malo idej?

BlueLucky · 2109

BlueLucky

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
: 29 Avgust 2013, 21:01:08
Zdravo.. z prijatelji se pripravljamo, da bomo organizirali enodnevni program. razna tekmovanja z konji. bolj v western stilu, bo pa pripravljeno, tako, da se bo lahko jahalo v katerem koli stilu. imate morda kaj idej, kako bi dan lahko čim bolje popestrili?
Lp, BlueLucky



lucifix

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 02 September 2013, 12:58:11
Jaz bi samo pripomnila da bi bila nujna prisotnost nekega sodnika, ki bi kaznoval grobo vedenje do konja, da bi pri ovirah štel tudi slog in ne samo hitrost,.... Iz tega stališča mi je zelo všeč Spretnost je umetnost, za razliko od raznih spretnostnih tekmovanj...



BlueLucky

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 06 September 2013, 12:01:19
Ja imamo v mislih že dva sodnika, ki sta večinom kar znana.. seveda bi bilo grobo ravnanje z živalmi takoj kaznovano z diskvalifikacijo.



ELČ

  • Gost
Odgovori #3 : 11 September 2013, 15:12:05
mhm, vsekakor moraš imeti "jahanje" za obiskovalce, povabiti kakšnega dobrega slovenskega jahača, nekaj vprašanj, nasvetov od njega, vožnjo s kočijo, kakšnega konjiča za krtačt za otroke, konjske trikce, trampolin, ... uporabi domišljijo ;)



BlueLucky

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 12 September 2013, 17:39:21
super ideje.. hvala :D



animallover-collie

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 06 Oktober 2014, 14:27:39
Meni je zelo všeč spretnostno jahanje z ovirami iz sena pa sodi (western stil), pa za otroke jahanje ponija, pa kakšna poučna lekcija za njih, kako pristopit h konju, ga pobožat, skrtačit....



bamfel

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 06 Oktober 2014, 21:19:58
Alka, ko z dolgim kolom morajo sneti obroč, ki visi visoko na ogrodju. Tam se res pokaže občutek za konja, ne pa tisto grobo in nasilno jahanje.