Nemški Ovčar [Deutscher Schäferhund,German Shepherd Dog]

chayka · 1508956

kalis

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #1950 : 04 December 2008, 13:03:49
moja žoga za košarko........ je včasih bila

Pes drugih ne presoja po barvi, veroizpovedi ali družbenem statusu, ampak po tem, kakšni ljudje so. Psu je vseeno, ali si bogat ali reven, izobražen ali nepismen, pameten ali neumen........DAJ MU SVOJE SRCE IN DAL TI BO SVOJEGA........


kalis

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #1951 : 04 December 2008, 13:04:26
poziranje

Pes drugih ne presoja po barvi, veroizpovedi ali družbenem statusu, ampak po tem, kakšni ljudje so. Psu je vseeno, ali si bogat ali reven, izobražen ali nepismen, pameten ali neumen........DAJ MU SVOJE SRCE IN DAL TI BO SVOJEGA........


kalis

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #1952 : 04 December 2008, 13:05:39
moja naljubša igračka v ustih....... pridem k teb pa jo šenkrat vrži...... hov hov............ kje je??

Pes drugih ne presoja po barvi, veroizpovedi ali družbenem statusu, ampak po tem, kakšni ljudje so. Psu je vseeno, ali si bogat ali reven, izobražen ali nepismen, pameten ali neumen........DAJ MU SVOJE SRCE IN DAL TI BO SVOJEGA........


mi2ni3

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Pes: edini, ki te je vedno vesel ko prideš domov
Odgovori #1953 : 04 December 2008, 13:52:43
V Zonzaniju se nahaja približno 5 mesecev stara NO z imenom Bučka. Najdena je v kraju Hoče- Slivnica. Je igriva in prijazna.




chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #1954 : 04 December 2008, 19:51:40
Videti je zelo žalostna.Žal mi je takih pogledov ,a sama sem izčrpala vse kapacitete.
Je pa zelo zanimivo,več jih imamo bolj uživamo.
Upam da Bučka najde svojega človeka.In to takega ki bi jo ljubil do onemoglosti. :(



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1955 : 05 December 2008, 18:46:00
Da nebi slučajno tale tema čisto umrla prilagam nekaj snežnih fotk iz prejšnjega tedna ;D ...tako da vidite, da je moja bučka že skoraj čisto takšna kot prej :)

PRVI SNEG ;D

Hm...kaj pa je to belo čudo?



Dolgo že nisem norela, zato paziiiiiiiiii, prihajammmmmmmmmmmm



Oster zavoj v levo....



In gremo naprej



 :-\ pa zakaj moram vedno malo počit?!



Show must go on! :D















Happy dog :D :D :D



Malo ta pozerskih fotk :)









Za konec pa še - Moj plug :o



Lp ;)

...sledi svojim sanjam


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #1956 : 06 December 2008, 12:03:11
Dinko pobalinko, vidim, da si že cela popravljena  ;D

Kr tko naprej, miška  :-*  :-*



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1957 : 06 December 2008, 12:04:24
Jap, Dinca je spet moja dobra stara šavra :o

...sledi svojim sanjam


mi2ni3

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Pes: edini, ki te je vedno vesel ko prideš domov
Odgovori #1958 : 06 December 2008, 19:35:46
Me veseli, da je Dina o.k.  ;D
V zavetišču Zonzani pa se nahaja lep NO z malo daljšo dlako, star 2 leti.




kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1959 : 07 December 2008, 20:56:33
Super da je Dinčika spet ok in lahko šiba in uganja norčije!!  :-* :-*


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1960 : 07 December 2008, 21:08:56
Hvala kajcyka :-* bejba je že ok, sam še dlaka ji manjka, pol bo pa kot nova :D

...sledi svojim sanjam


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1961 : 16 December 2008, 17:43:17
Starejši par oddaja psičko, nemško ovčarko. Staro tri leta. Sama ji ne moreta več nuditi vsega, kar si zasluži, zato si želita, da pride v kar se da dobre roke. Psička je ubogljiva, sterilizirana, vajena bivanja v hiši z velikim vrtom.

Več o njej lahko izveste na tel.: 031/552-033 g. Adi Vrečer

...sledi svojim sanjam


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1962 : 19 December 2008, 06:59:58

...sledi svojim sanjam


tjaša123

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1963 : 22 December 2008, 20:09:13
Živjo!

