Pasja hrana Arion Breeder

Planšarka Nelly · 5443

Planšarka Nelly

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
: 11 Oktober 2012, 14:27:29
Živjo!

Ali morda pozna kdo pasjo hrano Arion?  ???
Za našo kosmatinko želim le najboljše, vendar tudi cene hrane segajo v nebo  :( >:( Zdaj uporabljamo Boch-ovo hrano, vendar pravijo, da je njihova kvaliteta zelo nizka  ??? :'( V zlati ribici so mi svetovali hrano Arion Breeder, vendar nikjer ne najdem nobenih priporočil zanjo.  :'( Ali jo kdo pozna?  ??? ??? ???

Že vnaprej hvala za odgovore!  :D :D
Nellyka  8)



Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 11 Oktober 2012, 18:21:09
Zakaj ravno breeder? A niso to samo vecja pakiranja za vzreditelje?

Ne vem no, meni tele sestavine ne izgledajo prav dobre. Polno koruze, riza, psenice, nedolocljivo meso, celo paleto rastlinskih in mesnih stranskih produktov... Sicer ne vem koliko stane vreca v Sloveniji (oz. kjerkoli bi ze kupovala), pri nas je 15 kilogramska vreca 63€ in za ta denar sigurno lahko dobis veliiiko boljso kvaliteto. Acana, Taste of the wild..



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 11 Oktober 2012, 18:55:52
Bosch je srednje kakovostnega razreda. Ni najboljša najslabša pa tudi zagotovo ne. Glede na sestavine je boljša od Ariona (ki ima zelo slabe ocene mimogrede).

Vsak ti bo poskušal prodati svoje in pri temu pljuval po ostalem, na tebi je da dobro pozanimaš o dejanski kvaliteti njihovih oh-in-ah proizvodih.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Planšarka Nelly

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 12 Oktober 2012, 08:10:19
Hvala za odgovore!  :)

Boo: Ja, to je večje pakiranje (20kg). Ne splača se mi kupovati 3kg žaklje ker ga v 1 tednu zmanjka ( če dam primer za Boschov hrano, ki jo mora pojesti 0,5 kg na dan ), zato raje kupim 15-20kg, da imamo hrane saj za 1 mesec. Vreča 20kg Ariona stane 69€, vendar dajo še popust na gotovino, se pravi, da stane 62€. Arion briketov bi moji kosmatinki dala skoraj za polovico manj, kot zdaj Boschove... kot piše na vrečki. In pravijo, da je bolje, da poje manj hrane, ker naj bi to pomenilo, da je bolj kvalitetna  ??? ???

BlackDevil  Kje pa si zasledil, da ima Arion hrana tako slabe ocene?  ??? Jaz nikjer na netu ne najdem o tej hrani...razen na forumih  :-[
To pa je 100% res, da vsak skuša prodati svoje  >:D



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 12 Oktober 2012, 09:33:00
Ta bo ja. Tudi če bi ti dali 60 procentni popust je jaz še vedno ne bi vzela. Arion najdeš na straneh ki ocenjujejo pasjo hrano med najnižje ocenjeni torej tistimi z 1 zvezdico.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 12 Oktober 2012, 10:18:49
Evo tole je hrana, iz njihove linije ki naj bi bila primerna za pse kot je tvoj (veliki psi):   http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=1033&cat=7 Če boš dobro pogledala boš opazila da ocenjevalec ni našel niti ene pozitivne stvari o sestavi te hrane.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Planšarka Nelly

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 12 Oktober 2012, 13:15:23
Hvala za vse nasvete!!  :)



LacenS

  • Gost
Odgovori #7 : 12 Oktober 2012, 17:18:19
Okej za pretiravat tudi ni s temi ocenami.
Tu so najbolje ocenjene visokobeljakovinske hrane z visokim delezem mesa, ki vsem psom ne ustreza.
Ceprav glede na sestavo res ni ok. Na prvem mestu je zito...
Mu ta hrana, ki jo sedaj je ustreza?-v redu iztrebek, pocutje...?
Potem ostanite na njej, sicer pa menjajte.
Koliko ste pripravljeni dat za hrano na mesec in poisces hrane, ki grejo v ta budget. Pa preko spleta so nekatere hrane obcutno cenejse.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #8 : 12 Oktober 2012, 20:58:51
Večinoma so hrane ceneje v trgovinah direkt od uvoznika in pa iz zooplusa, ki ima skladišče v Nemčiji.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Planšarka Nelly

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 15 Oktober 2012, 09:36:43
Do sedaj sem uporabljala Bosch-ovo, ki sem jo kupovala preko zoohit-a, kjer so cene res nižje kot drugje. Psička je imela vredu iztrebke, kot jih ima tudi zdaj, ko je hrano Arion. Njeno počutje pa je vedno enako-živahna, igriva, nagajiva, potem pa se prilega malo počitka.  :D Sem se odločila, da bom ta žakelj hrane Arion porabila, potem pa šla na kakšno drugo, ki mi jo priporočate.  :)



Ivan P

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 19 November 2013, 10:53:16
Arion sicer ne poznam, lahko ti pa povem svojo izkušnjo, da smo pri nas po resnično dolgem raziskovanju in testiranju predvsem boljših vrst hrane za pse, mislim, da končno našli pravo hrano, ki ima super razmerje med ceno in kvaliteto (poleg tega, da je primerna za naše pse in seveda, da jo radi jejo :))
Poglej si http://www.nutrivet.si/
Fant, ki jo je pripeljal, je bil tudi zelo strokoven, smo se malo pogovarjali, mislim, da je celo eden od lastnikov te trgovine.



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #11 : 21 November 2013, 19:10:32
Bosch ni slaba hrana. Jaz sem svoje pse že hranila z njo, vmes sem zamenjala, sedaj jo zopet uporabljam. Mislim, datudi Lanabela, bo še ona kaj povedala.