Rentgen breje psičke

kamy · 1887

kamy

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
: 07 December 2011, 15:44:09

Zanima me (predvsem mnenje vzrediteljev), kaj mislite o rendgenu pred kotitvijo? Ali ga prakticirate, kakšne izkušnje imate...? Sama sem v dilemi ali bi ali ne dala poslikati psičke pred kotitvijo, predvsem zato da vem koliko mladičev je zaradi morebitnih komplikacij med samo kotitvijo. Mnenja vzrediteljev s katerimi sem se pogovarjala o tem so različna..zanima me pa še vaše mnenje....




McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 07 December 2011, 17:06:07
Zanima me (predvsem mnenje vzrediteljev), kaj mislite o rendgenu pred kotitvijo? Ali ga prakticirate, kakšne izkušnje imate...? Sama sem v dilemi ali bi ali ne dala poslikati psičke pred kotitvijo, predvsem zato da vem koliko mladičev je zaradi morebitnih komplikacij med samo kotitvijo. Mnenja vzrediteljev s katerimi sem se pogovarjala o tem so različna..zanima me pa še vaše mnenje....




Jaz sem dala 2x slikat, enkrat ker sem sumila da je samo eden in je bilo pričakovat komplikacije, ki so se tudi zgodile. Drugič pa, ker je bila psica tako enormno debela, da sem tudi hotela vedet kaj se dogaja, koliko jih je. Pri povprečnem leglu pa tega ne prakticiram.



Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 15 December 2011, 12:32:10
Jaz ga ne prakticiram.Se mi ne zdi potrebno,pa še popolnoma odveč mi je psico prevažat okoli pred porodom.Se rajši pred tem dobro pripravim na sam porod(porodniška,merjenje TT,veterinar na "Stand By"poziciji).do sedaj tudi če smo imeli kakršne koli komplikacije z samim porodom je po tej plati vse teklo kot namazano.
Tjaša