Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803785

Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
ooo, čestitke toffeeju!

pa upam da mi tinkara ne zameri če prilepim par fotk njenih lepotcev. :]

toffee.







joni.







"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Lobsang

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
  • Moji mali tibetančki

Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Iiiii, kake posebne fotke!! Lucija, lahko prosim na mail  ;) - [email protected] ?


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
scarlet, ful lepa fotka!! Bi bila vesela če bi mi dovolila objavo na moji spletni strani ;D

Iztok pa se je totalno navdušil nad avstralci odkar ste sošolci pri Manji ;)



CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Full so luškane fotke. :o

  Lp. :)



JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Živjo, Tinkara! Prosila bi te za en info, prosim prosim.  :-[ Ta vikend grem v Bratislavo in se tam odvija Duodanube. Ti si se je udeležila že spomladi. Mi lahko prosim razložiš kje to je oz. ali je težko najti? Je to v samem centru ali izven BA? Pa še... ali bo kdo kompliciral, če bom na razstavo prišla  (pogledat) z Jenny?
Hvala, Tinkara, za vse morebitne info!!!
Lp, Katja



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
JennyK, dala sem ti info na ZS - se vidimo, kajti Zala in jaz greva tudi  ;)

Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
V temo "Legla" sem dodala nekaj novih slikic mladickov.


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
malčki so prekrasni!

kaj pa počne moj 'crazy dog', zdaj, ko je prišla k sebi in se sprijaznila, da poleg vseh malčkov, tudi njenega mintka ne bo več nazaj na norenje...?






jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
recimo da še dve podobni... ::)





CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Iiiii!Luškane slikice.:o

  Lp.



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Zala super je ta tvoja crazy papillonka.

LP Anja
Naj album


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska

JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Jenny3, krasne fotke!!  :o  A je bila Winny zelo prizadeta, ko so njeni otroci začeli odhajati od doma?
Sama sem se precej bala, kako bo ločitev od Lenke prenesla Jenny. Hvala bogu je bil strah odveč... Jenny je sicer sedaj precej bolj mirna, ni pa iskala male po stanovanju, v omarah, pod kavči... (kot sem slišala od določenih vzrediteljev, da znajo biti psičke zelo zmedene in žalostne).
Tinkara, fuul hvala za info!! Ja, sedaj točno vem, kje se bo razstava oz. razstavi odvijali in ne bo problem najti. Tako da vaju sigurno pridem pozdravit, saj se bolonjci razstavljajo blizu vašega ringa in približno isti čas! Kaj se  po tvojih izkušnjah organizatorji držijo  razporeda po ringih (npr. papiloni naj bi se razstavljali v ringu 32 kot druga pasma)? Srečno in veliko uspeha! In se vidimo!



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ah ne. pravzapar jo je ful razbremenilo, ko so tamali odšli. ker 4 mladiče, je težko vzgajati.
Edino, ko je mint šel, je bila kak dan malo bolj mirna, sedaj je pa spet tista stara, zmešana winny :)


JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Super, jenny3!
No tako nekako se je tudi Jenny obnašala.
Edino kar pri moji damici opažam je, da pogreša igro z vrstniki. Zadnji cca 2 leti se sploh kaj dosti ni želela igrati z ostalimi kužki oz odvisno kake volje in razpoloženaj je bila. Zadnja 2 tedna Lenkinega bivanja pri nas pa sta se non-stop igrali, renčali druga na drugo... Jenny se je popolnoma "pomladila" in se je res ful igrala s tamalo. Ful sta bili luštni, res. Menim da malce pogreša to.
Lp, Katja



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ja winny je pač winny :D

no mi smo pa nazaj z slovaške. blo je super, se priporočam še kdaj (da grem res v JH :P )
zaenkrat imam za vas samo eno posrečeno fotko, ko uredim vse dobite še kako :P

tinkarin vojak  :o ;D ;D ;D



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Hvala Zala za super druzbo in fotografiranje! Izlet na Slovasko je bil zanimiv in zabaven, mislim da ti vsekakor ni bilo dolgcas ;)

