Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 804000

Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
A spletno stran si že naredila?Mislim,tam kje bo ta spisek. :-\



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3

Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Ja, na sliki je papillon. Vešča ima drugačna ušesa :)

Komaj čakam, da bo stran narejena ;D


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
hehe bo tara bo :P

ubistvu je skoraj narejena, manjkajo samo še opisi in podatki... aja če se komu da, lahko moj mail pošlje komu, ki mu jaz še nisem( ker nimam maila...) sem se potrudila in poslala skor vsem :P

lp


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
evo ful še manjka, vendar počasi pa bo ;) tisti ki ste mi poslali podatke ste že notri (no winny še ni ::) )

http://slo-baza.papijoni.com

lp


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Lepo narejena spletna stran! :-*



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Zala- tole je naravnost čudovito- pa še dali ste idejo drugim pasmam  8)
Kako lepo bi bilo, če bi bila vsaka pasma v Sloveniji urejena takole pregledno po predstavnikih.
Vsaka vam čast!



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Ja,ko bi le vsaka pasma imela tako bazo... :)



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
hvala :-[
ampak tole še zdaleč ni končano... ;D

lp


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Že sama ideja in trud sta pohvale vredna. :)



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Zala, ful lepa stran, zelo mi je všeč. :o
Edino en popravek je potreben na strani od Tare in sicer št. rodovnika je 00004 ( 00003 je bil tarin bratec ;D). Kaj belo-črna se v originalu res reče dark sable?  Tega pa nisem vedela :D

Kar tako naprej Zala ;)


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Zala,ko kliknem pri Winny njeno spletno stran se mi odpre Tarina. ???



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
joj tara oprosti hehe :D sem delala enega za drugim, pa lahko 3x ugibaš kdo je bil pred taro :P

pravkar se je v bazo priključila še Lady.


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Sej ni panike :D

Hej, meni se pa baza več ne odpre ???  Mi vrže ven da morem uporabniško ime pa geslo dat ???


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica

**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Ah, je že ok. Zdaj se odpre :D

Tara je stara 11 let  :o
Ta psička izgleda najmanj 6 let mlajša !!
Wau  :-* :-* :-*



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Hvala Jackie! Če pogledam, kakšne težave je imela, pol pa lahko rečem, da za ta leta res dobro zgleda, pa še živahna je še kot da je mladič. Ima očitno dobre gene :D


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Cestitke Zala - stran je uspela  ;D Prosim te ce mi lahko napises e-mail kaj vse rabis od mene - gesla itd. - sem trenutno na Slovaskem in mam prazen telefon  ::)

Vsi drzite pesti jutri za Pompadourje  ;)


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
tinkara teb se pa dogaja... na slovaškem  :o ! ZS maš :P

Ja je kr uspelo tole, samo kakšen opisek več bi rabila :P potm bom pa vidla, kako se bo vse skupaj obneslo :)

lp


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Ojla...

ste se razpisali!! No mene pa zasipa delo in komaj vidim ven.. imam do februarja še tooooliko stvari za naredit, tisti ki me poznate pa veste kaj bo potem :P

V glavnem, bomo našli čas in poslali kako fotko za v bazo pa podatke, samo sedaj nismo ravno na ti s časom :D... Tinkara uživaj še za nas in upam da je bilo vse OK in sete pobrali vse kar se je dalo ;)

Špela, lepo da Podi tako dobro okreva! Komaj čakam da ga kaj spet vidim, da se zdivjajo ob kaki rekici ;)



Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Mojca: ja Podi zaenkrat kar super okreva, samo ga moram pa še vseeno paziti, da še ne divja, čeprav je zelooo težko, saj veš kolk imajo ti mali hudički energije, takrat ko pa je ni treba pa še posebej :) Ampak mislim, da čez en mesec, mu bom pa tega že lahko malo dovolila. Čeprav so me opozorili, naj ne hitim preveč, da ne bo sedaj vse ok, kasneje bo pa večkrat šepal na nogo... drugače pa je zdej čist happy, ker se lahko spet doma kaj učiva, izvajava trikce in se celo normalno igrava, sedaj ko ok hodi in ko nima ovratnika! Upam pa, da se še letos kaj vidimo, če ne za norenje ob reki, pa vsaj za čvek ;)
Dobro opravi vse obveznosti in kmalu pošlji nove fotke tvojih papillonskih lepotcev ;)

Lep pozdravček vsem papillonarjem,
Špela in Podi



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Torej, mi smo nazaj iz nase slovaske avanture  ;D Kaka slikica prileti kasneje, imam tudi kompletne rezultate (tudi kasneje). Bilo je super, razstava na nivoju, papilloncki vsepovsod, v glavnem odlicno, se je splacalo  8).

