električni pastir

ara · 2113

ara

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
: 08 September 2014, 07:14:53
Pozdravljeni!
A se je komu zgodilo da je bi kužka stresel električni pastir?!
Ali ima lahko to kake posledece... je potrebno k veterinarju!?
Hvala!



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #1 : 08 September 2014, 07:16:35
Že večkrat, nazadnje včeraj ::) Ni potrebe po veterinarju, ga pa ne ujčkat kok je bogi bogi.



margiela

  • *
    • Prispevkov: 76
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 08 September 2014, 09:24:51
Enkrat. Rinil je k konju in sta se ovohavala. Potem se je odločil, da bo splezal spodaj. Napaka! Vidla sem kako je iskra preskočila, Iggy je malo zacvilil in jo pocvirnal 2m nazaj   :) Nobenih posledic, razen šola, da če rineš pod pastirja, te bo zrukalo.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3 : 08 September 2014, 09:31:54

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #4 : 08 September 2014, 11:11:23
Ja. tisti za krave, ki je močnejši od tistega za konje. V uho, ko sta se ravno nadvse prijazno vohali s kravo. Razen tuljenja in nekajminutnega opletanja z zadnjim delom ni bilo nič hudega (pa je bil res močan, tudi mene je stresel in me je kar malo zanašalo par metrov). Elektrike se ne boji, se pa boji krav. Že nekaj let. Ne toliko, da si ne bi upala mimo, ampak dovolj, da pride čisto na poleg, ko zagleda kravo in če je le mogoče tako, da je ona na notranji strani, Laki pa na zunanji, bližje kravi.


Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #5 : 08 September 2014, 11:37:04
Moj pes se še danes boji ovc in naredi en velik krog, kadar greva mimo kakšnega pašnika. Ko ga je usekalo, je to povezal z ovcami in ne z ograjo. Meni to kar ustreza, vsaj ne tišči vanje :)