Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803980

CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Jenny3 jaz nisem nič jezna če jih imaš ti največ slik na vsaki
strani. :D :D :DTara tebi še jaz nisem čestitala ti bom pa danes, vse najboljše Tara! :-* :-*
Upam da mi je uspela slika. :-\ Da ne bote mislili daje to moj papillon. ::)
Našla sem ga med sliki ki so na spletu. :-[

  Lp, Andreja



CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
A mi lahk kdo pove kako se prilep slika? ???
Jaz sem jo lahk prilepila ampak ne vem kako se
prilepi tako kot jo npr. Tara,Jenny3,Joni in da ne pozabim Podi. :-\ :-\
Ali boste znale prebrati to kar sem napisala. ::)

 Lp, Andreja



Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Casey... slik, ki jih najdeš na spletu ne smeš kar tako objavljat po forumu, ker je to kraja avtorskega dela za katero stoji zakon in kazni!

Drugače pa pri nas nič novega... še čakamo ;)



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Oiiillaa :-*

Zala pogrešam tvojo prinessko :) Videla sem jo že amapk moja tamala Kiki (Čivava :D ) pa ne in tudi njo že firbec matra...si mogoče zdaj kaj v Lj.? Bi se nujno morale dobit, te moram toooook vprašat pa povedati "štosov" o moji Kikici..in seveda da se tamali dve malo zdivjata :o Se slišiva :-*



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Geri, kdor čaka, dočaka - ali kako je že tisti pregovor  :P Pričakujemo SMS, tako da veš  ;) Aja, pa ko pridemo kaj na obisk pripeljem še divo Jonija na eno manikuro, če si boš lahko utrgala minutko. Pri veterinarju smo znova imeli show  :-[ Punce, svoje mladičke navajajte rezat kremplje TAKOJ ko jih dobite, samo to bom rekla  >:D

Zala, to so papilloni, mogoče stari po letih, ampak še vedno taki mladički po duši. Meni je bilo kar toplo pri srcu ko sem se pri Zuzani igrala z Okti, Gerijino mamo in Podijevo babico, ki je kljub 9-im letom in baročni postavi tako hitra in igriva, prav ne moreš verjeti da je že seniorka. Lovi žogico in se igra policaja, prav tako Samson, ki je glavni demolition man, če mu je dolgčas.

Aja, samo mali "reminder" - prvi, cenejši, rok za dvojni CACIB Celje aprila je jutri, 11.02.2008!!

Lep pozdrav,

Tinkara


moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Hvala Geri za odgovor. ;D
Zdaj ne bom več prilepila tiste slike na
ta forem ki so na spletu. :(
Pa saj jaz sploh nisem vedla za to. ???Saj sem
komi 10 let stara pa hodim v 5/9r POŠ Ponikva. ;D

 Lp, Andreja



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Tinkara, ti prav verjamem, ko praviš da si se igrala z veterani in da so še vedno pod gasom :D. To je meni pri teh psih ful všeč, ker do zadnjega ne izgubijo veselja do igre in vragolij in so ful aktivni. Tudi Tara je pri 12 letih ista kot prej, nobenih starostnih težav še nima, zobe ima vse, vid je ok, kondicija na višku..  ;D, za vrgolije se pa vedno najde cajt. Včasih gre v sobo kjer so činčile in ko vidi da je ta nova činča prišla iz hišice, začne laufat okoli kletke, činča pa se itak prestraši in začne spuščat specifične glasove od straha, pol pa jaz zakričim na Taro in ona priteče iz sobe kot da ni bilo nič in me čudno pogleda, kot bi hotela rečt, je kaj narobe? :D.


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Dobila sem slikice dveh fantov, ki sta še v Avstriji naprodaj (če koga mika  ;))

"vom Schloss Eidendorf" http://www.daill.at

Oče: D'ARTAGNAN DE POMPADOUR
Mama: NEFERTITI ZLATY KRYSTAL

Alesso, tricolor


Amadeo, sable


* fotke in informacije postavljene s soglasjem vzrediteljice *

Jaz bi se takoj odločila za rjavega malčka, ampak žal čas in finance ta moment ne dopuščajo tega  ::)


