Bullmastifi napadli človeka!

MIŠA · 594124

TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #1770 : 09 Marec 2010, 14:37:32
In ja seveda se strinjam z Lojzetom, da psov, ki jih nikoli ne nameravamo imeti za lov, ni pametno pustiti goniti. niti v šoli po vseh pravilih ne. Ker gonjo samo še bolj vzljubi, v njej uživa, potem mu pa to vzameš. jaz bi šla s takom psom raje na kakšen coursing, kjer bi lahko svoj nagon izživel brez škode. Ampak če je že prišel na okus, kako je loviti zajca, potem mu plastika ne bo všeč.
A to je kakšna razlika med tem ali se lovi zajca ali pa neko plastiko? Pri moji psici deluje na nagon samo hitro premikanje, pa nima veze kaj je, razen da so ji manjše zadeve bolj zanimive od večjih - npr. zajec ja, srna ne in razen če je ptič in gre premikanje v zrak.. tam oceni da se ne izplača. Hočem rečt, da če bi ji dovoljevala coursing, bi verjetno imela težave tudi na sprehodih z zajci in po drugi strani, če imaš izdelano dobro poslušnost, potem tudi učenje gonje ne bi smel bit problem.  ???

Davor, ti se pa malo zamisli. Recimo da se jaz tudi bojim stopit na avion, če vidim da gre na isti avion nek musliman (pa ne da bi bilo to res) .. ali naj zahtevam, da se jim prepove hodit na avione, ali samo, naj se ne oblačijo kot muslimani, ali.....?

davor-sex šop, vibratorji takih in drugačnih velikosti, zmogljivosti,metuljčki, stoli......ti ne težijo...po uporabi umiješ in pospraviš, ne širijo bolezni na tebe in ne varajo.
Ženske, vi pa tudi.. ne vem no, ampak jaz še vedno preferiram meso pred "plastiko", kljub izumljanju raznih "feel-real" materialov  ::)

Lanabela, komentar na strička je bil napisan malo v hecu (zato tudi smajliji na koncu), ker vem, da ponavadi pes ki se mora hitro gibat, ko sledi vodniku, nima časa niti vohljat, kaj šele kaj drugega počet  ;)



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1771 : 09 Marec 2010, 14:43:26
http://www.zurnal24.si/svet/strozje-nad-britanske-lastnike-psov-162841

Zqnimivo se mi zdi tole:
Citiraj
Predlaga, da se morajo vsi lastniki psov zavarovati za primer, če njihov pes napade človeka. V tem primeru bi žrtev dobila odškodnino iz zavarovanja. Posebne strokovne skupine bodo lahko od lastnika psa zahtevale obvezno sterilizacijo psa in nošenje nagobčnika.

v primerjavi s tem:
Citiraj
Vzrok za strožjo zakonodajo je v naraščanju žrtev napadov psov. Vsak teden v bolnišnicah oskrbijo v povprečju 100 oseb zaradi ugrizov, a razlog za to niso navadni psi, ampak tisti, ki jih nekateri vzgajajo ravno za napade. Psi so v Veliki Britaniji postali priljubljeni med tolpami, ki jih izšolajo v popadljive živali, poročajo britanski mediji. Vlada želi tako poostriti nadzor nad tistimi, ki vzgajajo pse za orožje.

Torej: a res mislijo, da bodo polovili kriminalce tako, da bodo grenili življenje navadnim lastnikom psov še bolj, kot jim ga že sicer'


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1772 : 09 Marec 2010, 15:03:25
http://www.zurnal24.si/svet/strozje-nad-britanske-lastnike-psov-162841


Torej: a res mislijo, da bodo polovili kriminalce tako, da bodo grenili življenje navadnim lastnikom psov še bolj, kot jim ga že sicer'

Good point.  ;)

Kristinca & Florinca


anas

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
  • Lu
Odgovori #1773 : 09 Marec 2010, 16:35:52
Davor, ti se pa malo zamisli. Recimo da se jaz tudi bojim stopit na avion, če vidim da gre na isti avion nek musliman (pa ne da bi bilo to res) .. ali naj zahtevam, da se jim prepove hodit na avione, ali samo, naj se ne oblačijo kot muslimani, ali.....?

Dejansko se tudi to dogaja: http://www.dnevnik.si/novice/neverjetno/1042233956
Žalostno, ampak resnično.



