Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803774

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Mojca iskrene čestitke!!!!

Pri nas pa je vedno manj psov. prejšnji teden nas je zapustila Megi(Mandarin Sunrise in Her Eyes), kmalu odhaja vrjetno tudi mali Mai (Mai Tai the Little Guy), ta teden naj bi odšla tudi mala Lee(Milli Vanilli She is a Diva), ampak so mi potencialni lastniki danes odjavili. Za Minty-ja (Milkinis The Minty Way) je nakaj zanimnja, ampak on mora  športne roke. Toliko na kratko iz našega tabora.

lp


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
še nekaj fotk


 






   





kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
wiii..srčkii pa mamica isto :-* :-* :-* :-*
oo si jih že pridno učila trikce ::) :P :D pohvaljeno 8) :D :D



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Zala super slike! :o :o
Kake fensi ovratnice imajo. Oz. imata  :D 8)

Uaa Zala, kar trikce jih učiš  :o  Koliko jih zdaj že znajo? :P



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ja zaenkrat so še trije. ovratnice so pa itak super fensi, če so pa od red dingota 8)

S pa ful pametni. sicer trikcev sploh nisem imela namen učit, ampak se mi je mali tko fino postavljal na zadnje tačke ;D no to sedaj znajo vsi 3 (sicer čisto po mladičkasto, enkrat ja druič ne :D) no pa sedi znajo, če se jim zljubi delat. Pretiravat se pa meni tako ali tako ne da :)

lp


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
no pa če smoravno pri trikcih. Mint se je danes naučil krog :) sta bla smešna, ko sta ga za mal meska z winny skupaj izvajala :D


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Kako pa se uči psa npr. sedi, tiho... ???
Ker js še nikol nisem vidla to al pa šlišala. :-[ :-[
Jenny3 sm mislila da si nova ker imaš drugo sličico.  :-* :-*

    Lp.



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
z potrpežlenjem in nagrajevanjem :D Pa postopno in nič na silo. na kratko.
imaš tam na forumu pri vzgoji bolj podrobno vse :)


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
haval za odovor :-* :-* :-*.
tis pa zdle skos gor a je tk. ::)

    Lp.



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
am ja dons sem ja. ker mam nekaj za delat pa zraven še dopolnjujem spletno stran pa mam tole prižgano  :)


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
js pa zdle gledam trikce. :D :D
in premišljujem:ka pa če bi si kupila čistokrnega papillona
in zan sama skrbela.Pa še mogoč kdo. ::) ::) ::) ::)
Nevem če bi si ga, ker starši nebi bili preveč zadovolni, ker
mi neverjamejo, da bom skrbela za njega. :'( :( >:(

     Lp.



wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
Zdravo vsem!

jaz postanem tudi v dobrem tednu lastnica papillončka! Jupi jupi jupi :)  :-[ :)

Casey, hm če tvoji starši dvomijo v tvojo odgovornost, je to morda zato, ker premalokrat pokažeš kako odgovorna znaš biti! Vzemi si npr. kakšen izziv, npr vzemi eno rožo iz domačih polic in skrbi zanjo, jo zalivaj, neguj... Ali pa ne vem, doma se javi za kakšno opravilo in ga opravljaj redno... I n ko bodo videli, da se znaš potruditi in svoje odgovornosti sprejemati z odgovornim odnosom potem boš morda dobila priložnost, da skrbiš za čisto svojega kužka. Pa nvem, če dvomijo v tvoje zmožnosti, jih mogoče prosi, da ti pri čem pomagajo, mislm pri vzgoji...

Lep deževni pozdravček!!




CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Čestitke!In Hvala Wish*to*have*a*dog! :D :D :-*
Bom poskusila. ;D ;D
Kaj si pa ti delala da so ti verjeli da boš lepo skrbela za papillončka. >:D >:D
Bom poskusila z rožo.Ne zato ker je lažje ampak mislim da bo to naj bol uredo da mi bojo verjeli. 8)
Šenkrat hvala. :o :o

     Lp.
 



