Tablete Onsior 40 mg

UrsaL · 2753

UrsaL

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 03 Marec 2013, 11:27:27
Pozdravljeni,

zanima me, ali ima kdo kužka, ki redno jemlje tablete Onsior in bi jih potreboval?
Pred tremi tedni sem dala uspavati svojo artritično 12-letno novofundlandko, ki jih je redno jemala. Sem pa na žalost naročila in plačata 5 škatel tablet kakšen teden dni, preden smo se poslovili od nje. Potem se ji je nenadoma poslabšalo, pa sva bili dogovorjeni, da je ne bom več mučila, če bo spet zelo hudo. Že tako je zelo zelo težko vstajala in hodila.
Veterinar tablet noče vzeti nazaj, v zavetišču pa jih prav tako niso hoteli vzeti, ker jih menda ne smejo.
Vem, kako drago je, če večji pes redno jemlje take tablete. Moja psička je imela mere za zelo velikega samca in je morala vzeti 3,5 tablete dnevno. Če ima slučajno kdo kužka, ki ima podobne težave, mu ponujam škatlo 40-mg Onsior tablet po 20 evrov (imam jih pet).

Upam sicer, da mi tega ne bodo zbrisali kot izkoriščanje foruma za prodajanje reči, ampak ne vem, kam naj se obrnem...
Smo prosili veterinarja, če nam najde koga s kužkom s podobnimi težavami, ki bi bil tega vesel, pa ni še nobenega odziva po treh tednih.
Če torej potrebujete te tablete ali poznate koga, ki jih, me prosim obvestite na mail, ker nimam časa redno spremljati forumov.

Prilagam še slikico Kiare, ki je še enemu kužku s podobnimi težavami pustila tole darilo.


Lep pozdrav!
Urša



nastee

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 Julij 2013, 14:41:21
Živijo,

je tole še aktualno?

lp  :)

“Questers of the truth, that’s who dogs are; seekers after the invisible scent of another being’s authentic core.”
- Jeffrey Moussaieff Masson