Moje ljubljenke

· 41480

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #60 : 23 April 2006, 16:07:45
če so sosedove niso potepuške! ;)

ful lepa muca in čisto podobna našemu pokojnemu mucu :-*

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #61 : 23 April 2006, 16:11:39
Jah, no...kdo ti bo pa dokazal, da niso potepuške.  :P Jih pač pobašeš in pelješ, sosed jih pa ta čas že ne bo preveč pogrešal, če jih ne pogreša niti takrat, ko se gonijo okrog in štepajo mladiče.

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Barbe||*

  • Gost
Odgovori #62 : 23 April 2006, 16:24:06
sosedove mačke so tipične potepuške- umazane, suhe, lačne,...  :'( večkrat pridejo k meni, da jih nahranim...jih je pa vsako leto več...



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #63 : 23 April 2006, 17:39:40
sosedove mačke so tipične potepuške- umazane, suhe, lačne,...  :'( večkrat pridejo k meni, da jih nahranim...jih je pa vsako leto več...
aha, ok. :) sem precej drugače mislila! :-X

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Barbe||*

  • Gost
Odgovori #64 : 23 April 2006, 18:22:19
ja žal ne skrbijo zanje...no sej mislim da je težko skrbeti za 12 mačk... :-\



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #65 : 23 April 2006, 18:28:58
hah...še vedno pojedo manj kot moja 70kg pes, pa še manj ukvarjanja rabijo  ::) Torej bi za približno 5-10tisočakov nahranli vse z dobro hrano, če ne pa naj jih ne imejo toliko  >:(

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Barbe||*

  • Gost
Odgovori #66 : 23 April 2006, 18:34:05
to ti njim povej...sej imajo še psa... ;) je mešanc med njufkotom in labradorcem torej še on rabi hrano...  :-\



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #67 : 23 April 2006, 18:53:59
O joj uboge žvalce...  :-\


Barbe||*

  • Gost
Odgovori #68 : 23 April 2006, 18:59:04
sej za kužija je kr dobro preskrbljeno ;)



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #69 : 23 April 2006, 20:33:25
Kje ga pa imajo?Na ketni ali v pesjaku? ;)



Barbe||*

  • Gost
Odgovori #70 : 23 April 2006, 21:11:22
v boksu  ;)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #71 : 24 April 2006, 00:17:12
V Gmajnicah potekajo te akcije celo leto kolikor jaz vem, so pa bolj oglaševane parkrat na leto.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #72 : 24 April 2006, 17:47:36
Samo to,da pa ste načrtno parili pri vseh nedolžnih mucah,ki so v zavetišču pa...:-X
Aja bo pes tudi jedel samo ribe,ker ne čutijo in jih ne boli ko se jih pobija ??? ?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Barbe||*

  • Gost
Odgovori #73 : 24 April 2006, 18:56:43
če me hočeš še kar prepričevat v umor Cupykinih muckov mi to povej na msnju  :-\



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #74 : 24 April 2006, 19:03:43
Koliko si ti stara?  ??? Ker se mi zdi po vsem povedanem čudno, da še vedno ne dojameš... >:(

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Barbe||*

  • Gost
Odgovori #75 : 24 April 2006, 19:13:01
elow Cupy je čist pri kraju z nosečnostjo in mi reče da jo nej zdejle dam stelirizirat...pa to ni človk...jaz si to razlagam enako kot če bi mi rekla da jih nej pobijem ko se bodo rodili, ker jih je že itaq preveč na svetu...mislim kaj vam je?



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #76 : 24 April 2006, 19:22:13
Po mojem gre spet za napačno interpretacijo dobronamernega nasveta. Mucko daj sterilizirat po tem leglu in je rešeno. Tole leglo pa le lepo gor spravi, če si ga že napravila, in predvsem poskrbi, da tvoja mačka ne bo postala še babica in prababica..., čeprav, po pravici povedano ne vem točno, kako boš to izpeljala. No ja, srečno!  ;)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Barbe||*

  • Gost
Odgovori #77 : 24 April 2006, 19:28:36
CUPY BOM DALA STELIRIZIRAT PO TEM LEGLU

sem že 1000x povedla pa če še kdo ne razume bom še 1x

CUPY BOM DALA STELIRIZIRAT PO TEM LEGLU

Upam da je zdej vsem jasno! Za mladičke bom poskrbela da bodo stelirizirani! Jasno!

Ampak nikol v življenju ne bom dala zdajle Cupy stelirizirat, ker imam nadvse rada živali in ne bi nikoli to storila, ker je to PODLO!
In T.M.T. mi je na msnju rekla da jo naj zdaj dam stelirizirat! In to je podlo in ogabno in niti malo dobronamerno!



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #78 : 24 April 2006, 19:33:10
Citiraj
[21:19:23] (L)Barbe||*L: a zdej k je breja????
[21:19:30] Rončy...M|my: tud magar

Teme prej sploh nisem brala preveč podrobno.Ker če je muca v začetku brejosti se da lahko tudi takrat sterilizerat,ko je zarodek še majhen amapk ok...zate je to spet isto ::).

