Farm Food HE

genius12 · 1823

genius12

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
: 17 Maj 2016, 18:43:59
Farm Food HE holistična naravna hrana za pse ne vsebuje nobenih kemičnih snovi, kot so antioksidanti, konzervansi, barvila, ojačevalci okusov, arome ali veziva.

Farm Food HE je naravna hrana za pse premium kvalitete, namenjena vsem pasmam psov, ne glede na starost ali fizično pripravljenost. Farm Food HE presega pogoje, določene v Standardnih prehranskih potrebah za pse Odbora za prehrano živali (Commission on Animal Nutrition). Izdelke Farm Food HE odlikuje visoka stopnja čistosti uporabljenih sestavin in posledično visoka biološka vrednost beljakovin ter zelo dobra prebavljivost (87%).
Hrana je dostopna tudi pri nas, zato me zanimajo izkušnje pri hranjenju v praksi, za vse odgovore se že v naprej najlepše zahvaljujem, lp  :)



genius12

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 17 Maj 2016, 18:51:01
http://narana.si
Zastopnik v Sloveniji, če ima kdo izkušnje prosim, če jih lahko deli z nami, sam sem namreč vzel to hrano v najožji izbor za svojega mladiča No, lp,  ;D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2 : 17 Maj 2016, 21:08:02
Pobaraj vzreditelja s čim hrani in kako mu psi funkcinirajo? Prebava, koža, dlaka, drek, kondicija...Pri večini psov ni treba komplicirat glede prehrane, važno, da je nekaj pestrosti, da imajo neko osnovno-premium kvaliteto....Če pa se pokažejo kake specifike (alergija, hormonske težave, presnovne težave, srce, ledvica, jetra....) pa začneš takrat komplicirat. Ker imam psa, kjer si ne morem privoščit pofutrat kar je enstavno dosegljivo in dajat kolličine na uč...Ni užitek in ti vzame čas, pa še kako gubico dobiš od vsega tega izločanja pa tehtanja.

Dokler je le možno ne kompliciraj.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


genius12

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 17 Maj 2016, 21:56:41
Ha,ha,ha, res rad kompliciram pri hrani, prejšni je bil alergičen na veliko stvari in to mi je ostalo, lp,  ;D