Obalno društvo proti mučenju živali

ninci · 91466

Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #90 : 28 April 2008, 12:12:56
Včeraj smo krasno nedeljo preživeli v obalnem zavetišču  :) Nekaj slik:

LORI:


BIGI:


DIK:


KIRA:


BOR:


KEN:


YARI:


LORD:


TIT:


PIKO:


LUKS:


REA:


MEDA in MEDO:


MAX:


DATA:


Ostale slike si lahko ogledate TUKAJ

Tema o psih tipa bull, ki se trenutno nahajajo v azilu pa je TUKAJ  :)



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #91 : 28 April 2008, 12:25:11
Ooooooo  :o Maxa sploh nisem spoznala  :o Tako lepo postrižen  :-*



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #92 : 28 April 2008, 21:21:54
Kira je pa pravi srček.
Zadnjič sem jo tudi prečesala pa se je kar pustila.

LP Anja
Naj album


sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1
Odgovori #93 : 06 Maj 2008, 22:39:28
V SODELOVANJU S KINOLOŠKIM DRUŠTVOM OBALA,
VABIMO VAS IN VAŠEGA KOSMATINCA NA

-PIKNIK Z NAJBOLJŠIM PRIJATELJEM-

DOBIMO SE V NEDELJO, 11.05.2008 OB 16 URI, V KOPRU, NA POLIGONU KINOLOŠKEGA DRUŠTVA OBALA (OB POTI ZA SUPERNOVO)

VABIMO VSE, KI STE V ZADNJIH LETIH POSVOJILI PSA IZ OBALNEGA ZAVETIŠČA, KOT TUDI VSE OSTALE LASTNIKE PSOV IN TISTE, KI IMATE RADI PSE IN ŽELITE PREŽIVETI POPOLDAN V PASJI DRUŽBI.

POPOLDAN BO PESTER:
- PREDSTAVITEV KD OBALA -
- BOGAT SREČOLOV -


NAJBOLJ PA SEVEDA DRUŽENJE, KLEPET, IZMENJAVA IZKUŠENJ, …

NE POZABITE NA POVODEC, DEKICO ALI BLAZINICO ZA SEDET, IN ČE JE POTREBNO TUDI NAGOBČNIK



http://www.odpmz-drustvo.si/novice.htm



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #94 : 07 Maj 2008, 08:05:34
In vrečke za morebitne kakce je vedno dobro imeti v rezervi  :P

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1
Odgovori #95 : 07 Maj 2008, 08:43:52
In vrečke za morebitne kakce je vedno dobro imeti v rezervi  :P

Te so bile vedno na razpolago pri vhodu in tudi ljudi se je pozivalo k pobiranju kakcev njihovih  psov  ;). Predlani mislim, da je vsak celo dobil paket vrečk ob vhodu.



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #96 : 07 Maj 2008, 09:58:34
Predlani ja, lani pa ne vem. Mislim, da so bile ene papirnate...

Sigurno je sigurno ;)  >:D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1
Odgovori #97 : 07 Maj 2008, 19:23:55
Lani so bile tisto eko ja ;D. Cel patent za kakec notri spravit. Res, ziher je ziher, upam si trditi, da ne bomo pozabili :).



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #98 : 07 Maj 2008, 21:55:30
Pa je ratalo?  :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1
Odgovori #99 : 08 Maj 2008, 18:42:16
Hehe...mojega pesjana nisem vzela s seboj, tako da iz prve roke težko rečem...ampak nekako dvomim, da bi mi :-[. Imam pa zato vedno vrečke s seboj, za vsak slučaj ;D. Baje, da je "čist simpl", obrneš, postaviš, spodvihaš, zavihaš, pobereš, obrneš itd. :-X



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #100 : 19 Maj 2008, 23:35:31
Nekaj slik FLOKIja:







In pa tale mala luškana preplašena punčka... Žal sem pozabila kako ji je ime  :-[







Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #101 : 20 Maj 2008, 00:04:37
MUCE IZ OBALNEGA ZAVETIŠČA:

V obalnem zavetišču na nov dom čaka kar nekaj muc. Danes sem jih nekaj tudi poslikala. Mladički bodo iskali nove domove ob primerni starosti  :)









Tale miška dolgodlaka me je čisto navdušila, res krasna muca. Imam kar nekaj njenih slik  :)









Nov dom išče tudi tale zelenooka lepotica..





Tale trikolorka je sicer še precej plašna, ampak upam, da se tudi njej nasmehne sreča..





Črno-bela mamica (ki je ena najbolj zanimivih muc kar sem jih kdajkoli videla) je sicer že rezervirana, nov dom pa iščejo njeni mladički..



Tale micica je pa eno tako simpatično in crkljivo bitje, da to ne moraš verjet... Res prisrčna mucka...