P.S:Mačke niso noseče ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Barbe||*

  • Gost
Odgovori #79 : 24 April 2006, 20:38:34
Men nobena žival ni manj vredna od človeka...vsi smo živa bitja in jaz pač rečem da je mucka noseča....itaq pa mislim da razumeš kaj to pomeni!
Pa če ne veš nič o mojih muckah se ne vtikat...ker je mene tisto kar si napisala zlo prizadelo, ker nisem navajena da bi ljudje kar tko odpravljali mucke...pa čeprav tudi samo zarodke!



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #80 : 24 April 2006, 21:02:59
Barbe, zdaj stori tako kot si napisala  :) pa prilimaj kakšno slikco mladičkov ko bodo.

Glede prekinitve brejosti s sterilizacijo sem pa jaz za, dokler je to še mogoče in varno za muco. Bolje da mucki umrejo še kot zarodki kot pa da kasneje živijo bedno življenje, kar se velikokrat zgodi.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Barbe||*

  • Gost
Odgovori #81 : 24 April 2006, 21:07:17
ja bom ja...
sam moji 100% ne bodo živeli bedno življenje ker bom poskrbela da bodo prišli v tak dom da bo jim lepo!
Slikce seveda pridejo takoj, ko bo mucka rodila...



galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #82 : 24 April 2006, 22:45:46
sam moji 100% ne bodo živeli bedno življenje ker bom poskrbela da bodo prišli v tak dom da bo jim lepo!
Recept za tole bi pa rada videla ::) :-\ Bi ti bil marsikdo, ki oddaja zavžene pse/mačke, hvaležen.



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #83 : 25 April 2006, 07:34:35
evo barbe... na sosednjem forumu je uporabnica našla zavrženo leglo muckov. njihovo mamico je povozil avto, mucke pa so reševali dol iz strehe lokala. mucki so bili zaradi sonca močno pregreti in dehidrirani. če ti je toliko do mladičkov bi se lahko v takih primerih ponudila in jih vzela v začasni dom. jaz vem da bi veliko raje to naredila, če bi imela možnost (dovolj prostora in časa), kot pa da še s svojo mačko naštepam mladiče...

in ne nikoli ne moraš biti 100% da bodo mladiči tvoje mačke imeli lepo življenje... ne bodi tak optimist ker boš lahko na koncu zelo razočarana nad ljudmi....



Barbe||*

  • Gost
Odgovori #84 : 25 April 2006, 18:17:53
A trdite da je moja mačka nesrečna pri men?



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #85 : 25 April 2006, 18:23:36
Ne .. trdi da ne boš mogla vedet kako je mačkam. Razen če napraviš pogodbo in vanjo napišeš, da hočeš da imaste redne stike, da kastrirajo/sterilizirajo muce/mačkone . Le tako boš lahko 100% prepričana da bodo jo/ga sterilizirali/kastrirali ter dobro skrbeli za njih. V nasprotnem primeru ti jo/ga bodo morali vrniti.

 :)



Barbe||*

  • Gost
Odgovori #86 : 25 April 2006, 18:28:18
no super če ne trdijo tega kak hudiča so lahka tako 100% prepričani da bodo pa njeni mladički trpeli...jaz res ne vem kaj bi radi...najprej trdite da moram dobro poskrbeti za mladičke...pol pa napišete da sem optimistična ker napišem da jim bo fajn...

Cupykini mladički bodo izredno trpeli in na koncu pristali v zavetišču...seveda sem za vse to kriva jaz ker sem pustila da ima Cupy mladičke...in zdaj mi ne preostane nič drugega kot da se grem fentat  ::)

A zdej ste zadovoljni?  ::)



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #87 : 25 April 2006, 19:42:12
koliko si ti stara mi najprej povej  ::) ker vidim da ne dojameš...  ::) rekla sem da NE MORAŠ BITI 100% PREPRIČANA da bodo mladički res sterilizirani/kastrirani in da bodo živeli tako življenje kot si ga zaslužijo. pa kaj a ti res ne dojameš ali nočeš dojeti?



Barbe||*

  • Gost
Odgovori #88 : 25 April 2006, 20:33:32
a ti ne dojameš da lahko pogodbo napišeš...itaq bom pa dala mucke takim, ki živijo v moji bližini in jih bom lahko vsak dan obiskovala...torej sem lahko 100% da bo jim lepo sicer jih bom vzela nazaj  ::) zlo težko dojet ane?   



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #89 : 25 April 2006, 20:58:05
mah nima veze...  ::) preveč zaupaš ljudem. jaz sem nehala ker sem videla česa je človek sposoben... zaradi tega ker so ljudje tako prijazni in oh in sploh imam jaz doma mačka, ki še po štirih letih ni popolnoma udomačen in se ljudi dobesedno boji.  ::)