Slovenske Konjice , rjav mešanec

mimi89bu · 4681

mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
: 14 April 2012, 14:17:23
V Slovenskih Konjicah smo v bližini parka videli majhnega (kot pekinezer) psa, mislim, da je psička (je samo vohala za nami, nič markirala za mojim psom-zato menim, da je psička). Je zelo zmedena in prestrašena. Sem jo hotela k meni pripeljat, pa ni upala v mojo bližini, je pa hodila za mano, ampak, če sem se ustavila, je zbežala.  :(

Telo ima kot pekinezer, je iste rasti, kot pekinezer, svetlo rjave barve, le glava ni pekinezerjeva. Če kdo pozna lastnike, prosim, naj jih obvesti, ker je psička zelo zmedena.

Mimi*


sergeja94

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 14 April 2012, 20:23:56
mi prosim pošljete svojo telefonsko številko? lepo prosim, ker kužka nikjer ne najdemo :((



mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #2 : 14 April 2012, 21:23:13
Sem že odgovorila. Naj še enkrat povem, kuža nima glave kot pekinezer. Ima malo daljši gobček in lepe okrogle kratkodlake uhlje.

Sergeja, upam, da ga čimprej najdete. Sem videla, da imate oglas v MB, dajte ga še v zavetišče Zonzani, saj je bližje tam, kjer ste ga izgubili. (če še tega niste storili)

Držim pesti za vas.  :(

Mimi*


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #3 : 14 April 2012, 21:31:25
saj pes na sliki tudi nima ravno glave od pekineza....ste res prepričani, da ne more biti pravi?



mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #4 : 15 April 2012, 02:40:53
Mi je poslala sliko, ja. Ni pravi, sem ji že odgovorila.

Gobček ima bolj podoben tistemu na desni, ampak pri glavi ima kratko dlako, tudi na uhljih. In pa enobarvni je, svetlo rjavi. Upam, da sergeja najde svojega psa in pa, da ta izgubljeni najde svojega lastnika.  :(

Mimi*


Mima

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 15 April 2012, 17:29:32

Lep pozdrav Marina


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #6 : 15 April 2012, 17:33:01
Ni pravi  :-\

Mimi*


hov-hov

  • *
    • Prispevkov: 417
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 15 April 2012, 17:34:04
Upam da bo kmalu našel dom oz. lastnika.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #8 : 15 April 2012, 17:39:55
A je bolj podoben tibetanskemu španjelu?

Če imaš še možnost probaj s kakšnimi priboljški zvabiti psa k sebi in ga pripeti. Če ga potem odpelješ k veterinarju, lahko preverijo ali je čipiran.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Mima

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 15 April 2012, 18:00:29
Ni pravi  :-\
Žal... sem mislila da je pravi, ker ustreza opisu... kaj je vsaj podoben?

Lep pozdrav Marina



mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #11 : 15 April 2012, 21:49:07
Ne, samo rjava je, brez beline.

Lahko bi po svoji presoji celo rekla, da je mešanka med pekinčanom in tibetanskim španjelom.
Danes je nisem več videla  :( 

(ni tako zelo odlakana, ki so na slikah) ... če jo uspem najdit, jo slikam in nalimam. Najprej se je ustrašila moja psa, kar neke glasove je spuščala, ko nas je zagledala in bežala... Potem sem svoja psa privezala in šla sama do nje/ga pa nič, samo gledala me je iz varne razdalje  :-\  In, ko smo jo ponovno srečali, je hodila za nami, 50m stran od mojega doma pa se je obrnila in šla nazaj. Danes sem jo iskala okoli parka, kjer sem jo včeraj videla. Upam, da jo je vsaj nekdo vzel in jo bo odpeljal veterinarju. Čudno mi je to, da je nikoli nisem še videla, pa smo dostiiii zunaj in praktično vem za skoraj vse pse in posledično lastnike, ki se jih vozi redno na sprehod.

Mimi*


Mima

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 18 April 2012, 22:13:41
Ne, samo rjava je, brez beline.

Lahko bi po svoji presoji celo rekla, da je mešanka med pekinčanom in tibetanskim španjelom.
Danes je nisem več videla  :( 

(ni tako zelo odlakana, ki so na slikah) ... če jo uspem najdit, jo slikam in nalimam. Najprej se je ustrašila moja psa, kar neke glasove je spuščala, ko nas je zagledala in bežala... Potem sem svoja psa privezala in šla sama do nje/ga pa nič, samo gledala me je iz varne razdalje  :-\  In, ko smo jo ponovno srečali, je hodila za nami, 50m stran od mojega doma pa se je obrnila in šla nazaj. Danes sem jo iskala okoli parka, kjer sem jo včeraj videla. Upam, da jo je vsaj nekdo vzel in jo bo odpeljal veterinarju. Čudno mi je to, da je nikoli nisem še videla, pa smo dostiiii zunaj in praktično vem za skoraj vse pse in posledično lastnike, ki se jih vozi redno na sprehod.

Kaj novega?

Lep pozdrav Marina


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #13 : 19 April 2012, 03:08:41
Nič. Niti nisem vidla, niti slišala, da bi jo kdo videl... očitno so jo našli, ali lastniki ali kdo drug, ne vem. Upam, da je ni kak avto povozu, ker je bila res ful zmedena in prestrašena  :(

Mimi*