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #1774 : 09 Marec 2010, 21:13:01
Zakaj bi bilo tole žalostno ? gre za dokaj jasno statistično verjetnost. Če je kdo potoval v ZDA ali v Anglijo ve, da varnost razvršča ljudi glede na državo izvora , dejstvo je da večina svetovnega terorizma prihaja z strani muslimanov.
Fino se je it razsodnika, če si na varnem (hvala bogu smo premali in nepomebni) in ne veš kako je živeti pod stalnim terorjem in potencialno čustveno vpletenostjo. Tako da čisto naravna človeška reakcija , sploh po tistem z Sudancem.
Če tule odgovorim TibiQ, me res zanima koliko bi vas bilo tako ravnodušnih, če recimo vas bližnji pride recimo pod zobe spuščenega 50 kilskega psa

in očitno britanski zakoni le niso tako slabi, da jih napram ukinitvi celo mislijo zaostriti, država ki je začetnica svetovne kinologije

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #1775 : 09 Marec 2010, 21:19:39
Zakaj bi bilo tole žalostno ? gre za dokaj jasno statistično verjetnost. Če je kdo potoval v ZDA ali v Anglijo ve, da varnost razvršča ljudi glede na državo izvora , dejstvo je da večina svetovnega terorizma prihaja z strani muslimanov.
Fino se je it razsodnika, če si na varnem (hvala bogu smo premali in nepomebni) in ne veš kako je živeti pod stalnim terorjem in potencialno čustveno vpletenostjo. Tako da čisto naravna človeška reakcija , sploh po tistem z Sudancem.
Če tule odgovorim TibiQ, me res zanima koliko bi vas bilo tako ravnodušnih, če recimo vas bližnji pride recimo pod zobe 50 kilskega psa

in očitno britanski zakoni le niso tako slabi, da jih napram ukinitvi celo mislijo zaostriti, država ki je začetnica svetovne kinologije

Ti si res počen ali pa na kakšnih čudnih substancah. Oprosti, danes sem presenetljivo dobre volje glede na vse, samo tvoje izjave so pa res čisto mimo.


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #1776 : 09 Marec 2010, 21:33:05
Boeing 747 ima 416 potnikov, zaključke si lahko naredi vsakdo, ki redno potuje z letalom; od 80tih so bili vsi napadi na letala izvršeni s strani muslimanov in v ZDA je vsak dan 2,2 miljona ljudi v letalu; tko da ja , velika previdnost je vsekakor razumljiva. Sicer izven teme , ampak ker se mi je pač postavilo vprašanje,

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #1777 : 09 Marec 2010, 21:49:35
http://www.youtube.com/watch?v=-lgxYiJKsXg&feature=player_embedded#

je dokaj velika debata v ZDA  , posebno profiliranje muslimanov se že izvaja na večini letališč v ZDA (in deloma v Angliji) trenutno samo na osnovi države izvora, tako da ni tole zgolj moja izjava ,ampak praksa ;)

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #1778 : 09 Marec 2010, 21:52:27
Boeing 747 ima 416 potnikov, zaključke si lahko naredi vsakdo, ki redno potuje z letalom; od 80tih so bili vsi napadi na letala izvršeni s strani muslimanov in v ZDA je vsak dan 2,2 miljona ljudi v letalu; tko da ja , velika previdnost je vsekakor razumljiva. Sicer izven teme , ampak ker se mi je pač postavilo vprašanje,

Zaključek je torej: Vsem muslimanom prepovedat leteti, vsem tipom nakurčnike in vsem psom nagobčnike, da bodo paranoiki lahko v miru živeli...živela nestrpnost!



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #1779 : 09 Marec 2010, 21:55:15
Boeing 747 ima 416 potnikov, zaključke si lahko naredi vsakdo, ki redno potuje z letalom; od 80tih so bili vsi napadi na letala izvršeni s strani muslimanov in v ZDA je vsak dan 2,2 miljona ljudi v letalu; tko da ja , velika previdnost je vsekakor razumljiva. Sicer izven teme , ampak ker se mi je pač postavilo vprašanje,

Čisto isto vprašanje se lahko postavlja potem ob vsakem človeku: je posiljevalec, je pedofil, je morda zoofil? Kaj pa, če ima pištolo, nož... Kaj če preprodaja drogo, kaj če je serijski morilec?
Daj, kaj res živiš v enem samem vrtincu straha al kako?
Kar se pa letal tiče, sem letela ravno po tistem nesrečnem 11.9. Pa kljub temu, da so bili vsi panični in da so bili uvedeni posebni ukrepi, nihče v paniki ni prekašal tebe  :D

p.s.
Zaključek je torej: Vsem muslimanom prepovedat leteti, vsem tipom nakurčnike in vsem psom nagobčnike, da bodo paranoiki lahko v miru živeli...živela nestrpnost!

