podpis peticije!

rovena · 1325

rovena

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
: 22 Oktober 2012, 18:20:12
Ne vem, če je kje ta tema že odprta, nisem zasledila  :) niti ne vem če sem jo dala v pravo rubriko, če ne, naj prosim administrator uredi :)
V glavnem, prosim vas da pošišete peticijo, ki jo najdete na naslednjem linku: http://www.nocruelcosmetics.org/sign_up.php .
Zgodba je pa naslednja: verjetno ste že slišali, da je EU leta 2009 sprejela Direktivo, katera pravi, da bi se naj leta 2013 končala oz. prepovedala vsa testiranja na živalih v kozmetični industriji. V zadnjem času, je v javnost pricurjala novica, da EU razmišlja o podaljšanju tega roka, torej da se z letom 2013 testiranja na živalih ne bi prenehala. >:( >:(
Če ste peticijo že podpisali prezrite to, če ne, pa vas naprošam, da prispevate svoj podpis in prispevate k koncu testiranja na živalih!  :)

Lp :)


jst

  • *
    • Prispevkov: 176
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 16 November 2012, 16:46:57
Ne vidim smisla v podpisovanju tovrstnih peticij. Zanimivo pa je, da nikjer ne vidim peticije proti zvišanju DDV na pasjo hrano. kar je nekaj, kar bo nas in naše živali prizadelo bistveno bolj!



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #2 : 16 November 2012, 17:45:10
Kaj je boljse ne narediti nicesar? Kaj je bolje ne izraziti svojega mnenja? Sploh javno, bog ne daj. Naj trpijo tiste zivali, saj jih ne vidimo?!
Bolje to kot nic. Taksne peticije vzamejo tocno par sekund (morda minuto) casa in nic vec. Res je skoda tega casa med brskanjem po internetu... Skoditi ne morejo!

Zakaj pa ne bi ti naredil internetne peticije proti DDV na hrano? Saj lahko, nihce ti ne brani. Ali bos samo stokal tukaj... Naredi kaj. Ostali bomo pa podpisali in si vzeli tistih par sekund casa. Saj jaz si bom. Skoditi ne more.


jst

  • *
    • Prispevkov: 176
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 16 November 2012, 18:13:58
Kaj je boljse ne narediti nicesar? Kaj je bolje ne izraziti svojega mnenja? Sploh javno, bog ne daj. Naj trpijo tiste zivali, saj jih ne vidimo?!
Bolje to kot nic. Taksne peticije vzamejo tocno par sekund (morda minuto) casa in nic vec. Res je skoda tega casa med brskanjem po internetu... Skoditi ne morejo!

Zakaj pa ne bi ti naredil internetne peticije proti DDV na hrano? Saj lahko, nihce ti ne brani. Ali bos samo stokal tukaj... Naredi kaj. Ostali bomo pa podpisali in si vzeli tistih par sekund casa. Saj jaz si bom. Skoditi ne more.

Najlažje je podpisati peticijo. Lepo te prosim, kaj pa misliš, da si naredila s tem? (Sploh pa, E. komisija, kot kaže, ne bo podaljšala tega roka - ampak ne zaradi te peticije.)

Internetne peticije ne bom naredilA. Peticije, ki niso lastnoročno podpisane, so v bistvu ničvredne. Lastnoročno sem tudi že podpisala kakšno peticijo, zaradi česar sem se tudi že znašla na kakšnem seznamu "neprimernih", tako da mi ravno ne moreš očitati, da se javno ne izpostavljam. ;)
Zakaj se ne grem tega, da bi sestavljala peticijo proti dvigu DDV na hrano za živali:
1. Ker so še veliko hujši vladni ukrepi, proti katerim je treba protestirati.
2. Ker bo to, kot kaže, vendarle črtano iz proračuna za naslednje leto.