Opozorilo - traktoristi v Sneberjah

idefix · 55060

Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #150 : 02 Avgust 2013, 12:53:53
vemo kje stanuje, tole ni ravno anonimno a ne ? pa tisto je tud verjetno njegova njiva ?

ja, v bližini vadišča, to ni ravno podatek, ki bi razkril identiteto voznika john deera...


Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #151 : 02 Avgust 2013, 13:01:21
Davor, kakšna korupcija?


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #152 : 02 Avgust 2013, 13:05:21
kot recimo korupcija pri javnem razpisu za uradno prevzgajanje navarnih psov ? :P
Ne vem, odvisno kaj točno si napisal in ali si samo namigoval ali obtožil. Ampak tudi sicer se mi ne ljubi iskat, kaj šele potem čas po sodiščih zgubljat, pa odvetnike financirat.  ::)



Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #153 : 02 Avgust 2013, 13:11:29
Očitno spet ena izmed tistih tem izpred mojih časov tu gor.  ;D lahko samo gledam kot briard v inkubator...


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #154 : 02 Avgust 2013, 13:11:44
Citiraj
ja, v bližini vadišča, to ni ravno podatek, ki bi razkril identiteto voznika john deera...

imam nekje na umu, da so kazale zemljevid kjer je njegova njiva

Citiraj
Davor, kakšna korupcija? 

eh stara zgodba med simi in tibiq , ki sem jo jaz mal eskaliral  >:D  simi je edina ki je uspela z uspešno prijavo na javnem razpisu zmagati da lahko prevzgaja pse ki so na registru z drugim ugrizom, seveda poudarjeno da je žalost da ob vsem tem silnem kinološkem znanju pri nas lahko uspe sestaviti soliden program le ena šola, sledile so stare zamere med uporabnicami , mal faušije, prepucavanja in dvom o legitimnosti javnega razpisa oz izbire izvajalca , fun stuff this,  pač narava teh društev, šol in vzrediteljev da rado leti perje, ker se jih večina pozna osebno...sploh ne moreš verjet kakšne informacije vse dobivam prek zsjev , kera je kje pila pa s kom ga je srala  :D
hell hath no fury like a woman scorned

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #155 : 02 Avgust 2013, 13:19:10
eh stara zgodba med simi in tibiq , ki sem jo jaz mal eskaliral  >:D  simi je edina ki je uspela z uspešno prijavo na javnem razpisu zmagati da lahko vzgaja pse ki so na registru z drugim ugrizom, seveda poudarjeno da je žalost da ob vsem tem silnem kinološkem znanju pri nas lahko uspe sestaviti soliden program le ena šola, sledile so stare zamere med uporabnicami , mal faušije, prepucavanja in dvom o legitimnosti javnega razpisa, fun stuff,  pač narave teh društev, šol in vzrediteljev da rado leti perje...sploh ne moreš verjet kakšne informacije vse dobivam prek zsjev  :D
Če sem prav spomnim, sem v tisti temi napisala nekaj, kar si ti potem nesel simi (privat) na nos z drugačnimi besedami kot so bile napisane - tipičen provokator pač.  ::) S simi sva to potem razčistili na privat in ne glede na to v kakšnem odnosu sva sicer, sva se strinjali - ona, da je razumela kaj sem napisala in kako je bilo mišljeno, jaz pa tudi, da je mogoče res izpadlo dvoumno.



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #156 : 02 Avgust 2013, 13:24:33
se motiš, vsaj v točki da bi kaj "nesel  privat" , je bilo kar vse javnosti dano, kot je moje navada  :P

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #157 : 02 Avgust 2013, 13:25:39
No, če koga zanima, včeraj zvečer okol 21, ure sem sladoled na Prešercu - Pločnik, potem pa mal kasnej še košček pice tam pri Dvornem baru, bila sta pa zraven sorodnica pa prijatelj, samo da prijatelj ni pice. Pes je ostal doma.


Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #158 : 02 Avgust 2013, 13:26:57
Saj drugače, če kdo utemeljeno kjerkoli sumi korupcijo, ima možnost prijave, ni treba razpucavat, če pa gre sam za trash talk, si ga pa lahko prihranimo pri tako resni tematiki.  ;D


jst

  • *
    • Prispevkov: 176
    • Točke: 0
Odgovori #159 : 02 Avgust 2013, 13:30:30
No, če koga zanima, včeraj zvečer okol 21, ure sem sladoled na Prešercu - Pločnik, potem pa mal kasnej še košček pice tam pri Dvornem baru, bila sta pa zraven sorodnica pa prijatelj, samo da prijatelj ni pice. Pes je ostal doma.

 :)
Nekaj v tem stilu ...



pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #160 : 02 Avgust 2013, 13:31:13
Vi se kar spakujte ;) :) ........... boste videli, ko bo prišla na sceno prevzgojna šola LA&LU; pozitivna motivacija predvsem pa odlični rezultati. In še najpomembnejše, rezultat bo trajen :o ;D :o
Mislim, saj to se že izvaja, vendar večina nas tega ne ve ;D ;D ;D

PS
Pa za poštarja ne pozabit kupit kakšno "kilo šniclov" ;D



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #161 : 02 Avgust 2013, 13:36:49
Citiraj
No, če koga zanima,

če nisi vzreditelj, imaš psa z rodovnikov, verno slediš PM, ti ni vseč Milan, te ne moti pasja slina in dlake v postelji, ne tekmuješ na cacibu, nisi lovec, ne kupuješ briketirane hrane iz hoferja si safe

će pa hodiš z ženo na jogo pa si itak njihov

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #162 : 02 Avgust 2013, 13:37:45
se motiš, vsaj v točki da bi kaj "nesel  privat" , je bilo kar vse javnosti dano, kot je moje navada  :P
Potem oprosti - tako sem razumela iz tega kar si prejle napisal, pa kar mi je simi takrat rekla, da so jo na privat opozorili in spraševali ..



Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #163 : 02 Avgust 2013, 14:04:54
 ;D ;D ;D torej imamo v svojih vrstah modela, ki hodi z ženo na jogo...no zadnjič mi je neka kr luštna na pijači v BTC razlagala, da hodi na toplo al vročo jogo al kaj, samo zdej se mi pa ne javlja na tel...pa ne bi izvajal ravno joge z njo... ;D mislim joge kot joge.


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #164 : 02 Avgust 2013, 15:40:44
mislim joge kot joge.

Zato, ker ne veš, da je tudi tantra oblika joge  >:D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #165 : 02 Avgust 2013, 15:48:15
Priznam, ne vem...jaz mam itak smao osnovno tehniko, ki pa očitno več kot zadostuje... :-[