Sva pisali istočasno zgleda  8)


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #1780 : 09 Marec 2010, 22:21:34
hmm ? profiliranje je dokaj logičen varnosten ukrep, glede na dejstvo da terorizem prihaja s strani muslimanov; če kdo pač zamudi kakšno letalo je vsekakor boljša alternative, kot pa najslabši možen zaključek. Posiljevale ali pes ponavadi s seboj ne vzame 2000 življenj. Sem potoval v Menchester, ravno v času celotne štale okoli Čeških varnostnih sil in eksploziva, in ker sem jasno iz ex juge (pa tudi tko navarno zgledam ::) ) sem jasno moral  iz vrste. Zame je to razumljivo (ok sem zamudi naslednji let ) glede na situacijo , čeravno je pač mal neprijetno, nestrpno zame to pak ni.  Pač kolektivna odgovornost

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1781 : 09 Marec 2010, 22:22:54
Joj davor..a nisi enkrat danes rekel da ne debatiraš več...zakaj nam daješ lažne upe?  ::)  ::)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #1782 : 09 Marec 2010, 22:26:23
če pa me tko srdito citirate in omenjate :P

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #1783 : 09 Marec 2010, 22:26:48
Joj davor..a nisi enkrat danes rekel da ne debatiraš več...zakaj nam daješ lažne upe?  ::)  ::)

Čakaj, je treba izvedet, kdo vse nam je še nevaren, pa koga je treba iztrebit, no  ::)

če pa me tko srdito citirate in omenjate :P

Sem mislila, da imaš res ene 25 let, samo očitno sem se zmotila  :-\


anas

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
  • Lu
Odgovori #1784 : 09 Marec 2010, 22:32:41
Aha. Ne samo da si nestrpen do drugih psov, ampak tudi do ljudi, ki so drugačni od tebe. Toliko o zaplankanosti.

Ne, res si ne predstavljam, kako je živeti pod stalnim terorjem in potencialno čustveno vpletenostjo, pa čeprav sem že večkrat potovala z letalom  (npr. ravno konec tega tedna letim v Azijo in to z arabsko letalsko družbo  >:D)

Pa ne mi o verjetnostih, ker ti ta koncept očitno ni jasen ... So ti v tej temi že nevemkolikokrat razložili, da je veliko bolj verjetno, da umreš v prometni nesreči ali pa se polomiš na smučišču kot da te pohrusta pes. Bomo zaradi tega prepovedal ves promet ???
Kaj bi rad s tem boingom in 416 potnki povedal mi nikakor ni jasno. Dejstvo je, da je zelo malo verjetno, da si žrtev terorističnega napada oziroma letalske nesreče na sploh (cca. 100x manj verjetno od avtomobilske s smrtnim izidom). Panika je tu z namenom, spodbujajo jo tisti, ki imajo od tega zelo velike koristi (glej recimo dokumentarec Fahrenheit 9/11). Sorry za offtopic, ampak hm... Podobno bi lahko razmišljali o tem, zakaj se dela (in spodbuja) taka panika glede psov... Kdo ima od tega koristi? Proizvajalci nagobničkov? ;D



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #1785 : 09 Marec 2010, 22:49:18
Citiraj
glej recimo dokumentarec Fahrenheit 9/11

Zakaj me omemba Moora v tej temi ne preseneča ?  (nemar še kakšen Chomsky ?) :P

Koliko dejanj pa se je preprečilo z strožjo varnostjo ? to je tko kot sedaj jamrajo aktivisti da ZDA uvaja nove telesne skenerje, ker naj bi to kršilo privatnost.
In tebi očitno koncept terorizma ni jasen, ne gre za tistih  10.000 ljudi , ki je izgubilo življenje, ampak za izključen namen širjenja strahu kot neposreden vpliv na javnost , zato če se pač musliman znajde na drugem letalu, se naj za to zahvali določeni ekstremističnim pripadnikom njegove vere in ne prestrašeni javnosti ali varnostnim sila , ki zgolj želijo preprečiti tragedije.
Primerjave med psi, prometnimi nesrečami in terorizmom tukaj nikakor ni logična.
Pa ne mi o nestrpnosti, sem osebno  spoznal muftija Grabusa na povabilu slovenske muslimanske skupnosti, kot tako imam zgolj spoštovanje do teh, se pa zavedam določenih dejstev

No toliko, kot odgovor na vprašanje

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #1786 : 09 Marec 2010, 22:57:52
Davor, glede na to, koliko se šopiriš in razburjaš na tem forumu, imam zate eno preprosto vprašanje oz. sklop le-teh;

Koliko skrbnikov psov s tega foruma nas poznaš in s kolikimi si imel slabe izkušnje, bil napaden, ogrožen ipd.?