Prosim vas za eno pomoč.  Danes je natrgu toliko različnih šamponov da nevem kaj naj kupim. Zelo se mi dopadejo šamponi Jean Peau ampak nevem kateri od vseh šamponov bi bil najbolj primeren za NO. Psičko pripravljamo za razstavo, pa ji želimo kupiti primeren šampon.
Za nasvete se vam najlepše zahvaljujem.

Aja pa da ne pozabim....srečno novo leto ;D ;D!!!!!


lp Tjaša



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1964 : 22 December 2008, 20:31:14
Tjaša, dobrodošla na forumu :)

Jaz sem Dino pred razstavo kopala z Bio groom šamponom - klik in moram rečt, da sem bila z učinkom zelo zadovoljna. Kadar hočem pa le osvežit dlako, da je ne kopam prepogosto pa uporabljam isto do Bio grooma Coat polish - klik. Ta se mi je super obnesel tudi, ko je menjala dlako - za lažje razčesavanje.

Iz kje pa prihaja tvoja psička? Koliko je stara? Kakšna slica? ...mi smo full radovedni, veš :P

...sledi svojim sanjam


tjaša123

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1965 : 23 December 2008, 18:16:21
Hvala za hitre odgovore ;)

Mi že zelo dolgo nimamo nemškega ovčarja. :-[  Sem pa ponosna lastnica briarda Nilsa in irske mehkodlake pšenične terierke Blondie.   
Psička o kateri govorim sliši na ime Ena (psarna Kuharjeva). Ostala je doma v Škofji Loki pri vzreditelju. Jaz jo le razstavljam. Bili smo na razstavi v Komnu, kjer je tudi zmagala. Bila je moja in njena prva razstava. Zelo pa si želimo, da bi se pokazali na razstavi v Nemčiji.  Mislim da je stara okoli 22 mesecev (nisem sigurna).
Za sliko pa si oglej link   (zadnja slika):  http://www.kd-ovcar.si/novica_posamezno.php?newsid=5        Slika sicer ni preveč posrečena ampak tako da se približno vidi kako zgleda pa je. :D     

lp Tjaša



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1966 : 23 December 2008, 18:23:20
Kako pa to, da jo ti razstavljaš? :-[

...sledi svojim sanjam


tjaša123

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1967 : 23 December 2008, 21:05:02
Joj niti sanja se mi ne kako se je vse to začelo.... ::)  Prosili so me če probam pa sva se nekako ujeli. Že zelo dolgo, praktično vse življenje sem v družbi nemških ovčarjev. Pred 8 leti smo mi  imeli zadnjega NO, nato sem jih srečevala skoraj vsak dan v KD Ovčar-Škofja Loka. Bila sem na mnogih razstavh in predvsem tekmah (IPO). Upam da se bomo uspeli pripraviti za razstavo v Nemčiji ali pa vsaj še za kakšno razstavo v Sloveniji. Mogoče nam tudi uspe pripraviti še enega psa. No predvsem pa je treba pripraviti mene :D :D. Čaka nas še veliko treninga. Ampak dajmo času čas. ;) ;)

lp



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1968 : 24 December 2008, 07:18:35
Super to, da imaš strokovno podporo... ne dvomim, da vama bo uspelo ;) Jaz sem mojo bejbo kar sama "pripravljala na razstavo" - beri naučila stat, tečt in kazat zobke :) Ni bilo nobenega junaka, da bi mi pokazal :-\ Šle smo na tri razstave, zdaj bomo pa najverjetneje iskale kaj drugega za počet. Dina je namreč mogla bit sterilizirana... :(

...sledi svojim sanjam


tjaša123

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1969 : 24 December 2008, 11:12:41
Hmmm nisem prepričana ampak mislim, da je od lani nov zakon, da se lahko razstavljajo sterilizirane psičke. Bi se bilo fajn pozanimat.
Moram res priznat, da se učim od ljudi ki se s tem ukvarjajo že zeloo dolgo in stvar obladajo, ampak marsi kdaj to nič ne pomeni. Na začetku se mi je zdelo čisto enostavno, čez čas ko se začneš ukvarjati z malenkostmi, pa je stvar precej težja. Ena je iz dneva v dan lepša psička in mislim da si zasluži še kakšen pokal ;D ;D. Bom sedaj malo več slikala, da vam malo bolje predstavim  Eno.

