa vsi  :)



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #286 : 23 December 2011, 18:37:55
Evo se fotke, kot sem oblubla. :) Hvala se 1x bozicku. ribji pribolski so bli res zadeti v piko, ker jih je hitro pomljaskala. :)
glede mojega paketka upam, da je ze pri obdarovancu in je imel z njem toliko dela, da je pozabil javit. ;)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #287 : 23 December 2011, 18:45:40
Citiraj
glede mojega paketka upam, da je ze pri obdarovancu in je imel z njem toliko dela, da je pozabil javit.
Enako, naš se tudi še ni nič javil pa sem v torek poslala. ;)



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #288 : 23 December 2011, 19:42:16
Mi smo pravkar prevzeli na pošti še drugi paketek. Je za eno od ta malih princesk, ampak ne vem točno za katero, ker ni nič napisano. Najlepša hvala Tequili in Blu!!! Fotomaterial sledi po božiču, ko bomo odpirali darila. Čakamo pa še en paket, upam da nas poštar jutri razveseli  ;)

Čakamo pa tudi, da se nam javi še tretji obdarovanec in res upam, da je tudi ta pošiljka srečno prispela na cilj.

LP Mateja

Oh, kura slepa  :-[ zdaj sem videla, da je za Funny. Hvala še enkrat Tequila in Blu!



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #289 : 24 December 2011, 09:35:48
Na žalost moram sporočiti, da danes poštar ni prinesel darilca za Laro  :'( Bi lahko Božiček preveril kaj se je zgodilo?

LP Mateja



Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #290 : 24 December 2011, 10:00:21
Čao,

midva se javljava malo z zamudo. S Cocotom sva dobila darilo že v četrtek in hvala Urški, Ajki in Tobyu. Seveda nismo mogli počakat in smo takoj odprli in Coco je do pozne ure prenašal žogice okoli in se igral. Priboljški pa še pridejo na vrsto. In hvala tudi za darilo zame!

Tequila in Nicky, upam, da bo darilo prinerno in uporabno. Nas z malimi kužki malo medejo predstave, kolikšen je mladič takšne velike pasem, he he....

No, pa lep Božič vsem in upam, da Božiček še kaj pride naokoli!

Simona & Coco



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #291 : 24 December 2011, 13:04:37
Evo se fotke, kot sem oblubla. :) Hvala se 1x bozicku. ribji pribolski so bli res zadeti v piko, ker jih je hitro pomljaskala. :)
glede mojega paketka upam, da je ze pri obdarovancu in je imel z njem toliko dela, da je pozabil javit. ;)

Ooo, super fotki, vidim, da je voščilnico sama prebrala  :D Glede ribice sem pa res vesela, ker kar malo nisem bila ziher, če je to to, kar ima rada  ;D Lepo se žogajta ;)



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #292 : 24 December 2011, 13:49:19
mi bomo zal danes zvecer odpirali samo eno darilo :/ javim pa kdo ni bil dovolj priden :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #293 : 24 December 2011, 14:00:45
Na žalost moram sporočiti, da danes poštar ni prinesel darilca za Laro  :'( Bi lahko Božiček preveril kaj se je zgodilo?

LP Mateja

Gaja: tvoj božiček za Laro je bil odposlan 19.12., vsaj tako je napisano v tej temi. Bomo preverili.

Terry: Javi, da preverimo ;)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #294 : 24 December 2011, 14:25:19
Mi smo odprli, super darila, hvala se enkrat vsem bozickom :)

terry in Frodo, plisko je tako mehek da ga bom kar jaz zaplenila :-[

shawtty, Ajka in Toby, piskajoci mravljincar je velik hit :o no za Grina, meni in Wapi para usesa ze celo dopoldne ::)

Vesel Bozic in lepe praznike vsem :-*

(aja nesrecne face na sliki so pa zaradi neucakanosti... ;))

battito animale


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #295 : 24 December 2011, 17:41:29
Hvala vsem za darila naši pesjanarji se zahvaljujejo vsi so več kot zadovoljni!!!!

Lepo praznujte!!

Srečen božič in pa vse naj naj v letu 2012!!!


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #296 : 24 December 2011, 20:25:32
Evo mi smo danes zvečer lotili odpiranja daril, klapa je navdušena, ne vem kdo bolj, veseli so vsi z mano na čelu  :D ... hvala vsem našim Božičkom : Saši & Zati, Barbari & Princu, Niki & Hebi, Sabini, Soni & Carlosu in Črtu, Nini, Tisi, Boru, Smartu, Rumbi, Brihti & Fanti  :-* :-* :-*
par fotk
Vitas in Cofi in njuna darila  :)

Marši in njegova darila  :)

Bella in njena darila  :)

Kala in njena darila :-)

Api in njegova darila :-)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #297 : 24 December 2011, 21:56:49
Pa smo jih odprli tudi mi  :o Mrcine so bile zelo vesele, jaz sem pa itak navdušena  :o. Najlepša hvala vsem našim Božičkom: familiji ROTT  :P, White Chocolate in njeni Nili ter Jazz in Hailey   :-*  Igračke smo že sprobali - zmagovalec večera je rumeni ježek, ker je Lum že imel takega, ko je bil mali in je dobil kar take  :o oke, ko ga je videl (potem mu ga je Dali seveda sunila in mu s tem prepustila svojo rumeno žogico, kakšno je pa ona že nekoč imela, ampak v modri izvedbi  ::)), številni slastni priboljški pa pridejo na vrsto v prihodnjih dneh, ker je bil danes ravno čas za večerjo  :P 
Res hvala še enkrat vsem!  :-*



Več fotkic je pa tule: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2669554690910.135863.1017376685&type=1&l=1703d2821c



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #298 : 24 December 2011, 22:17:11
Tud Lex ni dobil svojega božička  :'( upam na zamudo na pošti  :-\

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #299 : 25 December 2011, 09:50:37
Žalostno, da nekateri še nimate. :(
Bina je danes odpirala svoje božično darilce. Najprej sem ji morala odpreti kuverto, potem pa je le zagrabila najprej plišasto opico  ;D potem pa kuverto nesla na svoj jogi in tam pograbila ven priboljške, zatem žvake.
Opica ji je všeč, ker je mehka in bo fajn za prinašat v gobcu, frizbi bo tudi OK, jesti pa sploh. Hvala Nubi in Divi karantanski ter njuni lastnici Apollo. Cukre smo pospravili.  :)

takole je čakal paketek že nekaj dni











http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!