V bistvu me glede na vso blebetanje do sedaj zanima samo to.


martinca

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 5
Odgovori #1787 : 10 Marec 2010, 09:10:55
Davor, sicer se sama tudi strinjam z strožjimi varnostnimi ukrepi na letališčih, ampak pod pogojem, da so za vse enaki. Kar se tiče glede potovanja v ZDA, ti lahko iz izkušenj povem, da se ne profilira kaj dosti in da gredo vsi potniki skozi isto proceduru (je pa res, da oktobra še ni bilo skenerja telesa in zato ne vem pod kakšnimi kriteriji se izbira ).
Najhujše je, da se ljudje pretvarjajo za humaniste v isti sapi, pa razvrščajo ljudi v različne kalupe glede na rasno in versko pripadnost. Še hujše je, da to delajo ljudje, ki so tesno povezani z vero (katerekoli izpovedi) , v isti sapi pa te hočjo prepričati o svoji liberalnosti.
Ekstermisti so v vseh verah; enih pač svoj ekstremizem kažejo s terorističnimi napadi, drugi pa z svojo nestrpnostjo (kar tvoje pisanje definitivno je, pa lahko zanikaš kolikor hoče) in s tem uničujejo življenja tisočih poštenih vernih ljudi (v tvojem primeru očitno muslimanov). Če ne verjameš, ti lahko pripeljem gospo iz Bosne, ki mi pomaga v gospodinjstvu in družino iz Tuzle, ki smo jo med vojno sprejeli po streho in so se odločili ostati v Sloveniji, da ti lahko povejo svoje izkušnje z prebivanjem med homofobi.

Kar se mene tiče, upam da bomo pri naslednejm potovanju v islamski svet, nemuslimani doživeli isto diskriminacijo kot jo oni doživljajo pri nas. Žal se to ne bo zgodilo, ker je večina islamskih držav (z izjemo arabskega sveta) zelo revnih in so odvisni od našega denarja in nas zato rade volje sprejmejo .

Pa se kdo vpraša, kaj ima vse to z pasjo temo?

Ima. Ogromno paralel je, če jih le hočeš najti. Predvsem pri razdeljevanju na nevarne in nenevarne pasme. Če se bodo uvajala kakšna šolanja, naj se uvajajo za vse lastnike pred prvim nakupom, predvsem bo tako nakupi bolj premišljeni in načrtovani, šteparji bodo težje prodali svoje mladiče, ker bo med izobraževanjem potecialni kupec imel več časa za razmislek in bo pridobil več informacij. KZS pa naj poskrbi, da bo imela več vpliva pri svojih vzrejnih komisijah, predvsem naj se uvede tudi test karakterja.

Pa itak je bilo to vse že napisano, zato se v prihodnje ne mislim več oglašati na provokacije raznih "pametnjakovičev". ;)




frigga

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #1788 : 10 Marec 2010, 13:06:49

Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #1789 : 10 Marec 2010, 13:21:43
Jaz se pa tega sploh ne veselim. Tole je naštimano in kresalka je dosegla, da se o bulmastifih ne bo govorilo v DZ. Žalostno.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1790 : 10 Marec 2010, 13:27:06
Saj je bilo od vsega začetka jasno, da bodo stvar pometli pod preprogo.  :-\ 

Kristinca & Florinca


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #1791 : 10 Marec 2010, 13:34:57
Ja če bomo mi pozabili in take ljudi še vedno volili jim celo uspe.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1792 : 10 Marec 2010, 13:46:33
Zdaj je že nov aferica-podkupnina na sporedu.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


martinca

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 5
Odgovori #1793 : 10 Marec 2010, 13:49:26
Stvar je negativna in pa tudi pozitivna. Končno se bodo nehala vsa ta senzacionalistična pisanja o psih v medijih in mogoče bodo politični zagovorniki novega zakona obremenjeni še s kakšnim drugim zakonom, kar pa seveda ne pomeni, da stavri v kinologiji ni treba počistiti, samo mogoče malo bolj umirjeno.


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #1794 : 10 Marec 2010, 14:19:44
Jaz se pa tega sploh ne veselim. Tole je naštimano in kresalka je dosegla, da se o bulmastifih ne bo govorilo v DZ. Žalostno.
Kaj pa bi se govorilo o bulmastifih v DZ, če bi se govorilo? In tudi če se ne bo govorilo, se morajo te zadeve še vedno uradno pojasniti in zaključiti.