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
jaz postanem tudi v dobrem tednu lastnica papillončka! Jupi jupi jupi :)  :-[ :)

hehe zdaj me boš pa mela vsak dan za vratom :P ::)


wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
Hm ja Agility loving girl, sj boš vidla, še preveč me boš mela... ;)  :P  :)

Casey, sama sem pa imela že precej hišnih ljubljenčkov( hrčki, miške, ptička, (VELIKOOO) ribic, zajčka, tudi psa...) Pa pravzaprav nikoli nisem imela neke podpore od mami, ampak pol se je vedno navadla pa sprejela... Mislm pa, ko si nekaj želiš, se itak trudiš čimbolje po svojih zmožnostih skrbet za ljubljenčka oz. karkoli... :)
 
Aja pa hvala za čestitke! Se že tok veselim! Danes sem mu šla že posodici kupit pa mal igračk pa priboljške...

lep pozdravček vsem!



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Samo še kuža manjka potem :D


pri nas je pa še en hiperaktiven in ful pametn fantek na voljo. se pa zna tudi umirit, pa zlest v naročje - taprav cuker torej. a.l.g. a te kej skomina  :P ;) kajcyko že :D


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Mene tud :-[ in to tok, da sem celo noč sanjala da si ga je moja mami kupila :D :D :D :-[



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
haha... zdaj se pa lahko važnam da mi sedi v naročju in mi na vsak način želi dat lupčka :) :P


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
pri nas je pa še en hiperaktiven in ful pametn fantek na voljo. se pa zna tudi umirit, pa zlest v naročje - taprav cuker torej. a.l.g. a te kej skomina  :P ;) kajcyko že :D

da ne bi o tem >:D tale Zala je prou zlobna >:D...ajajaj navijam da pride kam blizu, da ga bom imela ves čas pod budnim očesom hehe ::) pa če bo in slučajno lastnik ne bo preveč zainteresiran za agi, mu bom Minta v času treningov kar sama prevzela :P :P res bi bilo škoda, če bi tak agilitaški up poležaval doma..


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Oooo super, novi papilloncek! A bo od Winny ali iz tujine?

Mi smo pred kratkim zvedeli 2 zeeelo lepi novicki. V Sloveniji bomo v kratkem postali bogatejši še za 2 legli papillonckov! Zame je to zelo lepa novicka, saj sta pri obeh leglih imela moja dva fanta prste vmes.

Prvo leglo se obeta konec julija kjer bosta starsa D'Artagnan de Pompadour x Ambra Sempre Splendida (Jonijeva hcerka). Drugo leglo pa se pricakuje okrog 10. avgusta, srecna starsa pa bosta Tesoro de Pompadour (moj Toffee) x Fairy Lady Farina vom Cavalierchen. Obe punci ze imata lepo zaobljen trebuscek in mene zelo zelo zanima kaj se skriva noter.

Zala, fotke so fenomenalne! No, saj se ne cudim da je mali taki agilitaski up, ce ima tako crazy mamo  :P Ker ocka Dany je moj angelcek in zeeeelo priden fant  >:D Zala a mi bos dala na mail fotke od tega fantka ko je se prost?

Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Oooo super, novi papilloncek! A bo od Winny ali iz tujine?

se bom kar jaz zagrebla za odgovor :-[ mamica je Winny, izbrančku pa ime Mai Tai.. :P


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Aha, vse jasno  ;D

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
hehe, jaz pa nisem hotla izdat Teje :D glavno da bo moj maiček užival 100 na uro.
Tinkara dobiš originale :)
aja še ena novica: Lee ni več Lee, ampak je po novem Missi :) Mint pa sporoča, da je najbolj fino, če je v bazenčku ene 15cm mrzle deževnice, ker potem greš lahko čofotat noter  ::) ::)

Mi smo pa pravkar imeli en zanimiv obisk... in ker slike povejo več kot 1000 besed:
KLIK







okej bom nehala z fotkami za par dni :D

tazadnja fotka nakazuje nov hobi. vlečenje za reeeep. prakticirajo že par dni  ::) :o

aja tinkara, winny ni crazy, je taprav papillon, drugi so pa mal čudni, nimajo ne energije...