Tofek je znova triumfiral in sarmiral, dobil je v razredu mladih odl.1 in PRM (oz. CAJC kot pravijo Slovaki)  ;D  CACIB in BOB je tokrat bil Bastien Hroznovy Kvet, Pompadourji so pa dobili naslednje - Vivaldi ZP1 (v konkurenci 4 samcev!), Caspian's X-Files "Rocky" odl.2, R-CAC, Sunshoo Iamahigh Jack Gleniren "Jack" odl.1, CAC, D'Artagnan de Pompadour "Dany" - odl.2, R.CAC.

Toffee je tako zacel svoj 4. mladinski sampionat in zgleda da bomo pozimi/spomladi se kaj na SK  :D


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
v bazi dela tudi glerija. Tja lahko nalagate fotke :P

drugače špela hvalabogu da je s podijem vse ok, to da bi pa on kar norel ti pa vrjemem. Mora nadoknadit hehe. Nič pridta se še kej pokazat na agi, midve z winny ( baje) začneva v postojni, mogoče le kot predtekmovalki, mogoče celo zares - odvisno kako bom jaz s časom in koliko se mi bo dalo(Winny je pa zadnje čase itak čist navdušena nad agilityjem tako da z njo pomoje ne bo težav)...

Tinkara bravo - fotke? :P

Mojca - upam da se mi tudi še kej vidmo, če ne prej pa potem poleti ;)

lp


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Bravo Zala! :o :o Kje pa se dobi ta galerija? :-[



Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Zala: hehe no sej s psi ponavadi ni problemov glede agilitya, smo bolj lastniki tisti, ki nam čas nagaja :) No razn v Podijevem primeru, ampak to je izjema... Super, da bosta začeli v Postojni tako ali drugače...no pa sej je že čas, da začneta, če ne vaju bi še midva prehitela pa sva kasneje začela trenirat kot vidve ;)
Boš poročala, kako vama bo šlo, midva bova pa držala pesti!

Papa,
Špela in Podi  8)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
saj če bo s podijem vse ok naju bosta hitro dohitela... :) nič bat :P mata že slalom v prednosti ;)
in kdaj misliš spet začeti? čez par tednov?

jaz sem pa danes ugotovila, da mi kronično primankuje kondicije... in nisem bila edina na treningu hehe  ::) ::) Winny bi pa še kar tekla... čeprav je bil mraz, da je še mene do kosti zeblo  :)
lp


LIO

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
  • Lion & Andy
Po dolgem času...pozdravljeni... :-*
Lepa ideja spletna stran z bazo podatkov...v blžnji prihodnosti pričakujte tudi opis moje male barabe ;)
V glavnem mi počasi prihajamo v pinky fazo...Sama ušesa in okončine  :D Še malo pa bom imela dva gola kitajca he he  :D





Drugače pa ostajamo nagajiva baraba,  ki se rada igra...naj bo to človek, žival ali stvar:



Še malo pa bomo odkrili, ali se splača se na kakšni razstavi pokazati. Sprve ni bl to cilj, ampak če se razvije v lepega psa...zakaj pa ne  :P  ;D






Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Lio - Andy je definitivno na poti k lepemu papillonu  :-* Ima zelo lepo, skladno telo, dovolj dolg vrat, krasno postavljena/nosena usesa, dobro okotenost in  nastavljen rep (velikokrat je prenizek, kot ga ima recimo moj Joni). Tako da ne vidim razloga zakaj se ne bi pokazala na kaki razstavi  ;) Na drugi sliki ze kaze predispozicije, kako se je lepo sam postavil.

Pinky faza bo minila ... ceprav vem kako je to ko dlaka kar leti v sopih ven.  ::)

Ker je ze mimo polnoc lahko cestitam .... namrec Pompadourjevi T-jcki danes praznujejo prvi rojstni dan!!!

VSE NAJBOLJŠE TOFFEE & TIFFANY!!


Toffee & Tiffany prvi dan v Sloveniji ...


Toffee bo kasneje danes dobil tudi tortico, z Jonijem pa v darilu uzivata ze od vceraj  ;) Se kaka slikica sledi ...


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Ja, vse najboljše, pa na veliko uspehov in uboganja :D



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Vse naj naj Toffe & Tiffany! :-*