Torba za hrano

Mašy · 11284

Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
: 09 April 2006, 11:50:47
Nisem ravno vedela kako naj dam temi naslov, potem sem se odločila za "torbo", ker na tej torbi piše 'Food bag'. ;)

Mišljeno pa je tole:


Notri imamo spravljeno hrano za Tysa, da ni ravno v vreči. Kupljeno je bilo v Tukanu in se prav obnese. Tudi če recimo kam gremo (izleti, razstave,...) jo preprosto vzamemo s sabo in tako je hrana lahko vedno z nami. Ima tudi "naramnico", tako da je nošenje enostavno.


Odprta pa izgleda tako (ne glejte koliko briket je še v njej ;D):


Pa me zanima, če je tole nasploh dobra stvar in kako se kaj obnese pri vas, če jo imate?

Lp

+1



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 09 April 2006, 11:56:44
Mašy koliko pa gre sem noter briketov? Jaz iščem nekaj podobnega, ker tistega "hobuka" nimam kam dati, pa bi mi kaj takega prišlo prav  ::)
Lp nina



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #2 : 09 April 2006, 12:01:51
Mi imamo pa hrano spravljeno v plastični skledi s pokrovom, ko je pa zmanjka, gremo pa ponjo v klet (tam imamo vreče s hrano) :). Skledo se da neprodušno zapret, pa še kar priročna je. Za na izlet pa bi bila bolje taka torba.

Lp, Ana



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 09 April 2006, 12:05:21
Mi imamo pa hrano spravljeno v plastični skledi s pokrovom, ko je pa zmanjka, gremo pa ponjo v klet (tam imamo vreče s hrano) :). Skledo se da neprodušno zapret, pa še kar priročna je. Za na izlet pa bi bila bolje taka torba.

Ja ampak jaz za to žal nimam prostora, ker jo nimam kam dat ::) Tole vrečo bi lažje nekam stlačila, ker že tiste vreče vedno nekam tlačim ampak ko so odprte se razdišijo. Sem imela eno super vrečo na "zadrgo" od hills-a pa se je patent pokvaril, zdaj sva pa brez :-\

Lp nina



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #4 : 09 April 2006, 12:35:05
Hmm, tale vreča bi bila pa dobra..,. Mi imamo brikete trenutno v večji plastični posodi (no ja ni glih posoda, je full velika) . Sam za kakšno potovanje pa tale vreča ne bi bila slaba... Kolk je pa prb. velika?

Lp

Suns.


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #5 : 09 April 2006, 12:36:46
Sej ta skleda sploh ni tok velika, mi jo imamo na omari (v priponki slika).



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #6 : 09 April 2006, 12:45:12
Tudi mi mamo podobno, je pa 5 literska. Noter grejo trije kilogrami.
Če pa kam grem za dlje časa pa hrano odmerim in dam dnevni obrok v vsako vrečko posebej.
Je pa tista vreča kar v redu, da jo obesiš na notranjo stran omare!

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #7 : 09 April 2006, 12:48:05
Aha... Hvala za odgovor :) Takale vreča bi verjetno prav prišla, če greš s psom nekam za nekaj dni an.. Npr. na morje...

Lp,

Suns.


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #8 : 09 April 2006, 12:48:54
Mašy koliko pa gre sem noter briketov? Jaz iščem nekaj podobnega, ker tistega "hobuka" nimam kam dati, pa bi mi kaj takega prišlo prav  ::)

Sergi pravi, da gre noter 25kg. Čeprav pri nas čisto polna ni nikoli, tako da jaz ne vem koliko gre točno lahko v njo. Sicer pa je tudi na "zadrgo". :)

Lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 09 April 2006, 13:48:51
Sergi pravi, da gre noter 25kg.


 :o :o Daj vprašaj ga prosim še koliko je dal zanjo.

Anana, tole kar imate vi pa mi je absolutno premajhno, ker mi bodo v blokovski kleti brikete požrle podgane ali pa kakšno drugo čudo, ki se redi tamspodaj :-[ in jih moram imeti v stanovanju :-\

Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #10 : 09 April 2006, 13:52:25
O, ta vreca tudi mene zanima, sploh ce gre notri res 25 kg :o se priporocam za informacije :D

battito animale


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #11 : 10 April 2006, 10:13:20
Hmmm... glede na to, da se mi kar dobro sanja, koliko je 25kg briketov, močno dvomim, da je tale vreča za kaj več kot 5 kg. Razen, če obstaja večja vreča.


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #12 : 10 April 2006, 11:52:33
urška ma prav...
A je mogoče 25 literska?

