mešanka Nala

Sasha01 · 969

Sasha01

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
: 10 Junij 2014, 19:36:08
še kratek opis o Nali  ;D
 Nalo je pred tremi leti (skoraj že štirimi) domov pripeljala moja teta, na nek način je bilo to presenečenje zame, saj sem si že od nekdaj želela imeti kužka. Ob prihodu k nam je bila stara 3 mesece in je bila čisto preplašena, saj ni bila navajena vožnje z avtom in hrupa, ki ga lahko ustvari 5 otrok. Ker se takrat še nisem spoznala toliko na pasme (poznala sem jih samo nekaj, in še te sem spoznala preko filmov), sem bila nad puhasto črno kepico čisto navdušena (in še vedno sem). Nala je mešanka med pudljem (samec) in srednji šnavcer in še neko majhno pasmo(samička), ampak ji dlaka ne izpada tako da sem po enem letu sama prevzela vlogo pasje frizerke ;D . Je zelo živahna psička, ki obožuje igro z žogo in doolge sprehode. Poleg vsega je tudi zelo navihana, saj zelo rada koplje luknje in vanje skriva svoje igrače, dobro se razume tudi z domačimi muci. Čez nekaj dni pa bo Nali praznovala že svoj 4 rojstni dan :o

in še nekaj njenih slik od prvega dne pri nas do sedaj :) :)
  
tukaj je bila še z zelo dolgo dlako in je bilo pravo presenečenje ko je prišla od frizerja  :P


in še letos pred in po striženju :)