Lp, Tinkara


moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Joj, ta rjavi malček je pa ful podoben Podiju, ko je bil malček!
No midva s Podijem sva bila pa pretekle tri dni na Dunaju, tako da ko bom našla kaj časa, pridejo tudi kakšne nove slikce in poročilo - kako je Podi čisto gosposko sprejel hotel, dvigalo, vlak itd. :)

Lp,
Špela


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Podi! Kdja prideta na tekmo?  :o sem na blogu prebrala! Prideta v Železnike?  :o

Zala, kaj pa vidve kej? :P :P


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Želim vam srečno valentinovo! :-* :-* :-*
Za vse dobre ljudi in papillončke , ki jih poznam,
 in so mi pri srcu, naj bo ta dan ljubezni,prijateljsta, miru in sožitja.
 Naj bo tak vsak dan v letu. :-* :-* :-*

  Lp,Andreja



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Podi! Kdja prideta na tekmo?  :o sem na blogu prebrala! Prideta v Železnike?  :o

Zala, kaj pa vidve kej? :P :P

uh... ne sprašuj  ::) to bo še traaaajalo. se končno spraviva na trening (ki zaradi pomanjkanja časa z moje strani pogosto odpade...), zdaj se je pa tamala začela še gonit(to pomeni je neubogljiva, tečna, lena)... ah... ::) mogoče pridem jaz navijat v železnike (to pomeni samo, če dobim prevoz :) )

lp


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Uuuuh groza  :P ;)  Kaj zdej to  :P Ko sva obe na tekmi nimava dovolj časa da bi se dobile in se pogovorile in spoznale najini pesjanki, ko rečeš,da prideš tekmovat, ti pes ne zna še slaloma,ko pa najdeš čas za trening, se ti pa baraba pasja začne gonit  :D :D :P ;) Upam, da vsaj prevoz dobiš  ;D :P No ja, pa sej morem še jest pridit u Kranj k tebi  :o Tega pa pomoje nobena ne bo pozabla  :D :D ;)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
hehe takole res zgleda, da sploh ne bom začela tekmovat :) ampak bom ;) saj je Winny stara šele prib. 2 leti, mava še čas :)
Sicer pa ja, tele tvoje obljube ne bom pozabila :D samo jaz bi malo več časaaaa, da bi imel dan kako urco več... (pa še vi barabe imate počitnice, medtem ko se eni mučimo v šoli :-/ )

Mojca - že kaj novega?

lp


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Itaq da mata  ;) ti se le potrud, k drug let ti bo pomoje še 3x huj  :-\  :D

Sej se mi je zdel  ;D sej če pa ne prej, pa med poletnimi počitncami, ane  :D :D ;)  Ja, kaaaaj!!!Vi boste bli lepo domaaa, mi bomo pa spet u šlo gnil  :-\


Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Kajcyka...in vsi ostali...
ja s Podijem sva že prijavljena na tekmo v Železnikih, katere sem se že prav veselila, da bi končno še na dejanskem tekmovanju videla kako nama bo šlo. A sedaj na tekmo zelo verjetno spet ne bova prišla  :'(
Danes na treningu se je namreč en sošolec ovčar odločil, da se mu je Podi preveč približal med tem, ko je on branil svoj prostor. Tako da je Podija žal kar lepo ugriznil, ga tresel kot nek objekt ter mu pustil kar lepo rano pod vratom  :'( Sicer je veterinar rekel, da je imel Podi tudi tokrat srečo v nesreči, saj je ugriz ravno za malo zgrešil glavno žilo, tako da se bo Podi v slabih dveh tednih zmazal in vrnil nazaj na treninge (no upam, da bo še hotel in se mu stvar ne bo zamerila, glede na to kaj je doživel danes :( ).
Skratka Kajcyka...midva zelo uživava na agilityu, a očitno nama nikakor ni namenjen. Tako da upam, da bova vseeno spomladi dejansko uspela teči tudi na kakšni tekmi.

Lp vsem skupaj,
Špela in Podi


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
joj ubogi podi!

Vama pa tole res ni namenjeno, amapk držimo tačke in pesti da bo vse ok  :-\ :'(
a to ga je ugriznil med tekom...? :(

no upam da bo vse ok, tako fizično kot psihično :-*

lp


Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Uf Zala a ti si pa kar 24ur na forum priklopljena :)

Ne, ni ga ugriznil med tekom. Danes smo imeli najprej čistilno akcijo poligona, tako da so psi še prosto tekali okoli kot po navadi. Tako da tudi danes nama potem trening ni bil namenjen :(

Skratka upamo na ok in hitro ukrevanje ja...