Namen izleta je bila seveda razstava "DuoDanube 2008", 2 x CACIB v Bratislavi. Razstavljal se je Toffee - prvi dan smo imeli sodnika z rahlo cudnimi merili (... in ne samo za papillone  ::) ...) in moj mali je dobil oceno odlicno 3 v razredu vmesnih. Drugi dan je sodnik Stefanescu Toffeeju dodelil CAC in res.CACIB.

Zala je kot priden paparazzi naredila tono slik, tako da mislim da bo jih tudi nekaj prilepila na forum.


Lep pozdrav,

Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Čestitke, Tinkara!!!!
No jaz sem prvič (sicer kot gledalec) prišla pofirbcat na razstavo še "čez mejo". Sem bila prijetno presenečena, res!
Žal nisem dolgo vstrajala, ker se mi je mudilo dalje, ampak vseeno vredno ogleda!
Še enkrat - bravo, Tinkara. Fotka "soldier Tofi" je pa hudo dobra!  :o
Lp, Katja



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
no mi smo pa nazaj z slovaške. blo je super, se priporočam še kdaj (da grem res v JH :P )

A še nisi šla? Madonca, pa kaj čakaš punca!  :D :D


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
A še nisi šla? Madonca, pa kaj čakaš punca!  :D :D

Zelo dobro priložnost za JH boš imela že naslednji vikend v Trbovljah.


Lp, Ivana


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
haha šla skoraj (oz me je tinkara skoraj zvlekla tja) ampak sem potem ugotovila, da sabo nisem vzela nič pretirano fensi, ker nisem niti razstavljala :) sem imela pa vsaj inštrukcije... enkrat bom že šla :P

Ivana -  če mi uspe prit, grem mogoče :D

sicer pa bojo v nedeljo na agility4fun tekmi skoraj vsi winnyni malčki. komaj čakam wiii ;D


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
sicer pa bojo v nedeljo na agility4fun tekmi skoraj vsi winnyni malčki. komaj čakam wiii ;D

Aaaa!! Joj upam, da mi supe pridit  :-\ Enkratna priložnost, da vidim male cukre, Winny in Zalo, ki se uspešno skriva  :P :P Sej te mal hecam Zala  ;) Ampak rees bi jih rada vidla...

Aja Zala pozabila si še januarski JH! Takrat te je pomoje tok trema prijela, da si kar zbolela  :P :P :D


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Ja, to z Zalo in JH je dolga zgodba  ;D --- ampak saj mi bo uspelo ce bom vztrajna!  :P Upam, da bo punca zacela kmalu.

Hvala Katja za cestitke, lepo vas je bilo videt! Jenny pa se nedavno materinstvo sploh ne pozna.

Zala, lepo prosim za fotke iz prejsnjega vikenda in seveda fotke malckov iz prihajajocega vikenda. Me prav zanima kaki cukri so ze tamali, ceprav verjetno trenutno v golem stadiju ;)


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Zivjo,

Sem lastnica Winnyjinega Minta, ki pa je fejst priden kuzek:) Nekaj slikc da vam ne bo treba cakati do nedelje;)







Lp, Lea



Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Lepotko mali. Upam da se vidmo v nedeljo :).


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
kok je mali luštkan :-*
no tinkara slikce 1 dneva so že v mojem albumu (jih je ene 10, tako da ni krize... :D)
no tinkarina banda:



lepi filou





karamelca



joni


še mravlje ima!


 :-*

tele in še 6 (zaenkrat) pa v albumu http://picasaweb.google.si/zala.kosnik/1


aja... na barjah sem pasji frizer, tako da kar v vrsto :)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)

D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0


Imamo:) ampak tud ze kar dobro razpada:)