Naš Ben

JackRedi · 1342

JackRedi

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 22 April 2014, 00:05:40
Zdravo,

No da še jaz predstavim svojega Ben-ija  :)  Pri meni je že 8 mesecev in sicer od 26.8 2013, ko sem ga vzel iz obalnega zavetišča. Je mešanček z labradorcem. V zavetišču so mu dali ime Gandhi, ampak ker ni najbolje razumel na to ime sem ga začel klicat Ben :)

zdej pa najbolje da kar sam ob slikcah pove svojo zgodbo :)
 

Prvi dan ko so me prišli iskat so mislili da bom z njimi ostal še en teden na dopustu ampak ker sem bil zelo prestrašen  :'( so morali prekiniti dopust in me odpeljati domov v moj novi dom :)




Vožnja domov je bila obup  :( nisem bil navajen avtomobila tako da sem komaj čakal da se vmes kdaj pa kdaj ustavimo :)



Ko pa sem prišel v svoj novi dom sem postal čisto drugačen kuža :) lahko so me spustili iz povodca in že sem užival na velikem zagrajenem dvorišču okoli hiše. Ampak ker imam zelo veliko energije se morajo vseeno kar veliko ukvarjati z mano.



 

Tudi avta sem se navadil kar hitro :) malo sem pripomorel tudi k temu da so kupili večji avto in dobil sem svojo mobilno hiško :) tako da zdaj kadar vidim da je odprt prtljažnik hitro skočim v svojo hiško da me slučajno ne pustijo doma :)



Prva dva ali tri mesece dokler se nisem še čisto privadil sem bil zelo priden, potem so me pa zmotile psičke v vasi in sem redno uhajal skozi ograjo  >:D včasih sem jo preskočil včasih pa se splazil pod njo :) zame ni bilo ovir. Po možnosti sem se kdaj pa kdaj tudi malo umazal tako da ne bi bilo mojemu lastniku dolg čas, poleg tega pa še obožujem dež in vodo :)



Zato se je moj lastnik dva meseca nazaj odločil da me pelje kastrirat   :-[ še vedno mu nisem oprostil  :-\ je pa res da zdaj ne pobegnem več in tudi malo bolj poslušam :) čeprav sem tudi prej kar ubogal :)



Večinoma časa preživim v hiši in na dvorišču, če pa slučajno mojega lastnika ni doma imam pa garaži svojo utico :) ko sem v hiši in če me le lastnik ne vidi se hitro malce uležem na tabure ;D čeprav imam svojo posteljco ne morem pomagat če je pa tabure tako mehak :)



Drugače pa obožujem žogice in kosti :) samo da lahko kaj grizem in da sem v dobri družbi pa sem najsrečnejši kuža na svetu :) drugače pa ne zamerite ker so nekatere slike bolj slabe, jaz sem že fotogeničen ampak moj lastnik je pa obupen fotograf  ;D

 

 



JackRedi

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0

LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #2 : 07 Junij 2014, 11:57:42
Prava črna lepota  :o

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)