Kar se tiče samega pridržanja Pogačnika pa naj bi se ga glede tega nadzorovalo že predno je prišlo do BM afere in tudi ne vem zakaj bi se počutil pod pritiskom, če je delal vse tako kot je prav. Sicer je res odvisno od človeka, ampak sama ravno zato, da dokažem čisto vest, ne bi odstopila.  :-\



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #1795 : 10 Marec 2010, 14:36:53
Ja odgovori na interepelacijo s strani Pogačnika. Saj ne pravim, da bi zadevi prišli do dna.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #1796 : 10 Marec 2010, 14:46:06
Kaj pa bi se govorilo o bulmastifih v DZ, če bi se govorilo? In tudi če se ne bo govorilo, se morajo te zadeve še vedno uradno pojasniti in zaključiti.

Kar se tiče samega pridržanja Pogačnika pa naj bi se ga glede tega nadzorovalo že predno je prišlo do BM afere in tudi ne vem zakaj bi se počutil pod pritiskom, če je delal vse tako kot je prav. Sicer je res odvisno od človeka, ampak sama ravno zato, da dokažem čisto vest, ne bi odstopila.  :-\
O bulmastifih se ne rabijo pogovarjat tam, lahko se pa o postopkih uradnih oseb, odgovornosti , prepletenosti zasebnih interesov, ipd.

Pogačnika pa prej niso nadzorovali, v to najnovejšo afero je padel po naključju, enako Jelinčič, ker so prisluškovali Prijatelju  ;) Baje.



TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #1797 : 10 Marec 2010, 15:24:15
Po Pogačnikovih besedah so se v zadnjih mesecih nanj vršili pritiski.

http://24ur.com/novice/slovenija/policija-naj-bi-zaradi-korupcije-pridrzala-pogacnika-jelincica-in-prijatelja.html
Citiraj
Današnje dogajanje je rezultat večmesečne kriminalistične preiskave utemeljenih sumov kaznivih dejanj korupcije in zlorabe položaja, v kateri so bili uporabljeni tudi prikriti preiskovalni ukrepi po odredbi pristojnega sodišča in ob usmerjanju državnega tožilstva.

Sicer se strinjam Saba, da je možno, da konkretno Pogačnika prej niso nadzorovali.. lahko pa tudi da so ga  ???



Sleepy

  • *
    • Prispevkov: 642
    • Točke: 0
Odgovori #1798 : 10 Marec 2010, 16:11:04
Jaz se pa tega sploh ne veselim. Tole je naštimano in kresalka je dosegla, da se o bulmastifih ne bo govorilo v DZ. Žalostno.
  Kako je blo pa to naštimano? A je kresalka dvignla telefon, zavrtela cifro in rekla: "Halo prijatelj, Jelinčič tu! Dej reč Pogačniku, da bi jaz mel... pa pol bi ga mi podprli pri interpelaciji...." Al kako?
Več al manj vse briga najprej lasten žep, pol dolgo nič, pol pa kakšne še videz, ki ga uspejo ustvarit v javnosti. Za pse briga tiste, ki jih majo, pa še to za njihove, ostale pa tolko kolikor prinesejo političnih točk. (kar ni dosti, če mamo v mislih korist psov)

Ja če bomo mi pozabili in take ljudi še vedno volili jim celo uspe.

Pri nas (žal) volimo stranko in prav veliko vpliva na to kdo med njimi bo sedel v parlamentu nimamo, smo pa še vedno volili boljšo politično opcijo, ker je desnica veliko bolj egoistično (beri daje še bolj sebi) orientirana kot levica.

Pogačnik je (končno) odstopil: http://24ur.com/novice/slovenija/akcija-se-nadaljuje.html

Se bojim, da to ni nujno dobro, ker se bojim, da zdaj Špelički ne bo treba, čeprav na žalost ne verjamem, da bi se s samo njenim odstopom kaj bistveno spremenilo.

Smile... Tomorrow will be worse. 8)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #1799 : 10 Marec 2010, 17:17:00
Ne Sleepy, ampak drugače morda tole niti ne bi prišlo na plano. To mislim. Jaz mislim, da je itak toliko umazanije in da za veliko umazanije vedo, pa nič ne naredijo.

Se strinjam glede opozicije - praktično ni izbire. Kljub temu določene stranke levice mislim, da sploh ne bodo prišle v parlament, če ne bodo zamenjale ljudi.

Bi pa tudi jaz veliko raje videla, da odstopi Špelička.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/