American Staffordshire Terrier

Gost · 328690

majci

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
Odgovori #390 : 10 Februar 2009, 22:32:37
Hvala Sarci,bomo poskusli nardit to z lepilnim trakom,enkrat smo sicer probali,pa ga ni nič motilo,ampak očitno nismo prav zalepli,ker jih je potem vzrak držal...Nore slikice,lepi,lepi,lepi....Pa še en hov vsem od Ty-a.

love dogs


Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #391 : 12 Februar 2009, 08:58:09
Našem se tud en ušes nekam čudno viha oz. en je nekam štrleč en nekam....čudno=)
Pa ena nova slikca od našegaa lena, ki vam pošiljava lep sonČek pozdravček

http://

 8)

Lucija & Len želita lep dan :)


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #392 : 12 Februar 2009, 16:27:22
Jst nevem kaj na temu psu spominja na stafforda.. pa brez zamere, samo res ne vidim nobene podobnosti.

Ti pa priporocam da mu zacnes dajati glukozamin recimo GAG tablete ker ima ocitno cisto mehke noge saj se mu obracajo na ven pa tudi zapestja zgledajo mehka.



Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #393 : 12 Februar 2009, 20:22:33
postavo ko stoji ima čisto po mamici (stafordki) kle na slikici je pa ravno tako sedeu da ma tko noge. pač glavo ma pa čist mim od stafforda

Lucija & Len želita lep dan :)


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #394 : 13 Februar 2009, 00:04:33
Stafford izgleda stafford v vseh moznih polozajih, ce sedi, lezi ali stoji .. izgled psa ni pogojen z polozajem v katerem je pes, prav tako velja za noge, tudi ko sedi morajo bit ravne in kompaktne.. ;)



Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #395 : 13 Februar 2009, 07:47:52
Potem pa po tvojem mnjenu moj Len ni AST ampak nevem kaj. Če se pa afna z sedenjem panewem kaj naj najredim vseeno hvala za nasvet z tableti.

Lucija & Len želita lep dan :)


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #396 : 13 Februar 2009, 08:17:35
Luccy_ka pa kako bi tvoj len sploh lahko bil AST, če je mešanec z terjerjem... nevem no...

:)


majci

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
Odgovori #397 : 13 Februar 2009, 10:27:04
Ty vam pošilja osvežitev.

love dogs


majci

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
Odgovori #398 : 13 Februar 2009, 10:32:01
Aja pa še eno vprašanje.Ty je trenutno v fazi menjave zobkov,ker je večina mlečnih že izpadla stalni pa jih še niso nadomestili v celoti se mi zdi da težko je brikete,ali je pametno da mu jih ta čas namakam?Včasih mu briketi kar padajo iz ust in jih potem pobiram po celem stanovanju :o,čeprav kakšen trši priboljšek z lahkoto pohrusta ???.

love dogs


Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #399 : 13 Februar 2009, 12:14:27
Mama mu je čistokrvna AST s rodovnikom. Oče je terrier je velik in nima ravno kratke dlake. ravno naslednji teden se odločam obiska lastnikov od lena ki so bili od njih. Tako da bom pokazala slike kakšna je mati ter oče potem bomo mogoče glede tega lahko ocenili kaj je. imam nekje sliko od matere toda nenajdem je na računalniku.

Lucija & Len želita lep dan :)


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #400 : 13 Februar 2009, 12:25:41
Mama mu je čistokrvna AST s rodovnikom. Oče je terrier je velik in nima ravno kratke dlake. ravno naslednji teden se odločam obiska lastnikov od lena ki so bili od njih. Tako da bom pokazala slike kakšna je mati ter oče potem bomo mogoče glede tega lahko ocenili kaj je. imam nekje sliko od matere toda nenajdem je na računalniku.

Jah, mešanec je ne glede na  to ali posreduješ slike staršev ali ne. Vidi se, da je pač mešan z bull pasmo oz. v tvojem primeru je mama AST. Po izgledu pa nikakor ni AST. Vsaj ne za tiste, ki so jih že veliko videli (vključno z menoj).

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #401 : 13 Februar 2009, 14:56:20
Kakorkoli jaz sem videla lastnika in očeta ter mater od lena tako da jaz vem kakšna sta. Len pa je pač kakeršen je vseeno lep. Bomo videli kakšen bo rezultat tega našega malega nagajivca

Lucija & Len želita lep dan :)


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #402 : 13 Februar 2009, 15:14:21
Sej vse lepo in prav, da veš kakšna sta! Ampak Len NI AST...drugače je pa lep mešanček :-*

:)


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #403 : 13 Februar 2009, 15:50:51
Mama mu je čistokrvna AST s rodovnikom. Oče je terrier je velik in nima ravno kratke dlake. ravno naslednji teden se odločam obiska lastnikov od lena ki so bili od njih. Tako da bom pokazala slike kakšna je mati ter oče potem bomo mogoče glede tega lahko ocenili kaj je. imam nekje sliko od matere toda nenajdem je na računalniku.
Se ti ne zdi cudno, da glede na to da je mama rodovniski Amstaff niso sli delat vzrejnega dovoljenja? Ali pa so ga sli pa ga niso naredili in so zato parili kar z enim psom? Svaka jim čast, me prav zanima od kje je psica.

Sej je luskan, tako kot so vsi psi, samo ni pa to AST ampak je mesancek kot ti je ze Chiba povedala.



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #404 : 13 Februar 2009, 17:10:26
Luccy_ka: Men se zdi skrajno žalostno, da šele na forumu zveš, da pes ni amstaff, da ti morajo to drugi povedat.  ???



Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #405 : 13 Februar 2009, 20:47:46
Žalostno da sem zvedela? Hem kaj sem zvedela vaše/tvoje mnjenje da vam ne zgleda AST? Vem kam sem odšla po njega in od kakšnega lastnika sem ga dobila in kakšni so bili starši njegovi. Če pa Len ni tako podoben mami (AST) pa pri temu ne morem nič. In nisem neka nepoznavalka živali oz. psov da nebi vedela kaj da bi morala use tukaj izvedeti no mogoče res ene stvari,ki jih ne vem in sem se poučila sedaj o njih. <Niti pa ne bom tukaj razgrabljala kaj je, je moj hišnji ljubljenček in pač koker vem kakšne pasme oz. križanca je vem...mnenje da mu ni podoben je prišlo prav ampak rezultat pravega njega bo do 12ih mesecov. Kakeršen koli bo pa če ne bo po rodovniški AST(materi) ali očetu (terrier večje višine kakšen terrier,ker sem bol razglabljala ko se je len kupovau o materi)pač nebo. Tudi ljudje se ne rodimo tako kot so si starši zamislili. (npr.fantek punčka, takšni lasje  bodo po materi oči po očetu višina itd...itd...itd...).Bom pa kar končala na to temo pogovor, ker se mi zdi da nebom odkrivala ali je podoben AST ali ni ali kakorkoli. Mogoče se boste bolje razumeli tisti ki je pes podoben ast Len pa po vaše ni in bi mi mogoče kdo na hitro prišepniu obrni se na forum mešančkov ampak se ne bom odskakala bova v voljo samega sebe in se naprej učila še ker je najina trma neznosna,...greva v šolo da bova pridna da nebova usakega ki gre mimo pozdravila z lizanjem in lupčkanjem....vam pa zaželim še veliko lepih trenutkov z vašimi žverinicami lepimi in lep pozdravček iz zasavja....

Lucija & Len želita lep dan :)


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #406 : 13 Februar 2009, 22:59:15
Glede na tvoj post vidim da si nisi prebrala prav nic o produkciji psov.
Citiraj
mnenje da mu ni podoben je prišlo prav ampak rezultat pravega njega bo do 12ih mesecov. Kakeršen koli bo pa če ne bo po rodovniški AST(materi) ali očetu (terrier večje višine kakšen terrier,ker sem bol razglabljala ko se je len kupovau o materi)pač nebo. Tudi ljudje se ne rodimo tako kot so si starši zamislili.

Tole mi je najbolj smesno od vsega. Ravno v temu je fora v rodovniski vzreji, da ves kaj pricakovati glede na to kaj si sparil. Bulli se pa razvijajo tam do 2h-3h let, btw in ne do 12 mesescev oziroma enega leta.

LP



Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #407 : 14 Februar 2009, 12:02:46
Aha, v redu. Potvojem mnenju nimam pojma. Mislila sem najbol razvijanje nazven.

Lucija & Len želita lep dan :)


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #408 : 14 Februar 2009, 18:53:53
Tudi jaz govorim o fizicni razvitosti, in ne o psihicni ;) Jolly sele sedaj dobiva svojo koncno obliko, pa ima dobri 2 leti.

Evo par novih fotk, smo sli noret v Mostec ker je bil tak lep soncek.. :)























LP



majci

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
Odgovori #409 : 15 Februar 2009, 17:44:31
Lepe slikice sarci,vidim da ste se zabavale,a so vse tri psičke?Koliko pa sta stari ta mlajši?
Mi pa smo imeli včeraj obisk Ty-eve sestrice Shanne...je bilo veselo... :o

love dogs


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #410 : 15 Februar 2009, 23:35:27
Ja, vse tri so psicke. Male dve bosta cez en teden stari 4 mesece.. :)
Je pa tudi pri nas veselo se posebej ko skupej kaksno uspicijo hehe :)

Pa se par fotk iz danasnjih igralnih uric KLIK.

Dixi & Shyla (foto: simi)




simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #411 : 16 Februar 2009, 09:22:08
O ritke pitke....Bom drugič probala malo manj ritk pofotkat ;)

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #412 : 16 Februar 2009, 09:25:28



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #413 : 16 Februar 2009, 11:50:36
Tole je samec, ime mu je Legy, prihaja iz King of rings psarne iz Srbije.  ;)



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #414 : 16 Februar 2009, 12:30:58
Aha. Hvala za odgovor. Lep je.

Vaši so pa tudi že ful zrastli  :o  :-*



Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #415 : 18 Februar 2009, 22:30:51


pripenjam sliko od Lenove matere....oče je pa bel tko srednje rasti en dolgodlako bel pudelček je potem križanec ali tako kot trdite mešanček.....

Lucija & Len želita lep dan :)


Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #416 : 18 Februar 2009, 22:33:01

Lucija & Len želita lep dan :)


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #417 : 19 Februar 2009, 08:05:54
Mešanček

:)


Luccy_ka

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #418 : 19 Februar 2009, 10:49:19
zakaj pa mešanček? mati čistokrvna oče tudi samo nevem katera orenk pasma na sliki je čist mim od Lena

Lucija & Len želita lep dan :)


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #419 : 19 Februar 2009, 12:47:19
zakaj pa mešanček? mati čistokrvna oče tudi samo nevem katera orenk pasma na sliki je čist mim od Lena

Brez zamere res! Ali imaš oči, vidiš razliko med svojim psom in zgornijimi slikami, kjer so gor rodovniški/čistorkrvni AST?  ::)
Če je ne pojdi k okolistu! Samo dobronamerni nasvet.  ;)