Landfleisch

miki76 · 1688

miki76

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
: 19 December 2013, 12:21:46
v Mr. Petu sem zasledil mokro hrano Landfleisch. Ima 90% vsebnost mesa in mesnih stranskih proizvodov. je že kdo sprobal to hrano?

Tu so pa še podatki ene vrste:

Landfleisch Ovca in krompir - Popolna hrana za odrasle pse - 400g

Mokra hrana za pse Landfleisch s svežo zelenjavo je izdelana iz visokokvalitetnega mesa in organsko pridelane zelenjave. Vsebuje samo sveže meso zdravih in skrbno selekcioniranih živali, ki so namenjene za prehrano ljudi.

- Vsebuje biotin, imulin, omega 3 in omega 6 maščobne kisline.
- Ovčje meso iz zelenjave iz biološke pridelave za manjšo možnost pojava alergij na hrano in izboljševanje prebave.
- Optimalna raven maščob oskrbuje vašega psa z energijo.
- Vitamini izboljšajo splošno počutje in naravno presnovo psa.
- Naravna vlakna izboljšajo delovanje imunskega sistema in spodbujajo prebavo.
- Omega 3 in omega 6 maščobne kisline pripomorejo k  zdravi koži in svetleči dlaki.

Sestavine:
90% mesa in mesnih stranskih proizvodov (ovca 100%), krompir 5%, zelenjava 5%, olja rastlinskega izvora, minerali, imulin 0,1%.

Analiza:
Beljakovine 7,5%, maščobe 5,5%, vlakna 1%, pepel 2,6%, vlaga 78%.

Aditivi:
Vitamin A 2.500 IU/kg, vitamin D3 250 IU/kg, vitamin E 25 mg/kg (tokoferol), biotin 25 mg/kg.



Lusi

  • *
    • Prispevkov: 138
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 19 December 2013, 12:36:26
Jaz sem sprobala. Sicer ne kupujem pogosto konzerv, ampak zadnjič je bilo pa nujno, ker sem pozabila njen kuhan obrok doma.

Kupila sem pa okus "Vampi in riž".

Moja psica je blazno občutljiva na konzerve in polsuhe priboljške. Ni treba veliko enega ali drugega, da jo čez noč totalno začrvči in ima naslednji dan zato močno krvavo drisko s sluzjo in vse kar še spada zraven, skratka, kot da bi se ji črevesje razpadlo. Enako ne prenese protibolečinskih tablet.. Ne prenese niti konzerviranega Schesirja, ki naj bi imel same naravne sestavine notri. Enako neke top konzerve iz mr.peta. Povsem normalno pa prebavi Stuzzy "90% ovco" (konzerve za hipoalergene in občutljive) in tole konkretno konzervo, Landfleisch "Vampi in riž", pa verjetno bi kak drug okus tudi šel normalno skoz. ::)

Z mojega vidika, stestiranega na enem totalno občutljivem prebavnem traktu, je konzerva OK in cenovno ugodna.  :)



miki76

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 19 December 2013, 12:58:46
kaj sem bral po tujih forumih noben ne graja te hrane. Bomo probali pa da vidimo.



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 19 December 2013, 17:10:25
Moja, če že dobi kdaj konzervo, dobi tale Landfleisch. Sicer je tudi malo občutljiva, predvsem ji delajo probleme žita (preveč njih), ampak po tem ni nobenih problemov. Ima pa probleme po večini briketov in konzerv (drugače je na kuhani hrani), ampak po tem je pa bilo res super, pa še hrana se mi zdi poceni. Dajem pa samo okus ovca. Sem pa prej dajala Nature diet, ampak ji tole bolj paše.



Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #4 : 19 December 2013, 21:31:19
LF je res fajn, tako za kužke kot za mucke :)



miki76

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 20 December 2013, 11:18:51
Nabavli smo za probo. Priznam da me je bilo malo strah za posodo, tako je vse zmazala  :). Polizala je vse do zadnje pikice.