Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803988

agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
hehe Mai-u tudi :)
matr zdej se moram pa še jaz potrudt, da nekako pridm na tekmo..(tokrat ne tekmovat, ampak gledat Maieve bratce in sestrice :P in še dodatno premrcvarit Mintka ::) )


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
v moj album (http://picasaweb.google.si/zala.kosnik/Dan2) je dodanih še nekaj fotk. se bom a potrudila in do večera spravila gor vse :)





tole je (bila) moja pupa, čeprav je karaktrno bolj čivava kot papillon :-*


eč pa v mojem albumu 8)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
no sicer so fotke malo čudne, ko se jih naloži na net, ampak za kaj drugega kot gledat tako ne bodo






več sobotne razstave tukaj - http://picasaweb.google.si/zala.kosnik/Dan3Razstava1 , nedeljo pa bom naložila pozneje...

p.s. slike so se pomanjšale in naložile v album obupno


wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
ok, jst sm zamuštrala zadevo,,,čist nisem dojela da se tekma odvija na barju to nedeljo... jst sm misnla da se v selcih naslednjo... :S se opravičujem, da maia ne bo... mislm pa mene :P

am upam da se boste mel nadvse lepo...

aja tinkara, jaz nvem mai se nič kaj še ne guli... pa ga češem in vse...mogoče še pride zdjle enkat... ga pa zobki že mučjo... poj pa grize pa grize :D  

pozdravček vsem od mene pa poljubčke vsem vašim kužkom od maia



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Ne vem kaj je narobe, ampak jaz v zadnjih dveh postih fotk ne vidim :(

Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Evo mi smo nazaj. je izgledalo, da mi sploh ne bo spelo priti, pa se je potem lea ponudila, da neju pride iskat na železniško. smo bili pa tam bolj kratek čas, veeno dovolj, da sem premrcvarila mintka in missy. sta se pa oba fuuuuul spremenila, odkar sem ju zadnjič videla :) taka suhca brez dlake :)
Obvladata oba vse, sploh nebi rabila male šole :P

Tea - kolikor sem jaz videla maiove fotke že menja dlako, ta nova mu prav fino 'poganja'. se opazi po ušeskih... :P Upam, da se mi uspe odločit, kaj bi šla gledat (isti vikend razstava in agliy tekma plus to, da ne vem neti, če bom kam sploh dobila prevoz :S)

fotke pa enkrat zvečer :)


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Cakamo fotke :) Ves, da imam jaz soft spot za vse Danyjevega .... :)

Ja, ta vikend je itak razstava tvoja prioriteta, dve besedi: JUNIOR HANDLING!

Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Še enkrat hvala za prevoz Lea!

No tukaj pa so slikice. tistih v akciji (ko je mintek sprobavasl tehniko vlečenja za rep) žal ni, ker sta mint in missy premajhna in prehitra :D Winny je pa itak preeč fina, da bi se ukvarjala z otroci in je ohranjala varnostno razdaljo :)
Missy



Mint


Winny z novo rutko! a ni super? hvala Katarina!



več fotk pa tule - http://picasaweb.google.si/zala.kosnik/MintMissy

tinkara - ubistvu nimam pojma JH... ampak če mi uspe dobit prevoz.. ;D pa en off topic - knjige še niii  :'( :'(


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Zala ni za kej zarad rutke ;). Se ti pa morm js zahvalt za slikce ker js zelo pametna vzamem fotoaparat, slikam pa ne :-[ :D.


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Zala, če se vseeno odločiš za tekmo (kjer bo tudi Mai :P ), te lahko mi komot pridemo iskat na busno postajo (v šk.loki)  ;)


wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
jaz za tekmo pa še nisem odločena da pridem, ker bomo na pikniku... ampak Zala se pa morva enkat mal vidit...



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
tea to pa nujno... :)

jaz sem sedaj še v večji dilemi, ker se naša gospodična goni... ah... ::)



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Pozdrav vsem!

Vidim, da ste zelo pridni na forumu in se kar dogaja :). Mi smo mal zasedeni ker se ukvarjamo s projektom prihoda novega živalskega člana kar nam vzame dosti časa.
Čestitam vse papillončkom, ki so našli nov dom, pa tudi novemu naraščaju ;D.

Naša Tara je kot ponavadi, edino razliko ki smo jo opazili je ta da zelo trdno spi in nas ne sliši ko pridemo domov, kar veste da to ni v navadi papillonov :D, drugače pa je čisto ok ;D.
V kratke bom kako slikico pripopala. ;)


Lp, Eneja


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Eneja koliko je že stara Tara? No, upam, da čimprej prilepiš slikice... In kdaj sedaj pride vaša nove 'živalica'?
toliko, da ne pozabite, kako izgle naš goneči sonček :)




več pa v albumu


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Tara je stara 12 let. Našo novo živalco pa gremo oktobra gor probat in izbrat, pride pa januarja dol. Komaj čakam ;D

Winny pa je prava lepotička :)


D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Wish to have a dog, lahko poskusis se enkrat nalozit slikce, saj jih ne vidim, me pa fejst zanima kaksen je Mai:)

Zala, ni za kej. Ce se se kdaj dobimo v Lj, te lahko brez problema poberem na postaji, ker res ni dalec.

