Apatičnost psa

Monchyka* · 1652

Monchyka*

  • *
    • Prispevkov: 71
    • Točke: 0
: 12 Avgust 2012, 23:09:06
Pozdravljeni! (najprej se oproščam če ta tema že obstaja)

Imam kavalirko staro eno leto in pol. V zadnjem tednu sem opazila da se je njeno vedenje občutno spremenilo. Najprej sem mislila da večino dneva prespi zaradi vročine, ampak sem potem opazila da se to dogaja neglede na stanje vremena  :'( namreč to je zelo čudno, ker je bila mala čisti hiperaktivec  :'( Močno zaskrbelo pa me je danes, ko sem ji kot običajno dala Royal brikete in se jih ni dotaknila. To se mi zdi sumljivo ker je tako nora na hrano da še nikoli in nikdar hrane ni pustila, vse naredi za hrano, je popolnoma vse od solate do zelenjave, vso hrano ki je na tleh jo pohrusta če jo le lahko in ji je v dosegu.. Naj jo peljem k veterinarju, naj še malo počakam? Resnično me skrbi in bi bila zelo hvaležna za vaše nasvete  :'( :(

Lp, Monika in Taja  :-*

Je tvoj prijatelj, tvoj partner, zaščitnik, tvoj pes. Ti si njegovo življenje, njegova ljubezen, njegov vodnik. Vedno ti bo vdan in zvest, tvoj bo do zadnjega utripa svojega srca. Dokaži, da si vreden take predanosti.


Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 Avgust 2012, 23:32:22
Si pomislila na kakšno klopno bolezen? Simptomi nekako sovpadajo: apatičnost, neješčnost.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2 : 12 Avgust 2012, 23:41:20
Če požrešen pes, pusti skledo na miru je to alarm za veterinarja. Čimprej. Lahko je tudi kaka zastrupitev. ???

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Monchyka*

  • *
    • Prispevkov: 71
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 13 Avgust 2012, 09:45:48
Danes bom še počakala in videla kako bo :'( misliš da je možno, da je včeraj nanjo lahko vplivala ura in pol vožnje v avtu? Čeprav vožnje je navajena..  :'(

Je tvoj prijatelj, tvoj partner, zaščitnik, tvoj pes. Ti si njegovo življenje, njegova ljubezen, njegov vodnik. Vedno ti bo vdan in zvest, tvoj bo do zadnjega utripa svojega srca. Dokaži, da si vreden take predanosti.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #4 : 13 Avgust 2012, 09:59:05
Psica že en teden ni v redu, ti bi pa še kar čakala?


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #5 : 13 Avgust 2012, 10:29:48
Se strinjam z Lanabelo in čaro. Očitno se že cel teden nekaj kuha in se je poslabšalo. Pojdi do veterinarja. Moja požeruha je samo enkrat v življenju izpustila obrok in sva bili naslednji dan pri vetu s hudo drisko in bruhanjem ( pa je izpustila samo jutranji obrok, večernega pa pojedla, ker je bila očitno preveč lačna).