Uničevanje igrač

BlackDevil · 8770

katkor

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 20 Marec 2013, 13:00:08
Jaz ji ne kupujem več igrač katere lahko uniči v 5 minutah...Kupi ji kost vsake toliko časa ali pa ji namenoma daj kakšno da jo raztrga...pes v tem uživa...Moja obožuje žoge,sploh tiste za fuzbal,sem jih kupovala kar naprej,ker je vsako hitro uničila,zdaj pa sem ji kupila manjšo in zelo trdo,jo v pol leta še ni uspelo uničiti,jo pa najbolj obožuje,težko da jo kdaj spusti :))

Nemški ovčar je moč, ki jo lahko nadzorujete in usmerjate, je neskončna vdanost, prijatelj, na katerega se lahko zanesete in delovni pomočnik, ki vam z veseljem služi.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 03 April 2013, 21:56:18
Danes me je ena igrača presenetila. Pes se je kar konkretno spravil nad njo pa nima ene same praske. Mislim da bom morala še kakšno na zalogo kupit.  ;D (ni je poizkušal raztrgat samo grizel jo je in se skušal cufat z njo)

Za zamenjavo mu še vedno dam kakšno žvečko ali pa preklopim na išči ali pa trike (priboljškom se težko upre.)

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.