kinološko društvo domžale

mskrbecz · 1114

mskrbecz

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
: 18 Junij 2014, 15:58:36
Ali ima kdo izkušnje s kinološkim društvom Domžale? Njihova stran je tako revna, da praktično ne vsebuje nič informacij.
Kakšne so vaše izkušnje. In pa zelo me zanima tudi kakšen povodec je potrebno imeti za malo šolo...ali je v redu tisti iz najlona, ki se lahko podaljša ali pa je kratek kot klasični povodec (upam da veste kaj mislim)?



doriska

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 23 Junij 2014, 22:17:42
Pozdravljen/-a,

zahvaljujem vam se za mnenje glede spletne strani :) sporočam, da bomo pred naslednjim razpisom tečajev, ki izide 1. avgusta namenili več pozornosti naši spletni strani in jo vsebinsko nadgradili.

Pri nas v mali šoli uporabljamo navaden klasičen povodec dolžine cca. 1,5-2m, ker fleksi ni primeren za šolanje. Poleg klasičnega povodca uporabljamo navadno ovratnico, torej  v tem primeru oprsnica in zatezna ovratnica ne prideta v poštev (razen če se z inštruktorjem dogovorite drugače).

Upam, da sem uspela vsaj delno  odgovoriti na vaše vprašanje...  za morebitne kakršne koli dodatne informacije glede šolanja na kinološkem društvu Domžale, se lahko brez zadržkov obrnete name in me kontaktirate na 051 41 86 86  ali pošljete mail [email protected]

Doris Veselić
Vodja šolanja na Kinološkem društvu Domžale