Beaglica DINA <3

Natalchy · 2769

Natalchy

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
  • Natalija & Dina <3
: 09 November 2013, 15:39:54
                                               MY MY DINA <3

Končno je prišel čas, da vam predstavim mojo Dino :)

Dina je rodovniška tricolour beaglica. Stara je 3 leta, rojstni dan pa ima 13.6.
Je tipičen beagle: firbčna, prebrisana, kjut, trmasta... Ima tiste svoje poglede, ob katerih se stopiš  :-*

Ko je bila stara 3 mesece, sva šli v malo šolo. Tam je bila kar pridna :)

Potem sva obiskovali osnovno šolo, kjer sva delali predvsem na poslušnosti. Nadaljevali sva s tečajem za izpit BBH, ki sva ga tudi uspešno opravili  :D  ;D Vadili sva pa res full...

Letos septembra sva postali agilitašici  :o Res naju zelo veseli, jaz komaj čakam vsak trening, Dina pa... Tudi :)
Hitro je skapirala vse ovire, na štartu mi kar trza ( Daj Natalija, začni žeee!! ) :P
Včasih jo sicer odnese nosek, včasih jaz pozabim progo  :-[, sicer se je pa to že zelo izboljšajo  :D
Najina prva tekma bo skoraj zagotovo 14.12.2013 v Prestranku :)

Dinček zna tudi kar nekaj trikcev, sicer jih pa sproti učim, tako da se seznam ves čas podaljšuje  :P

Ponavadi jo tudi vzamemo s sabo, kadar gremo kam (morje, hribi, mesto..), tako da mi je pomembno, da je socializirana. Da ne vleče na povodcu, da ima zadovoljiv odpoklic... To sva tudi dosegli, zdaj pa obnavljava  ::)

Seveda sva imeli tudi midve nekaj problemov, vendar sva šli čez njih. Z nekaterimi se pa še spopadava...

V izdelavi je tudi njena spletka...  :D

Tukaj je pa še nekaj slikic:

Mali paconček:


Ena stara iz morja:


Mladiček Dina <3:


Pa še ena skupna:













nxyz

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 09 November 2013, 15:59:59
Lepotica kot vsak beagel  8)



AnjaDona

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 09 November 2013, 21:50:36
Prava lepotička!
Pa skupna slikica je tudi zelo lepa  :-*


Natalchy

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
  • Natalija & Dina <3
Odgovori #3 : 30 November 2013, 15:55:49
Hvala vama!

Danes sem končno dokončala Dinino spletko, ki si jo lahko ogledate tukaj: http://dina-the-beagle.weebly.com/   ::) 8) :) :o


Natalchy

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
  • Natalija & Dina <3
Odgovori #4 : 15 December 2013, 20:57:38
Včeraj sva z Dino preživeli 1. agility tekmo!
Sicer sva bili oba teka DIS- jumping zaradi napak, agility pa zaradi vohanja, pa ok... Sem zeloo ponosna na mojo žabo, ker je obakrat lepo štartala in glede na to, da je bila tekma v jahalnici, je bila ves čas lepo pozorna na mene. Razen pri laufanju...  :-[
Sva pa v smallu, s 34,5cm plečne višine, tako da je to še ena dobra novica od včeraj!  :o
Važno, da sva z Dino uživali, ter da sva prebili led... Vse ostalo pa pride na prihodnjih tekmah, ki jih KOMAJ čakava!!


AnjaDona

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 16 December 2013, 11:21:10
Super sta bili!
Komaj čakam naslednje tekme!  8)


Natalchy

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
  • Natalija & Dina <3
Odgovori #6 : 14 Marec 2014, 20:30:26
No, malo posodobitve  :P
Torej čez zimo sva se z Dino na veliko fotkali, sprehajali, uživali... Agilityja ni bilo prav dosti zaradi vremena, ampak se Dini pavzica ni preveč poznala  ::)

Nekaj slik (sicer nič posebnega):









Sicer pa zdaj spet na polno trenirava agy, prijavljeni sva na tekmo v Prestranku... V glavnem se nama kar dogaja  8)

Tukaj je pa še posodobljena spletka, ki je po daljšem mirovanju spet zalaufala  :P http://dina-the-beagle.weebly.com/


AnjaDona

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 16 Marec 2014, 15:01:19
Iiiii, zadnja je tak klut !  :-*
Se vidimo v Prestranku, srečno!  :P


Natalchy

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
  • Natalija & Dina <3
Odgovori #8 : 18 Julij 2014, 22:15:07
Uf, koliko se je že zgodilo, pa nič nisem napisala  :o


Dina je 13. junija praznovala 4. rojstni dan :D Se mi zdi, da je bila ravno pred nekaj tedni še mladiček...  :P





In pa šli sva na nekaj agility tekem...
Najbolj sem ponosna na zadnjo, ko sva osvojili 2. mesto in naredili prvi pogojček za A2/J2  ;D
Ker vem, koliko sem delala in koliko sva že napredovali (čeprav mi je še vedno jasno, da sva šele na začetku).

Torej, tukaj je video od najinih dveh tekov: http://www.youtube.com/watch?v=5TIABGyzPdU

In pa slikica z nagrado:   :-*


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #9 : 24 Julij 2014, 13:22:29
Čestitke za drugo mesto, pridna Dina. :)