Kaj lahko storim v primeru, ko vem, da nekdo namenoma draži psa preko ograje?

radovednica · 9754

jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0

In radovednica tele momente gluhosti pa jaz odlično poznam :D Se dela italjana večkrat hahahaha


mislm da se reče francoza... :P ;)

Kar se igre tiče je meni vseeno kako se igra (ker je tako ali tako majhna), igro pustim ampak zelo zelo kratko... dva kroga mal vohanja pol pa gremo dalje...

Za ata pa sploh ne vem kaj nej rečem... ??? >:( ??? >:(
eni so res žleht....  samo da ti je uspelo ga zrihtat... jaz bi verjetno vrata odprl (pri tem da že imam video kako ga draži), kar pa itak ni pametno v teh časih saj sam bolj nastradaš kot ata, ki ma pa še vedno veselje bit žleht....
mislm da ma damayanti še najbolj prav... klin se s klinom zbija!:P :P :P

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Pa daš psa na privez ali v boks takrat ko ju ne moreš gledat. Če igre ne moreš prekinit-pa na tadolgi štrik, ti bo pomagal pri prekinitvi. Velika škoda, da niste šli v igralne urice, tam je ravno poudrek na primerni medpasji igri. Ne glede na velikost mora biti igra vljudna. Sicer jo bo prav kmalu oreng skupila-če bo prišla v gobec večjemu psu. ;) Poanta je kar se mladiček nauči, to pes zna. In prav vse pse, neglede na majhnost je treba naučit pjega bontona. Zato so super zoprni psi, ki mladičem hitro dajo vedet do kam in kod se sme. Čim več takih psov, ki vsiljivcem postavijo meje. Psi ki pustijo da mladič dela vse kar si zmisli-ni OK. Moramo pač mi prekinit takoj ko ni OK.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlueLucky

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Moji predlogi:
naštimaš kamero na dvorišče, ki bo snemala noč in dan (tako ali tako je bolše če jo imaš zaradi varnosti) in tako ga boš ujela pri delu. potem si naredi kopije posnetka, mu use razloži povej, če ne bo prenehal pojdi na policijo, potem pa NUJNO ogradi psa, tako da ne bo mogel do njega. kajti če mu bo prišla policija na vrata, se mu bo pes še bolj zameril..