Kaj to prinasa, kako odreagiram?

mimi89bu · 1071

mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
: 27 Marec 2012, 14:57:32
3x smo se dobili z bullom in mojo n. bokserko. Prvic je bilo tako, da je nasa imela grbo , zaganjala se je v njega, ga "klavsala" , dokler ju nismo dali iz povodca , potem sta se lovila in potekalo je vse ok. Drugic, ko smo se dobili, je bila moja psica v gonitvenem casu, zato smo predcasno sli domov, ker sta se vse skozi naskakovala.  ::)
No, sedaj nazadnje, ko smo se dobili, pa sploh nista nekaj norela, kaj vem, bolj sta se priganjala. Torej, nasa bi tekala za palcami, zogo, bull je pa imel v oceh samo njo, skos ji je " gnjavil" . Moja ga je nonstop klavsala (ampak ne zares ugriznila), tko v gobcek, da ga je hotla odgnat, je izgledalo. In pa oblajala ga je vedno, ko ji je zacel "gnjavit", med tem, ko je ona hotla tect za zogo.

Kam to pripelje? Kako odreagiram, ko ga zacne klavsat? Kaj pokaze s tem? Ravno tako se ne pusti podredit. On je mlajsi slabo leto. Vsi mi pravijo, da imam zelo dominantno psico. Je to dominanca?

To je njena edina druzba, druge pse srecujemo samo na sprehodih (povodec) in na zacetku je ful vlekla k njim, zdaj, ko se druzimo z bullom, se je umirila...  ( ocitno je videla, da niso vsi sovrazniki - ko je bila mladic, jo je napadel en mali cucek - jack russel al kak se mu rece)!

Mimi*