Alfakan

mimi89bu · 1843

mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
: 08 Avgust 2012, 17:37:40
Če ta tema že obstaja, se opravičujem. Zelo me zanima, če se je že kdo šolal pri omenjenih Alfakan? Če ja, bi prosila za ZS, ker imam kar nekaj vprašanj glede njih. In jih drugače, kot od vas (ki ste morda že bili tam), ne morem izvedet.

Lp

Mimi*


Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 08 Avgust 2012, 19:11:53
Jaz hodim v šolo k KVRPK, kjer sta tako David kot Jure tam inštruktorja. David je bil moj inštruktor v mali in srednji šoli, Jureta imam sedaj ko delam BBH. Njun način dela mi je super, saj temelji na pozitivni motivaciji in mislim, da imata oba kar naštudirano pasjo psihologijo. Glede individualnega dela ju nisem rabila, je pa moja kolegica imela Jureta doma, zaradi nekih težav svoje psičke in so hitro poštimali zadevo. Pa ena druga kolegica je imela z Juretom malo šolo individualno na domu, pa je rekla da je vse super, samo da bi pa vseeno šla kar v društvo še 1x delat, da se njen pes navadi pasje družbe. Te zanima šola ali kakšna prevzgoja?



mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #2 : 08 Avgust 2012, 19:21:48
Prevzgoja  ::)  Žal rabim osebo, ki ima izkušnje v individualnem šolanju doma z njimi. Ti mi pa lahko poveš, kak način šolanja uporabljata David in Jure? Bistvo, učenje preko igre? 

Mimi*