Usnjena ovratnica z neti

Tail · 2327

Tail

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
: 07 Maj 2012, 21:43:17
Lep pozdrav :).
Zanima me kje bi bilo mogoče kupiti oz. naročiti usnjeno ovratnico z "bodičastimi" neti za majhnega psa terierja (plečne višine 30cm). Poskusila sem že kontaktirati gospo Šeruga, ki se ukvarja z izdelavo raznoraznih ovratnic, vendar zaenkrat neuspešno. Na forumih pa sem tudi prebrala da izdeluje ovratnice le za večje pse...
Zahvaljujem se za kakršnekoli informacije, kje bi lahko takšno ovratnico dobila.

LP,
Tail



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 07 Maj 2012, 21:59:16
Za kakšnem obseg vratu? Plečna glih ni pomembna pri ovratnici toliko?  ;D

Pa res misliš prav špičaste ali so dovolj taki? Take vem, da imajo po trgovinah z usnjem in konjsko opremo, vsaj v SG.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Tail

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 07 Maj 2012, 22:25:28
33cm  :). Vem, da je pomemben obseg, vendar sem za lažjo predstavo omenila velikost psa  ;). Ja, sem že kar v nekaj trgovinah iskala, vendar imajo takšne ovratnice le od cca.50cm + in širine 3cm, kar pa za mojo mrcino ne pride v poštev  :D...



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3 : 07 Maj 2012, 22:28:24
Bom v petek šla na sprehod do te trgovine in pokukala če je kaka dovolj majhna.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


anck

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 07 Maj 2012, 22:48:51
Mislim da pri ge. Šerugi ni problem v velikosti ovratnice, saj jih mislim da izdelujejo doma.. verjetno pa imajo usnjeno ponudbo narejeno večinoma za večje pse, ker je toliko več povpraševanja za takšne pse. Vem, da je bil pa problem ko sem si želela usnjeno roza ovratnico, saj je rekla da močnejšega usnja ne dobi v takšni barvi.. Drugače je pa gospa zelo prijazna, če kje drugje ne dobiš, jo kar probaj dobiti...  :) :)



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 15 Maj 2012, 09:42:58
Irena res dela po naročilu, več ali manj poskuša narediti kar koli želiš.. Je pa res problem, če materiala ne more dobiti.
Če rabiš njeno tel. št. mi piši na ZS.
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)