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy

wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
živjo vsem!
Ja Tinkara kot je že rekla AGILITY LOVING GIRL bom dobila sinčka od Winny :) sj ALG je verjetno kr žal da se nism za minta odločila, ampak res upam tud zanj, da najde kakšnega zagnanega aktivnega in ljubečega lastnika, k bi ga bilo škoda, če bi ga kdo sam po razstavah razvažu oz, še tega ne... sam sj bo Zala poskrbela da bo že prav... aja Zala, kaj pa če Mintka obdržite, pol boš mela dva zagnana agilitaša :P

Sj ALG bova skupi pa še z Irisko kj hodile nadlegovat Zalo :) pa še mai se bo lahko crkljal pri mamici...

joj jst pa že tok komi čakam malega Maia :)  :-[

lepo se imejte!

p.s. sm vesela za Lee oz. lepotičko Missi :)



wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
ojej sem pozabila nekj vprašat :) kok časa se čaka na naročene stvari iz strani- pasje mesto?

lp :)



CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Ful,ful so luškani. :o :o
Jenny3 a ustala sta še 2 en čren en pa rjav. :) :)
Je tko?::) ::) :P :P

  Lp. 8)



JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Jenny3, res so kjutice male!!  :-* Tudi jaz upam oz. sem prepričana, da bodo Minta izbrali pravšnji lastniki! Torej takšni, ki se popolnoma zavedajo potreb malega Minta. Pa še eno off topic vprašanje: kdaj si prvič razglistila male? Pa kdaj so bili prvič cepljeni proti kužnim boleznim? Če je preveč off topic se opravičujem in lahko pišem na mail...  :-[
Tinkara, sem vesela, da se obeta porast (torej še 2 legli) metuljčkov!!Lastniki so najbrž že peljali na UZ svoji dami. Se da izvedet, kaj sta UZ-ja pokazala?  ;) Sem firbčna...
Lp vsem, Katja



sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
ojej sem pozabila nekj vprašat :) kok časa se čaka na naročene stvari iz strani- pasje mesto?

lp :)

Pozdravljeni metuljčki!
Vsake toliko malo pogledam v vašo temo, pa sem ravno vidla tole vprašanje. Torej, ponavadi gre naročilo na pošto naslednji delovni dan, včasih celo isti delovni dan (če naročiš dopoldne). Pošta pa ponavadi pošiljko dostavi naslednji dan. Na strani sicer piše, da so izdelki dostavljeni v roku 1-5 delovnih dni, ampak se še ni zgodilo, da bi trajalo 5 dni.
No Jenny3 je čakala malo dlje :-[, ker je hotela ovratnice, ki jih takrat ravno nismo imeli v trgovini in je bilo potrebno posebej naročit pri dobavitelju.

Vidim pa da malim metuljčkom ful pašejo tele ovratnice. ;D


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
sunset še enkrat hvala. ja jaz sem zahtevna stranka :P

No, no, danes je Winny dokazala, da ji je vseeno za svoje mladičke. sva bile na obisku pri Megici, ki uživa življenje mestnega kužka pa jo je samo prevohala, potem pa odšla naokoli ::) Je pa tamala cuker, ene 3x zaspala na moji torbi :D
No in ker sva bile z winny ravno u lj, smo se dobile še s kristino in njeno kiki :)
Winny je uspešno preživela svojo prvo vožnjo z vlakom (oz. dve vožnji), sedaj pa čist zbita leži na svojem stolčku od dopoldanskega obhojanja ljubljane (ki se je začel okoli 7h xD)

Tea, kaj se bo crkljal pri mamici, pri meni se bo, knedel mali. :)

Casey - jap, en se je prebarval na rjavo, ker je prišel v stik z vodo :)

lp