Še kontakt:

Obalno društvo proti mučenju živali
Benčičeva ulica 2C
6000 Koper

Mobitel: 031/349-823 ali 041/626-448
Email: [email protected]



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #102 : 20 Maj 2008, 16:13:28
ojla.....

prinašam še dve dobri novici....in sicer, sem se odločila, da bom na daljavo posvojila dobermana Dato, moja cimra pa mejno škotsko ovčarko Neno, ki sta včeraj dobila novi ovratnici :), začeli sva jih učiti osnovnih ukazov, in Nena lepo napreduje, Data pa malo bolj počasi, ampak z vajo bo obvladal vse...bom sproti obveščala

....sedaj obiskujeva zavetišče vsak dan in se na veliko ukvarjava s kužati, .......uglavnem so vsi taki cukrčki, ki se tako radi crkljajo, da je joj.....
slikice bojo pa u kratkem....moram še slikati, nisem še nič....bom kmalu...no sedaj jih pa grem malo pelat na sprehod in pocrkljat....pa še veliko hrane sva kupili za vse te lepotce....bo zelo veselo danes :)

Lp
Neža

ZgaGa


sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1
Odgovori #103 : 20 Maj 2008, 19:24:43
Pridni, res :).
Zelo lepo od vaju, da se trudita okoli zavetiščnikov. Oni so tega nedvomno najbolj veseli.

Se vidimo in lp,
Saša




nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #104 : 20 Maj 2008, 20:17:39
Evo, Data je uradno postal moj posvojenček na daljavo..... :D

kljub dežku smo se imeli fenomenalno....ravno sem prišla domov, nahodili smo se, naučili pa, daj tačko :)

komaj čakam jutri.... :D

lp
neža

ZgaGa


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #105 : 20 Maj 2008, 20:35:44
Super sta obe!   :-*  :-*
Želim si le,da bi še več ljudi takole preživljalo dneve  ;D

Ne pozabita prelupčkat Nene in Data,ko se spet vidite  :-*  :-*



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #106 : 20 Maj 2008, 20:56:46
o ja.....bomo jih prelupčkale....obljubljava, častna taborniška :)

veš nyssa, imava podobne želje.....no, sva poleg Date in Nene peljali ven tudi Flokija in Bora...sva na žalost prišli majčkeno pozno tja, pa ni bilo veliko časa....bomo pa zato jutri peljali več kužijev, ker bova tam že okoli 12-13...tako, da vprašanje, če ne bodo šli vsi ven, najin rekord je še vedno 12 psov :D

ZgaGa


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #107 : 21 Maj 2008, 23:41:58
Ojla....danes smo imeli pa tako lep sonček, in sva se s cimro zopet odpeljali v zavetišče....danes je vsem psom nekaj trgalo...nimam pojma kaj se je dogajalo, ampak so bili vsi naspidirani do amena.....v štirih urah sva peljali na sprehod 6 psov: Dato, Šebo, Bora, Spike-a, Dona in Bumbarja (beri: Boomer).
no, prvi štirje so bili izredno pridni, Bumbar pa...hja...agresiven do konca, namreč sredi sprehoda se mu je totalno odtrgalo in je napadel Šebo. Ker pa ni mogel do nje, se je lotil mene (ker sem ga imela na vrvici)...pa sva se malo stepla, in ko sem ga nadvladala, sem ga odpeljala naravnost v boks....oba sva cela.... evo slikice zavetiščnikov:

Bor


Don


Šeba


Spike




no....z Dato sva pa ponavljala:

sedi


daj tačko


poskusila sva pa še prostor, ki nama je šel zelo dobro


potem smo pa še malo pozirali in se crkljalo :) in seveda preživeli super dan



imam pa še eno žalostno novico, ki je ubistvu dobra.....nena je našla nov dom...in je odšla.....mi pa se nismo niti poslovile  :'(

no.....sem si vzela čas in napisala in nalimala slikice

lp
Neža

ZgaGa


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #108 : 22 Maj 2008, 09:21:07
Heee,Data je pa pravi šolar,vidim  8)
Boomer,je pa...Boomer,no  :)
Samo,da sta oba v redu...
Nena pa je odfrčala?  :o
Juuupiiiiiii!  :o
Škoda,da se niste uspele poslovit,ampak sigurno bo mislila na vaju tako,kot bosta vidve mislile na njo  :-*



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #109 : 22 Maj 2008, 12:16:23
hehe...prvošolček je ja....bi mu mogla kupit rumeno rutko :)

ja Nena je šla, sej smo ubistvu pričakovale to, ker smo vedele, da je rezervirana, ampak to je bilo pa vseeno tako hitro. pridem tja in kličem neno, a nene nikjer. pa sem mislila, da so jo peljali stelirizirat, potem pa zvem, da je šla....samo da ji bo lepo...

z Bumerjom bova mela pa v kratkem revanš >:D

ZgaGa


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #110 : 22 Maj 2008, 21:29:15
ODRI:

Samica doberman, stara približno 6 mesecev, najdena na Črnem Kalu. Je sterilizirana, nežna in igriva. Primerna za življenje v stanovanju po možnosti z ograjenim dvoriščem in ljudi, ki se bodo z njo veliko ukvarjali ter jo imeli radi.















