Zavržene živali - primer Apolo

ninci · 14882

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #30 : 18 Avgust 2005, 08:30:20
Kdo,kaj zakaj,kako???Ej fulllllllllllll dobr!!!!!!!!!!!!!Seba poročilo te čaka ;D.Upam samo,da je v dobrih rokah...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 18 Avgust 2005, 11:42:49
Takole je!!!Apolota je vzela sestra od tiste družine,ki je oddala Apolota!!!Torej je šel nazaj v Vojnik!!Toliko sem sam zvedel!!! ;D

p.s. nimam nobenga sporočila!! ;D ;D

Have a nice day !!!!


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #32 : 18 Avgust 2005, 13:24:41
aha....zanimivo...predvidevam, da ga potem vsaj malo pozna...upam, da bo to postal njegov stalen dom!!

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #33 : 18 Avgust 2005, 13:27:16
Ja lepo.Samo škoda je,ker je moral toliko pretrpeti in ga sestra ni vzela že prej :-(.Upam,da bo sedaj bolj srečen.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 19 Avgust 2005, 02:32:49
Ja lepo.Samo škoda je,ker je moral toliko pretrpeti in ga sestra ni vzela že prej :-(.Upam,da bo sedaj bolj srečen.

se pridružujem mnenju popolnoma!

ja, prav na to, kako je čudno, da ga sestra ni že prej vzela, nas je večina najprej pomislila, vidim tukaj in tudi na slo-abt forumu. !!!???  ???
ja, res neke čudne finte!

al', pa da ga niso zdaj vzeli nazaj, ker jih je že začelo skrbet zaradi vseh besednih vojn na forumih, pa zdaj še zbiranja donacij, pa neki novinarji so se že omenjali, veste, da sigurno spremljajo celo zgodbo, saj so še tu in baje se še ne ve, če sploh bodo šli. naj bi kao decembra... >:( in verjetno ne bi bilo fajn, če bi novinarji začeli brskat, pa tako štorijo objavit, ker bi sigurno še njih poiskali in glede na to koliko ljudi že ve za to, ... uh, ne bi rada bila v njihovi koži!
 
ma, kako so lahko tako hladni, brez čustev, pa se v devetih letih od svojega kužija niso niti malo naučili topline in srčne kulture?  mi ni jasno! 9 let so imeli psa, 9 let >:(. pa kar tako, ja, zdaj pa vstran, nimamo te več kam dat, gremo v podnajemnike.
je lepo Tyra, naša nova forumašica (welcome, Tyra!), vprašala, ali se bodo tudi bivši lastniki priključili akciji zbiranja sredstev, saj vedo, kolikšna je oskrbnina v zavetišču, pa še tu so.
pa ne bev ne mev, a roko dam, da napeto berejo štorijo.

danes je na slo-apbt en čuden post neznanca, ki prvič postira, da kao ni res, da ga je sestra nekdanje lastnice  posvojila (a Sebi je to rekla gospa, ki dela v zavetišču in ima, valda,  zapisano, kam je šel pes. in ta neznanec napiše, da je to gola laž. in  se potem ta oseba več ne oglasi, čeprav je bilo kar nekaj prošenj, da pove kaj več >:( in razloži.

malo sem zaskrbljena, ko pomislim, da ne vem, kam je spet šel ubogi Apolo in kako se mu godi! upam, da v dom, končno! molim, da v dom! strašno je, ko si tako nemočen  in prepuščen drugim...

dajmo Apolu čim več pozitivne nergije pošiljat! :)

lp, dada



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #35 : 20 Avgust 2005, 17:06:26
Citiraj
Samo škoda je,ker je moral toliko pretrpeti in ga sestra ni vzela že prej

Tole zakaj ga ni vzela že ko se je o oddaji sploh začelo govoriti tudi mene zanima. A zdaj bi ga pa kar naenkrat imela rada??

khm, meni tole nekaj smrdi. Vseeno pa Apolu čim lepše dni.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #36 : 20 Avgust 2005, 18:58:58
Sem na hitro prečekirala slo-apbt ampak mi še vedno marsikaj ni jasno, ... in mi najbrž tudi nikoli ne bo pojasnjeno :-\ ::)

Lp nina



eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #37 : 20 Avgust 2005, 19:27:38
Kako kaj Apollo kako mu je pri novi lastnici?

lp



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #38 : 23 Avgust 2005, 18:35:03
Eva, mislim da nihče ne ve...

