Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 804029


D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
tea, mint je bil tudi po cepljenju proti kuznim boleznim ves dan se cisto unicen, po cepljenju proti steklini pa cisto v redu, kot da ni bilo nic.

a maiu kej usesa smrdijo:)? ker mintu kar vcasih...no kukrkoli mene tud zanima kako se mu najboljse in ucinkovito ocitsti usesa. zala kdaj se lahko vidmo:)?



D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
no pa se nekaj, v nedeljo smo imeli v svrku uvodno srecanje, na katerem je bila tud megi:) danes imava midva prvo uro, upam pa da smo v isti skupini kot megi.
ko sta se spoznala je zgledalo prblizno enako kot zadnjic, ko je videl missy:)



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Lea normano da se moramo na čase kaj videt, da vidim kako odraščajo moji kužki :)
sem pa sedaj več v lj, skoraj vsak dan popoldne, tako da se lahko včasih dobimo tudi tam. nekje, ko ne bo tako blatno uglavnem :D

no pa so postali šolarčki naši malčki :) kakšna fotka dobrodošla :)

ušeska pa ubistvu niso ful zakomplicirana za čistit. vzameš vatko, jo mal navlažiš s toplo vodo in podrneš po ušesku. samo ne pregloboko! najbolj je nekje do tam, kamor vidiš. eni uporabljajo tudi azne tekočine, sama tega še nisem probala... se pa ušesa čisti nekje na 2 meseca oz po potrebi. winny recimo jaz ne čistim ušesa tako pogosto, ker ni potrebe.


D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
no v soli smo v isti skupini kot megi in mint se sploh z drugimi kuzki noce igrat, kt samo z njo:)
uceri sva v tukanu v btcju srecala Asko (mislim da sem si prav zapomnila), ki je minta kar spoznala in potem povedala da s foruma:)





D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Da poskusim se enkrat.




Dedee

  • *
    • Prispevkov: 207
    • Točke: 0
  • rockin' all over the world.
Hejla!

Pride kdo od ''papillonarjev'' v MB na razstavo in ima za posodit psa za JH?  :-[ :P

Hvala, Lp!



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
mene pa zanima, koliko zanimanja bi bilo za papillonski koledar? :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
mene pa zanima, koliko zanimanja bi bilo za papillonski koledar? :)
Ni slaba ideja :o


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Tudi meni se ne zdi slaba ideja! Bomo prispevali fotke, ce bo prislo do realizacije.

Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Ne, bolj kot premišljujem o tem, boljša se mi zdi.l ker bi res imela enega takega, z lepimi psi :P (ker tisti že narejeni papillonski koledarji niso ravno 1A ;D)

ampak se ne splača delat za 20 koledarjev. tako da ČE bi se to naredilo, koliko bi bilo zanimanja za ta koledar in ali bi dali vaše fotke papillonov na koledar? :)


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Dodala sem nekaj novih fotk Karlinih mladickov, sta pomesani obe legli med sabo :)

http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,6483.0.html

Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
Dobra ideja res dobra ideja. :o :-*


  Lp.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Bodo kje potem vidne fotke, ki bodo na koledarju? Ker mi je ta pasma izredno všeč, nekatere že veste tudi zakaj in bi bila vesela koledarja :o


wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
Zala jaz takoj prispevam kšno fotko, je Mai včasih pravi pozer :P se mi zdi pa dobra ideja... jaz sem enkat že delala koledar za kavalirje, no je bla sam kavalirka iris noter, če jo poznate, sem pa delala program za šolo... pa mij blo ful fajn delat... :) sploh tist, kero slikc nj dam za ker mesec :D

am glede razstave, jaz bi enkat Maia ful dala na razstavo, sploh zdj ko je še mali pa k še ni to tok tekmovalno... tko da nvem dj dedee povej kaj več informacij, kdaj je tale  razstava v mariboru...?


lp!



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ok. super da ste za.

sedaj rabim samo koliko ljudi bi ta koledar naročilo, če bi bil. toliko da vidim, če se jih splača delat /tiskat... :)


D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Wish to have a dog, nekje dalec nazaj v tej temi sem zasledila da si sprasevala ce kdo vozi psa na kolesu in kasno kosaro ima. jaz ravno kupujem kosaro za minta, pa se ne morem cist odlocit kasna bi bila najboljsa....zanima me, ce jo ti ze imas in katero si kupila (in seveda kako se obnese)? nocem tiste, ki so narejene posebej za pse, saj bi kolo puscala po lj okrog in ne bi rada da kosarica prav posebej izstopa.

razstava v mb je 20.9.



