Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803799

Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Ta mail kroži naokoli že kakšne 3 leta. Takoda, pomojem je navaden nateg.  ???


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
saj sam tako nalepim ce zeli kdo se to sporocilo malo naprej poslat :):)


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
aja??!?!


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Evo da dam mal poletnih fotk Missy





Frizbi je zakon  :P


razmišljam če je Missy res pes ;)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
mah papilloni so itak boljši od psov, o tem se sploh ne debatira :P

Novih slik mojih punc pa (predvsem zaradi moje lenobe :P) ni prav veliko... ampak jutri dobim novo torbo in nov objektivček (končno :)) in bom imela vsaj z prenašanjem vsega malo manj težav... evo nekaj fotk Lie 'iz posteljne prspektive'. ja tako je pa, ko si bolan ::) mimogrede, stara je že 7 mesecev - kako hitro gre čas!







Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Iiiii lepotička. Kok ma lepe resice. Morm najdt eno fotko od Missy pr tej starosti da vidm kakšna je razlika :D


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Iiiii lepotička. Kok ma lepe resice. Morm najdt eno fotko od Missy pr tej starosti da vidm kakšna je razlika :D
Kok je zanimiv gledat papillone k so bli še mladiči :D
Ena fotka Misske pri sedmih mesecih 


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
 :o :o :o :o :o (ok pretiravam s smeški) ampak Lia je čudovita!! Zala nehaj bit lena!  ;) in jutri v akcijo z novo opremo. doma skrivaš modele!! :D res mi je všeč... uh ja sj sm rekla da majhnih psov nam več mela ( ::) ::)) ampak enga č-b papilona pa sigurn še... :D  ;) :P

pa super katarina da si nam mal missiko dokumetirala... :D je že res dolgo nism vidla!

glede zlatih prinašalcev pa nvem če ni ta mail že celo starejši, se namreč spominjam, ko so dobili eni družinski frendi psičko in je potem kmalu ta oglas bil... so rekl da je glih mal prepozn... so bli pa tistu res zlati prinašalci... sam nvem kakšna usoda jih je doletela... mislm sj a veš marsikomu ni problem, če jih vet noče uspavat... :( :'( najde drug način...


lp!

aja za koga vse mormo navijat v celju?


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
V soboto so prijavljeni:
Avallon, Missy, Filou in Tofffe ter Athos. Torej so neznanka 2 psa in 1 psica.
Za v nedeljo pa ne vem točno kdo vse je.

LP Ika


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Za v nedeljo vem da so prijavljene Missy, Lia in Sookie. Neznani ostanejo še 2 psa in 2 psici.


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)

Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
ALG: a iz sedmega meseca?

In sedaj...sem ugotovila da ni pravzaprav ful napredoval v dlaki itd  ::)
več jih je pa v najini temi...
še ena skupna...

pozdrav vsem!
lep jesenski dan


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
aja prve tri fotke so iz sedmega meseca, da bo dovolj razumljivo...  ;)


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
joj...ful so lusni drugace glede zlatih prinasalce in je ta mail sele sedaj prisel do mene,drugace pa lepe slikce,in aja sredi drugega leta se bom se jaz pridruzil vasi papillonski druzinici z mojo papillonko,ki se se na zalost ali pa na veselje se ni rodila :):):):):):):):)


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Pa se moji 7-mesecniki :)

Joni (Tinkara je imela totalno shit fotic takrat heheeh)


Toffee (& Tiffany & ocka Goldy)




Filou



Se vidimo v Celju!

Lep pozdrav,

Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Aja, pozabila sem omeniti, da je nasa spletna stran preseljena - nov naslov je http://www.papijoni.si. Sedaj je taka, kot je bila, bo pa v naslednjih tednih prenovljena in spet bo dodana slovenska verzija.



Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Evo pa še Athosova pri petih mescih




LP Ika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
zelo je lustkan :):)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Tinkara, ko bom enkrat v 'nelenem' stanju, te dodam med linke... kot tudi vse ostale :)

Vidim, da sem vas vse navdušila z telimi 7 mesečnimi fotkami. No, tole je pa winny, mislim, da tam nekje 7-8 mesecev



Mi smo se pa danes potepali po Primorski. Žal je nov objektiv prišel pol ure prepozno in sem ga lahko sprobala šele zvečer, ampak sem pa čist navdušena in KONČNO imam tudi dovolj veliko (zaenkrat še kar malce preveliko :P) foto torbo!
kakorkoli nekaj morskih









winny pravi papa


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
o kok sta lepi! res dobr da ste se kr na morje odpravl... (jst tud  ::) :P ) se pa vid da ste se mel lepo... kako je pa sookie?
lp


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Saj so vse 3 na slikcah :) Sookie je na prvih 2 :D



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Saj so vse 3 na slikcah :) Sookie je na prvih 2 :D



joj, jaz sem pa mislila da je lia na tadrugi :-[ ..a potem ima Lia lepotno pegico na gobčku? ..in malo rjave hlače?


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Že že, vseeno me zanima kako je, že kaj čuti da bo kmalu odšla... pa taka lepotička je, kaj če jo kr obdržiš  ::) ;)

lp


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Hej!

Oh, jaz bi jo res takoj obdržala, je tak srček (sicer ima svoje momente ko gleda skozi okno in sama pri sebi potiho začne renčat >:) ), doma je čist zmešana in nonstop nori za winnyimi igračkami in winny (Lia se je že naveličala, ona raje hodi za mano in kaže kaj vse zna, da bi dobila kak briket, oz. čaka da se grem posebaj z njo posebaj igrat ::))... Se je tudi moja mami čist zaljubila vanjo, ampak ji tudi tam, na drugi strani sveta ne bo hudega. Ona seveda ne sumi nič (vsaj pomoje), meni se pa že zdaj trga srce in si sploh ne upam predstavljati, da bo res kmalu napočil čas, ko bo šla. Res neverjetno kako se navežeš na psa, sploh če je čisto tvoj že odkar se je skotil...

Ja Lia ima nekaj pikic in je tudi postala malce rjava. Kako bo šla ta barva naprej sicer ne vem, vrjetno bo vedno tak minimal trikolorček. Mi je ful zanimivo, ker ko sem jo dobila res ni imela pramena rjave, potem se je pri ušeskih pokazala in nad učki (tam je skoraj zginilo vse), zdaj pa ima malce rjave pri ritki :) Ampak nikoli pa ne bo tako svetla kot npr. winny :) sicer pa barva itak ni tok pomembna... ja Ima par pikic pri gobčku, na vsaki strani eno malce bolj vidno in potem še spodaj po bradi par takih malo manj močnih. Sicer se pa z Lio ukvarjava trenutno s tem, da delat ponoči na mokri travi ni tok hudo - imamo šolo po tanovem ob 8h zvečer in je že kar tema, in je tamala čist nesigurna in jo stalno nekaj moti... :/
evo še ena včerajšnja od Lie - http://picasaweb.google.com/zala.kosnik/Koper#5385377248369909186 - malo slabša, ker picasa vse spaca, ampak nekaj pa je :)

mimogrede ika, a se vas athos po 11(?) dneh še spomni ;D ? to je moglo bit veselo, ko se je vrnil!

lp


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
hmmmm....skoraj vsi ste na razstavi :):),vem da nemorete do neta ampak SRECNO!!!! vsem papillonckom :):)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Danes bila z Zalo in njenimi na sprehodu. Kok fajn to zgleda tok kužkov okol tebe ::) pa vsi enake pasme..no ja, skoraj vsi, moja je ven sekala hihi..če ne drugega, so se vsaj barvno ujemali. ;D

Ampak Sookie te pa res popolnoma očara z njeno pojavo :-* taka srčkana kužica je, jaz je ne bi mogla naprej dat..itak sva pa z Zalo danes odkrili cel kup napak, tako da za na Tajsko res ni primerna, ane Zala :D :P

Hvala za sprehodek, upam da vas nisem preveč utrudila za popoldanski meeting z Bluejem in Mintom :-*


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
CESSTTIIIIITKE MISSY ZA PRM!!!!
Athos-u pa za J BOB

za athosa nism sigurn tako da ce sm se zmotil :(


D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Zivjo,

Evo se Mint pri 7 mesecih:


Pa še nekaj slikc letosnjega poletja:




S kolegom:




Tole se pa zgodi na mivki:




Lp, Lea



Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
O Lea, Minta pa že neki časa nismo videli. Kok ma dlake po telesu, Missy se loh skrije za njim :D


D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Mint ma nazalost predvsem velik dlake po kavcu, pa po tleh pa po mojih oblekah, pa v avtu, itd...:)