Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 804036

wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
vsem ki praznujejo četitava tudi midva z maiem!!!! :-*



pozdravček :)



Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Po dolgem času se spet oglašam :D. Prvo čestitke Toffeeju in Tiffany z moje in Missyine strani ;). Mene pa zanima kdo vse bo prijavil svojga papillončka v Ljubljano in ker dan?


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
jaz bom prijavila na 1... verjetno v soboto dopoldan, ker imam ubistvu rojstni dan takrat, pa ne bom cel vikend v hali... :P

ni pa še ziher :)


wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
tudi jaz bom dopoldan! :D 


pozdravček



D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
jaz sem razmisljala da bi, glede na to da je specialka za male pasme popoldan, prijavila Minta popoldan. Ampak v resnici niti ne vem, ali je kakšna prednost specialke oz ali je sploh kakšna razlika med specialko in navadno razstavo?

Popoldanski termin mi je všeč tudi zato, ker glede na urnik traja veliko manj kot dopoldanski:)



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Jaz bom v Ljubljani znova delovna sila, tako da bodo moji metuljcki doma pocivali.

Imam pa nove slikice Maye, ki uziva s svojima kavalirskima prijateljema. Maya ima sedaj 3.5 mesece in bojim se, da prihaja v tisto "hairless" fazo ... ce bo Toffeejev klon tudi na tem podrocju nas cakajo goli dnevi  ;D Drugace pa je mala zelo temperamentna in se nam je prav sedla v srce.




Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
zakaj se mi zdi, kot da je mala cela "teroristka"? Mogoče zaradi naveličanih pogledov ubogih kavalirjev :o če je kaj po Toffeku potem jima zagotovo ne da miru :P



Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Maya ma ful luštno glavco :o.


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Hehe, Maya je definitivno teroristka, ampak ne v slabem smislu. Saj revica ni kriva ce je podedovala gene svojih hiperaktivnih starsev  :P

Ker je bil danes lep dan, smo skusali biti cimvec zunaj. Ce smo ze pri teroristkah, tudi Olivia ne zaostaja dosti za Mayo, saj tudi ona nagaja svojimi sostanovalcama. Toffeeju se vraca vse kar je uspicil Joniju kot mladic, saj tudi Olivia obvlada njegovo cukanje za rep in usesa. Ker je Toffee dobro obdarjen na teh podrocjih nima Olivia cisto nic tezkega dela. Joni se Oliviji raje izogne in skoci na kako visje lezece zavetje.

In moj trio adijo se v slikah ...





in Olivia zna celo lepo pozirati ce hoce ...



Lp, Tinkara


P.S. In se Olivijino sorodstvo ... slike ki sem jih ravno dobila iz Svice

Olivijina mama - Feeby vom Xenellos Gladness


in Olivijina polsestra (ista mama) - Beauty Fly Nanu Nana



moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


janab

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Tinkara - obe tvoji deklici sta že zdaj čudoviti.
Kako pa izgleda ta "pasji terorizem" sta na svoji koži pravkar občutili tudi Lady in Pupa; čeprav trenutno vlada premirje in sta "ta novi" jasno pokazali kje je njeno mesto, me prav zanima kako bo to izgledalo, ko bo Mika v puberteti.
lp
Jana

Daš, Lady, Pupa in Mika


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Papillon koledar BO :) jeeej


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Zala, sicer sem dobila tvoj mail a pozabila odpisat, pa sem se zdej spomnila ko si tole napisala ::) V glavnem super da bo koledar!! Mi pa naredimo kar koledar naših živalic ponavadi in glede na to da imamo trenutno 4 pse in 3 muce mislim da ne bi smel bit problem :P Pa še Sebastjanu je všeč in gleda slikice in kaže Tiffy na koledarju in pol še Tiffy v hiši hehe



wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
živjo!  da mal pišem še jst... No zadnja novica ki je pri nas je, da naj bi čez kšne dve leti mel še enga papilončka, ker  je mami rekla da ne more bit brez njega, ko bom jst se odselila... :) najprej pa neki je bla res velik proti an... :P ;) sj men je čist super... sm pa začela razmišlat, da bi recimo dala Maia vsaj enkat parit in bi potem enga njegovga potomca mel... sam to so itak zdj sam ideje... Ker nvem še če se bom spustila v to, ker najbrž bi pol mogla na več razstav pa seveda vzrejnega... sploh pa nvem iskanje primerne psičke itd... ampak sm bla pa zelo vesela, da je navdušena tok, sploh k predn sm maia dobila sm se ful bala da ga pač ne bodo tok sprejel ampak ja zdj je družinski član...

ja, potem me pa še zanima kok kj prakticirate nošnjo plaščkov, jst kr resno že razmišlam da bi Mau kupla enga, ker se mi zdi da ga kr zebe, kadar recimo greva sam tko na sprehod, k hodva pa ni tok teka pa igre... pa kšne predloge kakšni plaščki so primerni...

lepo se imejte pa lep pozdravček!!!



Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Js mam za Missy enga bl dežnega od snoopya pa enga sm ji sama nardila pa je na notranji strani bl topel material. Razmišlam pa da bi mela zanjo tut kej s kapuco, ker v dežju ful noče bit mokra :D.


wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
maš kšne slikce? res super! sj Mai se pa skor ne ozira na vreme, hih mislm nimam problemov da neb maru bit mokr, sam da lohk mal skače pa čofota...mi je pa ful zoprno ko je tako mraz zdj... 

kr še kšn nj kšn predlog da oz. pokaže kakšnga ma doma- plaščka... :)




D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0





evo, tole mamo mi, ampak uporabljamo pa ne.



wish*to*have*a*dog

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
HIHI ful je luštkan**** :)





Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Pozdravljeni papillonarji,

Upam, da ne zmrzujete prevec v teh dneh, pri nas se moji metuljcki snega niso mogli kaj prevec nauziti ker ga je takoj pobralo. Smo pa prejsnji vikend obiskali CACIB Zagreb, kjer sta moji mali punci imeli tudi svoj razstavni debi. Obe sta dobili oceno zelo perspektivno in sta se v ringu tudi (dokaj) dobro obnasali.

Pa se dve fotki iz razstave:

Maya


Olivia




Lp, Tinkara


moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


AIKA B

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Aika, Fear, Envy
Smo pa prejsnji vikend obiskali CACIB Zagreb, kjer sta moji mali punci imeli tudi svoj razstavni debi. Obe sta dobili oceno zelo perspektivno in sta se v ringu tudi (dokaj) dobro obnasali.
Joni čestitke. Sem imela čast spoznati Olivio ki je cukr na kvadrat ;D.

Čestitke tudi za super rezultate iz Welsa.

lp

Katja

Fevy's kennel - chinese crested dog
http://fevys-kitajski-goli-pes.weebly.com/


Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Zala, kako pa kaj kaže s koledarjem?


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ojla

kot prvo se opraičujem za pozen odgovor, ta teden je bil zame cela norišnica :)
koledar je načeloma izdelan, vendar primankuje slik... tako da sem čakala, da dobim še od koga kakšno fotko, a je očitno ne bo... se mi zdi pa neumno dat tiskat koledar z 3 papilloni :D
dizajn je narejen, je še nekaj prostih mest gor...
če ne drugače, ga pa obdržmo za drgo leto, ko se bo (upam) več ljudi in papi-ljubiteljev odločilo za to. Pa se z biranjem slik začne že v poletnih mesecih... tako da do takrat pridno zbirat :)

pa še nekaj fotk



lp


analuka

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
ojla, jaz bi rada prilimala kakšno slikico, pa mi javlja napako, mogoče imam preveliko sliko?



analuka

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
evo tu je nekaj slikic zanzara dolce amabile- tikica

http://analuka.moj-album.com/



Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Joj Zala škoda, zdaj sem pa ostala brez koledarja za drugo leto ;( Si pa ravno zato, da bom imela papilončke, še agility koledarja nisem naročila ;(


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Špela oprosti, sem tudi sama brez koledarja za letos :(

pomoje se agility koledarje še da naročiti?


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Zdravo,

agility koledarje se še da naročiti (nekaj jih je še ostalo)-kontaktirajte 5rco. Drugače je pa tudi na agility koledarju 1 papillon ;D

Lp

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
U super! EnNa imaš mogoče direktni kontakt od 5rce? Sem se namreč prijavila za registracijo na agility forumu, pa moram sedaj še čakati na odobritev administratorja, pa bo verjetno še trajalo... :(
U potem je pa tisti papillon zihr Energy! :)


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Sej drugače je 5rca tud na tem forumu in lahko v temi agility najdete vse podatke o koledarjih in jih tudi naročite.
Ja Energy je na koledarju (meni osebno ena izmed najboljših njegovih fotografij v tem letu ;D)

še link do koledarja
http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,98.1560.html

lp

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
analuka, hvala za link do fotk! Me veseli, da vam gre lepo z malo Tikico!

Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0