D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
se ena slikca:)






agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
tea, jaz ti lahko dam svojo košaro..je pa visoka, tako da je manjša vrjetnost da bi kuža padel ven..(še vedno pa ga je potrebno imeti privezanega, za vsak slučaj...aja pa jaz imam v košari psa vedno na oprsnici, ker če bi padel ven da se ne obesi)

midve kupujeva večjo in nižjo, ker preprosto uživa v vožnji in ji ne pride na misel da bi skočila ven..takoj ko kolo postavim s košaro pred hišo, ona začne skakat po sprednji gumi...jo dam noter, ona se uleže/usede, nasloni na košaro in je 'ready to go'  :) ::) sprva (ko je bila še mladiček) pa je v košari večkrat izvajala razne 'pravilne človeške' prevale ker se ni znala naštimat ::)

tea, mislim da je za JH bolje imeti odraslega psa, saj se tukaj ocenjuje vodenje vodnika in ne psa...ti daj Maia na 'taresno' razstavljanje, najbolje kar Zali :P


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
jaz imam namen kupit to košaro nekje v hervisu. ker do sedaj mi je (za krajše ture) tekla ob kolesu. ampak to pomeni max. ene 15min, z vmesnimi počitki (v obliki malo hitrejše hoje...)

tukaj na gorenjskem imam kar naenkrat že skoraj zimo. ena jesenska:




agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
tale fotografija zgleda kot umetnija slikarja na platno 8)


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Razstava v Mariboru je ta vikend, 20. in 21. september. Naslednja razstava v Sloveniji pa je potem v Vrtojbi meseca novembra. Toplo priporocam cimprej mladicka prijaviti na razstavo da se navadi na ves cirkus in trusc v halah.

Mi smo pa vsi skupaj na bolniski ... :(



Vceraj sem obiskala Toffeejeve otroke in Jonijeve vnuke - nove fotke http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,6483.0.html

Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
ja za košaro mam jst petrino, ki pa je taka navadna košara za na kolo, je pa res kar je rekla alg da je ful visoka kar je men super... pa enkat ta teden šibam v nabavo za oprsnico... :)


tko da pomoj tud mintu lahko kupiš tako... :) so pa drgač okol 16e in +...


pozdravček





CASEY

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • PAPILLONS ARE HEART IN YOU
WISH TO HAVE A DOG a ti se kdaj s tamalim v košari voziš? :)



wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
hihi ja z maiem sva se ta teden prvič vozila v košarci na kolesu in je blo super, ko sm košarco dobila sm mu jo dala najprej tko da sva jo v sobi mela pa da se je je navadu, je celo zaspal v njej... potem vožnja pa tud je bla super :)
čakte mal slikc... :D

sam za okus... :P

lep pozdravček vsem



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3

s teo  sva se pogovarjali, da bi lahko šli na en papillonski sprehod in divjanje. 

Če imaš torej v nedeljo dopoldan čas, bi šli okoli predvorskega jezera(če ne veš, kje je to se lahko dobimo tudi v kranju in gremo do tja skupaj), ker se lahko tamali nadivjajo, mi pa uživamo ob lepem jezeru...
Najprej je bila mišljena malo daljša 'tura' (recimo na kak Jošt, Jakob), ampak je tako bolj fino, ker se lahko med sabo pogovorimo, pa še psi imajo več časa za igranje...
Bi se pa dobili dopoldne okoli 9h, pa smo tam ene 2-3 urce...

Vabljeni vsi, s papilloni ali brez!



D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Wish to have a dog, dej se ksno slikco:)



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Jaz bi tudi imela koledar, pa seveda tudi sliko bi prispevala. Ko bo akcija mi javi raje na mail, ker ga bolj pogosto obiskujem, pa ti pošljem slike ;D


D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
zivjo,

a pozna ali je ze kdo prebral katero od naslednjih knjig:
- A New Owner's Guide to Papillons
- Little Dogs: Training Your Pint-Sized Companion
- Papillions (Complete Pet Owner's Manual)



janab

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Letos poleti sem v nagradni igri znane pasje hrane dobila za nagrado fotografiranje z mojima psičkama. Nastal je cel album slik in eno pošiljam na ogled (vsaj upam)
Lp
Jana

Daš, Lady, Pupa in Mika