Papa


Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Takole pa je sedaj žalosten in nesrečen naš Podi...  :'(


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
hehe ne ne... je praktično če imaš rač. v sobi, pa potem ko preklapljaš med glasbo še mal pokukaš na forum :D

lp


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Joooj bošček  :'( :'( Očitno Pori resn ima sreče  :( Držimo pesti in tačke, da bo z Podijem vse OK in da se kmalu vrneta na agi treninge in da se vidimo na kaki tekmi!!! Podiju pošiljamo en veliiiiik koš zdravilnih  :-* :-* :-*


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Bogi Podi. :'( :'(  Upam da bo s Podijem kmalu vse OK.



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Joj, upam da bo s Podijem kmalu bolje.  :-\

 :-* :-* :-*

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Babi

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 3
  • sožitje
Takole pa je sedaj žalosten in nesrečen naš Podi...  :'(

Ubogo malo revše :( Želim mu čimprejšnjega okrevanja in čimmanj psihičnih posledic!

Bolj ko sem spoznaval ljudi, rajši sem imel svojega psa (L. Byron)


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Ubogi revček. :'( :'(Podi pa res nima sreče. :( :'(
Upam da se Podiju nebo čez noč poslabšalo. :'( :'( :( :(
In seveda jaz mu tudi pošiljam velik koš zdravilnih
poljubčkov. :-* :-* :-*

 Lp.



CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Špela a se Podi danes počuti
vredu? :( :(Jenny3,Joni,Tara in ubogi Podi
ali imate kej slik od tamalih. ;D ;D

  Lp.



CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
No kje pa ste zdaj vsi? ;)
Jaz čakam da bi vi kaj napisali,
ker jaz nič ne vem kaj naj napišem in,
ker js nimam toliko domišlij kot vi. :-[ :-[ :-[

 Lp.



LIO

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
  • Lion & Andy
vo, da ne bo dolgčas...se javljamo...po dolgem času.

Andy ima zdaj 8 mesecev.

v teh 6 ih mesecih smo ga dodobra spoznali in nas ni niti najmanj razočaral. Presegel je vsa pričakovanja. Zdaj imam doma dva psa, ki sta čisto nasprotje. Lion j nežen, nezaupljiv, igriv samo ko se mu zahoče, angelček, človek se praktično spozabi da ga ima. Andy pa : mali hudiček, igral bi se neprestano, vedno nekaj žveči (samo kar je namenjeno njemu), prizadane ga ne nič, po cele dneve nam je pod nogami, pokaže interes za čisto vsako stvar še posebej tv...animal planet je njegov najljubši program...postavi se pred tv, gleda, obrača  z glavo, se razburja), pristopi k vsakemu, rad se igra z otroki, za priboljške je pripravljen storiti vse, rad se vozi  v avtu,...
Skratka pravi simpatičen hudiček...strašen je!!!
Njegova vztrajnost je obrodila sadove. zdi se mi, da če bi pripeljala domov še eno nežno dušo kot je Lion bi nam hitro postalo dolgčas...Andy vztraja, vztraja, dokler ne doseže svojega. tako mu npr. Lion dovoli spati tik ob njemu (na začetku ni smel blizu), pogosto se skupaj igrata, vlečeta si igrače iz ust, tudi priboljški so sedaj postali Lionu bolj zanimivi.Po drugi strani pa Lion miri Andyja. Mislim, da bi včasih andy dosti bolj razgrajal(predvsem lajež), ampak se ravna po Lionu in tega ne počne.
Če potegnemo črto je kombinacija kitajc-metuljček čista zmaga.

še nekaj fotografij, da si lažje predstavljate o čemu govorim:




CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
LIO a mi lahk poveš kdo je na sliki
Andy in Lion. ;)Lahka tudi ugibam. :D
Tisti ki ima glavo v tisti plastični škatlici
je Andy in drugi Lion. ;DA je tk al ne. ???
Ful sta luškana. :-* :-* :-*

  Lp.



LIO

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
  • Lion & Andy
tako je, pravilno si sklepala

evo še neki fotkic...opažam pa, da imam bolj malo novih...to pa zaradi slabega vremena...slabo vreme = kratki sprehodi = 0 fotkic :S