Obalno društvo proti mučenju živali
Benčičeva ulica 2C
6000 Koper

Mobitel: 031/349-823 ali 041/626-448
Email: [email protected]



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #111 : 22 Maj 2008, 21:36:09
Kaki uhci :-*

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #112 : 22 Maj 2008, 21:41:01
Jooooj ko je luštna  :-* :-*  Upam da najde dom, ki ji bo kar najbolj ustrezal.


sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1
Odgovori #113 : 22 Maj 2008, 22:06:38
pa sem mislila, da so jo peljali stelirizirat, potem pa zvem, da je šla...
Pa saj je bila sterilizirana, brez tega ne bi odšla  ;).

Citiraj
z Bumerjom bova mela pa v kratkem revanš >:D
Srečno ;D.
Sej, ko hoče je prav fanj pes, ampak v zadnjem času ima neke izpade.



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #114 : 23 Maj 2008, 01:33:17
ja...Odri je tak cukrček....se me je prvo bala...potem je bila pa tako pogumna, in ko sem šla notri v kletko me je celo prelupčkala...toliko lupčkov še v življenju nisem dobila :)

o ja...revanš bo.in pika....samo moram cel načrt naredit, kako bo tole zgledal...bomo videli, kdo je bolj trmast.on ali jaz. :)
drugače pa hvala :)

sploh ne vem, ker cimri so rekli, da še čaka na sterilizacijo v petek...sedaj je pa kar ni bilo....tako, da pojma nimam....bom se pozanimala...takoj, ko se pozdravim, bom odletela tja, da peljem spet Datkota ven :)

ZgaGa


sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1
Odgovori #115 : 23 Maj 2008, 09:43:26
sploh ne vem, ker cimri so rekli, da še čaka na sterilizacijo v petek...sedaj je pa kar ni bilo....tako, da pojma nimam....bom se pozanimala..
Ne, ne, Nena je bila naročena za sterilizacijo v sredo dopoldan in po opravljeni sterilizaciji jo je prišel iskat gospod  ;).

Data najbrž že nestrpno čaka :).

Lp,
S.



sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1

nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #117 : 23 Maj 2008, 16:04:03
sori...sem se malo narobe izrazila......v petek so cimri rekli.......ampak...saj kar malo zavidam gospodu....upam, da ve kakšnega cukrčka je dobil....pa a mogoče veš, a gre to za tistega gospoda, ki išče ovčarskega psa...oz. naj bi mu nena pomagala ovde skupaj gnat....?

ja verjamem, da data komaj čaka....ampak se moram prvo malo pozdraviti in do nadaljnega odpadejo vsi sprehodi.... :(

tele slikice.....grozaaaaaa....sem se kar zjokala, revčki ubogi....zdaj grem pa denar nakazat...joj joj joj

ZgaGa


sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1
Odgovori #118 : 23 Maj 2008, 18:56:39
sori...sem se malo narobe izrazila......v petek so cimri rekli.......ampak...saj kar malo zavidam gospodu....upam, da ve kakšnega cukrčka je dobil....pa a mogoče veš, a gre to za tistega gospoda, ki išče ovčarskega psa...oz. naj bi mu nena pomagala ovde skupaj gnat....?
Ni problema. V glavnem sterilizirana je  ;D. Ne vem, če gre za istega gospoda, rečeno mi je bilo, da je stari znanec društva (če ne celo član) in ima samca iste pasme...sej tisti dan, ko je močno deževalo je prišel z njim gor in so peljali Neno ven. Kaj več pa ne bi vedela.

Citiraj
ja verjamem, da data komaj čaka....ampak se moram prvo malo pozdraviti in do nadaljnega odpadejo vsi sprehodi.... :(
Itak. Fanj se pozdravi najprej.

Citiraj
tele slikice.....grozaaaaaa....sem se kar zjokala, revčki ubogi....zdaj grem pa denar nakazat...joj joj joj
Žal, kruta, vsakodneva realnost romunskih brezdomih živali.



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #119 : 24 Maj 2008, 14:01:08
jaaa....potem pa vem kateri je...sta prišla skupaj z ženo in sta jo peljala ven ubistvu ena, on je stal pri avtu) pa smo se malo pogovarjale...jaz sem imela Dato, Nena je bila pa ljubusumna in je skoz zraven rinla....ampak ni bilo nič...je pa gospa rekla, da se je Nena skrila pod avto, ko je zagledala njunega psa in da je bil ljubusumen njun kuža.
hvala, se bom pozdravila-čimprej...kaže že obetavno :)

ZgaGa