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #13 : 10 April 2006, 14:09:45
Jst sem videla enako vrečo v Tukanu,prostora pa je bilo za 10 kg.Za ceno pa nisem vprašala.Bom naslednjič,ko grem nazaj tja.  :)

papa


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #14 : 10 April 2006, 14:14:51
Saj meni je tudi precej čudno, da gre noter 25kg. Ampak tako je rekel Sergi, bom pa še 1x vprašala, obljubim. ;)

Lp



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #15 : 10 April 2006, 21:59:38
ful zanimivo tole.

mii imamo hrano v hoboku. ko pa kam gremo imamo pa tak ˝kuferček˝ ki smo ga dobili pri briketih za mačke. notri gredo 3kg... :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #16 : 11 April 2006, 16:12:43
Mi imamo pa hrano v kovinski posodi....oz....kot v nekakšnem košu...enkrat smo dobili ta koš zraven hrane theni-cal, pa se dobro obense. 
Aja, notri pa gre 15 kg briketov ;)
Lp

p.s. Mislim, da je bil 1x pri Eukanubi tak roza plastičen koš...samo nisem sigurna  :-[



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #17 : 11 April 2006, 16:33:14
ja, je bil pri Eukanubi roza plastičen 'koš'. mi ga imamo, notri pa gre okrog 15 kg. prej smo imeli hrano kar v vreči in se je hitro razdišala, pa tudi vrečo težje nekam postaviš (enkrat se mi je celo raztresla :-[ ), škaf pa stoji sam zase. tako da je kar uporabno.
ta torba pa tudi ni slaba, sploh za kakšen izlet.


lp, Tina

ja vem, vse ste že povedali ::)



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #18 : 12 April 2006, 10:29:50
Mašy koliko pa gre sem noter briketov? Jaz iščem nekaj podobnega, ker tistega "hobuka" nimam kam dati, pa bi mi kaj takega prišlo prav  ::)
Lp nina
Tudi mi imamo dve takšni torbi, v katero gre 20kg hrane stane pa okrog 3000sit. Praktična zadeva! V eni hranimo hrano za odrasle pse - v drugi pa hrano za Kali - junior. Seveda pa je več problemov s čiščenjem kot pa pri plastični posodi, ki jo ni potrebno toliko časa sušiti.
Lp, Ines!



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #19 : 05 Maj 2006, 14:49:33
ko smo že pri torbi za hrano, koliko briketov moram dati v torbo da bo dovolj za 14 dni?


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #20 : 05 Maj 2006, 14:54:13
ko smo že pri torbi za hrano, koliko briketov moram dati v torbo da bo dovolj za 14 dni?

Odvisno od pasme tvojega pesjana in od tega koliko poje. Pa malo poštudiraj koliko poje v 14ih dneh in vzemi s sabo še malce več za vsak slučaj, če je možno.



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #21 : 05 Maj 2006, 14:58:22
ok hvala, no moj oli je tale čas in ko menja spremembo podnebja zelo neješč, ali mislite da je kaj narobe?(vem da sem ven iz teme vendar sem mu glih dala za jest in sploh se ni zmenil zanjo, to opažam že nekaj dni)čeprav je imel lani iste težave? ???


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #22 : 05 Maj 2006, 15:02:21
Če si mu dala prejle jesti je možno, da zaradi vročine. Poskusi bolj zgodaj ali proti večeru. Morda pa mu lahko diši kakšna psička pa zato noče jesti (to je včasih pri nas). No, vsaj glede na to da so bile že lani enake težave sklepam tako in se mi zdi, da zato še ni nič narobe. Lahko tudi, da se je samo naveličal enakih briketov...

ninci, sorry za off topic. :-[

Lp



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #23 : 29 December 2007, 12:01:34
Mi imamo tudi tole torbo in se za moje pojme dosti bolje obnese od hoboka,ki ga imamo doma.
Vanjo gre brez problema 20 kg briketov-Paxxovih,Gajinih bi šlo noter še več.
Mi je pa super,ker je enostvna za odpirat,tko da lahko vse z eno roko nardim  :D
Pa še prenašam jo lahko sabo,ko gremo domov.
Stala je 20 € v Tukanu,kar se mi je zdelo nekoliko preveč,ampak zdaj je pa ne bi zamenjala več  8)



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #24 : 29 December 2007, 15:39:02
kako pa to vrečo nosiš, če gre notri 25 kg? Jo vlečeš za sabo po tleh  ????



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #25 : 30 December 2007, 12:54:06
Ima tisto,da jo lahko čez ramo nosiš-in jaz jo nosim tako-pač dam čez ramo in nesem v avto.
Drugače pa ni za vedno 20 kg notri  :P Pri nas smo kmalu na 18,potem na 15... :-\ Požrešnež  :P
Se pa da tud tako,da daš noter samo ene 10 kg,ostalo pa pustiš v vreči in potem samo teh 10 kg sabo vlačiš  :D



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #26 : 30 December 2007, 15:17:12
Mi imamo doma shranjeno hrano v okrogli veliki kanti, ki smo jo dobili zraven hrane in je prav za to namenjena! Meni je super, ker celo stanovanje nima vonja po briketih!

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #27 : 08 Avgust 2008, 12:13:46
Jaz sem si dala naredit še eno manjšo torbo za na pot...ker hodimo dosti okoli in ne morem vlačit 20 kg briketov zraven  :)
Vanjo gre okoli 5 kg briketov, je pa kar močna, zapira se na zadrgo.




andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #28 : 11 Avgust 2008, 14:59:54
Tole torbo, ki je omenjena v prvem postu, se da dobiti na spodnjem linku:
http://www.hov-hov.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=161&category_id=60&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

Eno imajo moji znanci in so z njo precej zadovoljni. Kovinskega boksa za hrano nočejo.


Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #29 : 12 Avgust 2008, 08:41:11
Jaz imam tud tole vrečo...in sem bla letos prav razočarana, ker je nikakor nisem našla za na morje. Se da lepo zapret, pa še fajn se "zloži", ko je malo bolj prazna. Za prenašanje je pa fajn tista naramnica.