lp Tjaša



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1970 : 24 December 2008, 12:28:37
Jaz sem se odločila, da nima ne vem kakega pomena, da jo razstavljam, ker itak ne bomo imeli mladičkov. Naj se za nazive potegujejo tisti, ki jih bojo imeli oz. bodo tudi imeli kaj od teh nazivov. Bom denar za prijavnino rajši porabila za kakšen tečaj, kjer bo zabava malo bolj dolgotrajna, kot le tisti en dan na razstavi. Če me bo vleklo na razstavo, bom pa mogoče šla kak dan tukaj v Trbovljah :)

...sledi svojim sanjam


tjaša123

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1971 : 24 December 2008, 22:09:51
Dina se popolnoma strinjam. Jaz nisem preveč za razstave, bolj me navdušuje delo.  :) Ena je pred kratkim opravila izpi B-BH. Trenutno se pripravlja za program IPO.



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1972 : 25 December 2008, 09:59:44
Dina se tudi pripravlja na izpit bbh :) Potem bomo pa videli... ali z Eno ti treniraš ipo?

...sledi svojim sanjam


tjaša123

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1973 : 25 December 2008, 11:32:13
Ja Ena trenira za ipo. Njen vodnik pa je njejn lastnik. Jaz imam dosti dela s svojo psičko. Ena pri obrambi zelooo uživa. Veliko sreče pri izpitu bbh ;D ;D!



piscura

  • *
    • Prispevkov: 110
    • Točke: 0
  • sheepdogs
Odgovori #1974 : 28 December 2008, 19:20:09
Lilly obožuje vodo v kakršnemkoli agregatnem stanju.  :P










Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1975 : 28 December 2008, 19:22:04
Full je luštna :-* A je ona tudi od Leomegy? :-[

...sledi svojim sanjam


piscura

  • *
    • Prispevkov: 110
    • Točke: 0
  • sheepdogs
Odgovori #1976 : 28 December 2008, 19:38:28
A je ona tudi od Leomegy? :-[

Jap.
Ko sem se po 13 letih življenja z nemškim ovčarjem Orkom von Breitfieldom (zdajšnji Grecs) odločala za novega pasjega prijatelja, sem se zaradi všečnega izgleda in karakterja, ki mi ustreza, ponovno zanimala za NOja. Po naključju sem naletela na nek forum ter odkrila delavno linijo. Prebrala sem vse poste ne tako kratke niti in se zaljubila v Ajšo  :-*. Posvetovala sem se s sošolcem, ki je inštruktor v pasji šoli, reševalec in kinolog. Nato sem se zaradi prenekaterih zdravstvenih težav lepotcev, katerih posledice sem btw tudi sama posredno izkusila na lastni koži, odločila za delavčka z ne tako izraženimi nagoni, kajti v prvem planu sem iskala družabnika. Pogledala sem 3 legla v Sloveniji, vendar mi nič ni 'potegnilo'. Ko so se 'Leomegyjevi' vrnili iz tujine, sem šla ponovno poskusit srečo v upanju, da najdem psa. Kljub temu da sem iskala samca, sem takoj, ko sem videla Lilly, vedela, da je to to.  8)



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #1977 : 28 December 2008, 20:30:16
moj dedek ima tudi nemškega ovčarja(že njegov drugi)(ime mu je rex(kako tipično ::) ::))

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


piscura

  • *
    • Prispevkov: 110
    • Točke: 0
  • sheepdogs
Odgovori #1978 : 28 December 2008, 20:40:04


Glede na to, da sem želela psa z ne tako močno izraženimi nagoni in Lilly naj bi po besedah vzreditelja ustrezala mojim željam, omenim tole prigodo, ki se je sicer zgodila pred 2 leti. Psica je ful nora na aport. Tako nora, da je letela po bregu navzdol za žogico 100km/h in se brez besed zaletela v katodni zaščitnik (betonski zidek) ter na njem pustila 4 zobe. Žogico je seveda našla in jo vsa krvava okoli ust prinesla češ, še meči.  ::)  Toliko o umirjenih delavčkih.

Od nesrečnega dogodka dalje zelo pazimo, kam ji mečemo aport, kajti ona izbere najkrajšo možno pot do cilja, pa čeprav z glavo skozi zid. Dobesedno.  :P



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #1979 : 28 December 2008, 20:44:13
ojoj :oto pa je bolelo ;) :'( :'( :(

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html