Bula pod kožo po vbodu antibiotika

celjan40 · 5263

celjan40

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
: 28 December 2016, 20:41:50
Pozdravljeni.

Muca je včeraj dobila antibiotik. Po vbodu je mijavkala, a se je potem pomirila. Danes pa ji na tem mestu zatipam bulo, zde se da pod kožo. Ko ji masiram to bulo, začne izražati bolečino.

Je to lahko kaj resnega? Kašne izkušnje s takim primerom in/ali nasvet.

Hvala



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 29 December 2016, 08:11:02
To bo izginilo, nič hudega.



celjan40

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 29 December 2016, 09:31:38
Hvala za odgovor.

Bi rekel še to, oz. vprašal. Nima na samem mestvu vboda bulo, mislim, ni vzork vbod, pač pa iniciranje zdravila. Zdi se mi, kot da ima pod kožo to bulo, kot posledica, da je to zdravilo nekam brizgano, ne ravno tja, kamor bi ga bilo potrebno, pod kožo, morda ne vem, v samo kožo ali kakšno drugo tkivo. Če je to, torej ni panike? Bo čez čas izginilo? Muca je sicer OK, le če jo po tej buli božam, sicer malce močneje izraža nelagodje oz. bolečino.

Hvala že v naprej.



pitra

  • *
    • Prispevkov: 49
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 29 December 2016, 11:24:21
moje mnenje je, da ima tam hematom, bo izginilo čez nekaj dni.