Lp,



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)

D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Ok, sem uspela jih pogledat, sicer tko da sem iz properties copy/pastala link, ampak vazn da sm vidla:) se mi zdi da ma useska kr mal bolj kosmata od minta, bi jih blo pa treba enkrat skupi dat, da vidmo kok sta si razlicna:)



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Lea, maieve slikice so v njegovem albumu, tule - http://picasaweb.google.si/tea.boznar :)

če koga zanima, kako izgleda Megi...



če greš v švrka, boste sošolci  :o



CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Yenni3 a megi v tvojem naročju? :D
Ker sm čisto pozabila kdo ima minta,megija.... :-[
FUL SO LUŠKANE SLIKICE! :o :D :o

  Lp.



CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Eno vprašanje mogoč katera ve koliko bi primbližn stal en papillonček. ???
Čist usejen al odrasel ali mladič. ;)
Ampak čistokrven!

 Lp.



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ne. tole je pri svoji lastnici slikana Megi :)

cene papillonov... pa hm nekje od 1000eur navzgor za mladiča, odrasel pes pa lahko tudi 5000eur ali več. taki, ki so pa svoje opravili(kar se tiče mladičev, razstav...), pa se pri kakih vzrediteljih prodajajo(sterilizirani ali kastrirani) pa so pomoje okoli 500-1000eur


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Pol če bi kupovala papillončka bi katero od tu uprašala če ma na voljo kakega papillončka. 8)
Yenni3  js ne morm bit na msn-ju kr se je nam računalnik pokvaro  :'( :(
pa itak dobimo v pon računalnik. 8) :P :D

 Lp. :-* :-* :-*



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ni panike, tudi jaz letim sem in tja in me skoraj nič ni na msn-ju ;)

dvomim, da bo kdo prodajal svojega papillona... to delajo eni vzreditelji ko imajo 40+ psov in nimajo prostora. sama recimo nebi nikoli mogla dat stran mojega psa. ampak po sovje razumeš, če je tako število, je za psa bolje, da je vsaj na stara leta, pri nekom, ki se mu 100% posveti


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Hej Yenni3 sory kr sm ti lagala da mi starši ne dovolijo imet psa doma :( :'( :-\
ampak ni naša zemla zdj pa moja starša točn veta da noče met še enga psa pr hiš pol ko bo pa star ate umru
bomo pa lahk karkoli delal pa mel
na tti zemli. ;)

  Lp.



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Tinkara sporoča, da je Filou danes na trboveljski (cac zasavje) razstavi bil Best puppy! uaaaau :o čestitke!


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Čestitke! :o :-*

  Lp.



wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
pozdravček vsem! Čestitke Tinkarinemu uspešnemu psičku!

Jaz morm tud za Maia razstavno vrvico kupit...da bova mal vadla sj pa tko... drugač pa začneva hodit v malo šolo v naklo... :) se že veselim! jupi jupi :D
  drugače pa nvem kako to da vas ima toliko težav z gledanjem mojih slik, pa jaz vse vidim pa mislm da prav naredim... hm če kdo ve vzrok zakaj se ne vidijo vsem naj mi kr svetuje...

Je pa Mai vredu, v četrtek sva šla k veterinarju, kjer je bil cepljen proti steklini in je dobil tudi čip... Mal je jokal ampak je bil potem kar hitro na nogah,,,mislm ga ni preveč bolelo kot prejšnji mesec ko se je cepil proti kužnim...
am sm vidla da na slovaškem majo mladiče papilone z rodovnikom od 750e naprej... sam jst zdj vidm kok je res pomembna ta prva socializacija ki pa jo dobi res samo pri prravem vzreditelju! tko da casey če ti kdo misle prodat starejšega psa se res prej dobro pozanimaj kako in kaj pa da ni kj bolan itd... sam ponavad starejše prodajajo edino v primeru kakšne smrti lastnika itd...

aja mam vprašanje, kako se kužkom čisti ušesa? pa zala enkat bi te prosila za striženje krempeljcev, mai ma že kr dolge... :S


prijetne pozdrave vsem!




wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
aja še pojasnilo... za pač slikce v otroškem vozičku... sem bla v city parku pa sm vidla največ drag voziček za pse!! pa sm doma vidla k se je tamala igrala z vozičkom pa pinčkam pa sem hitro sprobala kako mai prenaša voziček in vožnjo bl na mjhnem, pa muj blo super všeč... :)

pa še poziral je da lahko še vi ga mal vidte,,,

papa




jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
tea - Slikc ni... :(
Sta pa vabljena čim prej na obisk, bomo tudi krempeljčke porihtal, mintku smo jih že :)
Za ušeska ti pa tudi pokažem kako pa kaj ;)