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #39 : 23 Avgust 2005, 18:36:50
Sem prehitro rekla ;D. Na apbt forumu sem prebrala, da je Apolo na varnem in se ima lepo :)
Link do teme: http://www.slo-apbt.com/forum/viewtopic.php?t=1335

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #40 : 27 Februar 2008, 23:13:20
Js bi pa samo vprašala,če je Apolo šel mogoče v Vojnik?
Ker dostikrat vidim točno takega psa,ko se peljem mimo in me zanima,če je to on?



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #41 : 28 Februar 2008, 08:35:00
Takole je!!!Apolota je vzela sestra od tiste družine,ki je oddala Apolota!!!Torej je šel nazaj v Vojnik!!Toliko sem sam zvedel!!! ;D

Nyssa, je šel v Vojnik!
Mogoče pa ga še jaz kdaj vidim. (:



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #42 : 28 Februar 2008, 09:19:43
Tega kužona sem tudi sam že večkrat opazil v Vojniku na svoji poti v Zreče.  ;)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #43 : 28 Februar 2008, 12:15:49
Aha,potem je ostalo tako. Ok  ;D Ni mi bilo jasno,ker nisem opazila kje,da bi bilo za ziher,da je v Vojniku.
Ker je pes krasen za pogledat...
Nastja,a ti si tud od tu?

Sky,malo OT-kdaj bomo pa šli na kak sprehod,če se že nonstop voziš mimo nas?  :P



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #44 : 28 Februar 2008, 12:29:04
Zdajle enkrat na spomlad bi skor morali.  ;)

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #45 : 29 Februar 2008, 10:11:33
Najbolj od vsega sovražim, ko zasledim oglas v stilu " oddamo kužka zaradi selitve, zaradi pomanjkanja prostora, zaradi puncine alergije itd."

Odločitev imeti psa ali ne, naj bo res dobro premišljena, taka kot imeti otroka. Saj jih tudi ne delamo vse povprek kajne? Zaradi nepremišljenosti, hitrih odločitev in sprememb v življenju prihaja do podobnih zgodb kot je tale, ki se žal ŠE ni srečno končala.

mogoče je tole malce off topic, ampak rada bi samo dodala, da sem sama imela tak primer....moja sestra ima alergijo na dlako...prej smo imeli psa, pa ni kazala nobenega znaka alergije, takoj, ko smo dobili Ajo, pa so se začali pojavljati prvi znaki in s sestro je postajalo vedno slabše...ko smo ugotovili zakaj  pravzaprav gre, sem prosila teto, če bi vzela Ajo in jo je...tako še vedno skrbim za Ajo, kljub temu, da stanuje pri teti, pri njej pa se preoblečem in grem domov...edina razlika, ki je, je ta, da ne spi pri meni...to je pa tudi vse....ne prehitro obsojati, čeprav priznam, da se ljudje velikokrat zlažejo, da bi se čimprej znebili živai...ampak niso vse zgodbe take...

LP

ZgaGa


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 29 Februar 2008, 16:10:21
 :o Če je pes, ki ga videvate v Vojniku resnično Apolo, ste mi današnji zelo žalosten dan strašno polepšali.
Apola sem namreč skupaj z Urško obiskala v Zonzaniju in se tudi dobila z bivšimi lastniki. In do danes mi ta ubogi pes ni šel iz spomina. Tako zelo žalosten pogled je imel in ko sva bili z Urško tam, je pozitivno in z malo veselja odreagiral samo na mojo Laylo (ki je sicer tudi bivša "Zonzanijevka").
Torej, če je to Apolo, sem zelo zelo vesela  :)


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #47 : 29 Februar 2008, 19:02:02
Jaz tudi upam,da je Apolo,ker se lepo vidi,da ga imajo radi in lepo skrbijo. Vidi se tudi,da je pes starejši,malo siv okoli gobčka in učki so malenkost motni,drugače je pa lepotec na kvadrat-res krasen.
Obljubim,da se bom enkrat ustavila in vprašala. Samo da najdem pravi prostor za se ustavit  :o