Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803810

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Hej!

Kljub temu, da koledar v celoti še ni netu, ker je v njem še nekaj lukenj (in bodo fotke prišle čim prej :)), vam dam tukaj nekaj malega za pogledat (zgoraj si zamislite že spiralo...), toliko da dobite občutek kako vse skupaj izgleda.
Torej, za naročilo mi prosim sporočite:
- koliko izvodov naročate
- ime in priimek
- naslov


na moj mail [email protected] ali po SMS-ju na moj telefon 031889509

predvidena cena je nekje 10-15€ odvisno od naročil. Koledarji bodo, če bo vse po sreči stiskani nekje v prvem tednu januarja.







lp
Zala


monique

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Joni hvala za popravek  ;D



papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
No,zdaj je prakticno "uradno" ker sem placal ze aro in rezerviral.....le kaj PAPILLONKO  :o ...hehe dobil jo bom 20.februarja (stara bo ene 3 mesece in pol oz. 14 tednov) je klasicna trikolorka in je rojena se z eno sestrico in dvema bratcema :o ... vec pa izveste drugi mesec ko bom placal polovico cene papillonke in s tem bom dobil dovoljenje da prilimam kaksno fotko  :o  \

lp,mark


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
aja pozabil sem omenit rojena je 12.11.2009


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
No mogoče malo prehitro, ampak vseeno, čestitke Mark!  ;D

LP Ika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
hvala za cestitke :D ....drugace bi sam popravil zgoraj ker sem napisal da je klasicna tricolorka.....ona  samo trikolor .....pa da nebom govoril ona bom ji rekel kar Gracy (prebere se: Grejsi)

lp,mark


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
no,nekaj mojega samo bolj amatersko  ;)

 

Sicer nisem se v Sloveniji…sem se vedno z bratci in sestricam in ockom in mamico in vzrediteljico  v Nemciji vendar vam voscim vesel Bozic in srecno Novo leto …P.S, Se vidimo po 20.februarju…ce mi bo le lastnik pustil da se spoznamo  ;) .....

LP,Mark in Gracy  ;)



monique

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Čestitke za Gracy  :)



Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Čestitke tut z moje strani, in naj ti čas čim hitreje mine ;D


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Čestitke za Gracy! :-* :-* Pa si jo le dočakal. V kateri psarni pa je?

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
čestitke za psičko! še malo pa bo sam tvoja....

lp!

p.s. zala, koledar je super!


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Čestitke za Gracy! :-* :-* Pa si jo le dočakal. V kateri psarni pa je?

Hvala vsem za vse te cestitke  :D..drugace to zaradi psarne pa zaenkrat kar preko ZS-ja   :P ....


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
A mi lahko pol na zs pošleš?

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
evo se nekaj slikic (slikala : Andrea S. )




Pa se ena mal starejsa kjer se ni imela useskov postavljenih


Lp,Mark  :)


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Gracy je en  :-* na 2. Fuul je luštna. Pa še enkrat čestitke zanjo. :)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Ijoj cukr mali  :o :-*. Najbolj posrečena mi je na uni slikci k si nogico grize  :) :-*


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Ijoj cukr mali  :o :-*. Najbolj posrečena mi je na uni slikci k si nogico grize  :) :-*

hehe res..tukaj se mi zdi kot da je ena tista igracka z ogromno glavo in malim telesom :D


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
najlepša buba!  :o :P prava pailonska regratova lučka (zaradi puhka)  ::) ;)

lp


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
no,cisto nove slikice...jih je vzrediteljica danes slikala..potlej pa za en cas dost ce se strinjate ???  >:D :D : (slikala:Andrea S.)



Z mamico:



Lp,Mark


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Cukr mali! :-*

LP Ika


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Hej hej!

Narocila za koledar se se vedno zbirajo, mal nam naredite reklamo se drugje ;)

Sicer je pa pri nas vse po starem, lia je se vedno skratek, se vedno tehta cela 2kg, winny pa je koncno naredila mal dlake, ceprav jo (v repu najbolj) se kar nekaj potrebuje.
V ljubljani smo se pa zdaj prijavili na sobotno specialko in na nedeljski CACIB.

Me pa zanima ce bi sel kdo (pomezik iki) v zagreb konec februarja. So 3 razstave (petek zvecer, sobota in nedelja) pa v soboto je specialka za FCI 9 bbrez pudljev.

Lp,
Zala


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Zala, ti mene malo dražih, ha? Pošlji mi link prosim. Kdaj pa prideš v soboto?
No midva  sva v soboto na CACIB-u in specialki. Avallon pa samo na specialki.
Aja Zala pa za mene računaj koledar. Pa Tanja tudi verjetno. Jo še vprašam.

LP Ika


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Že našla. Specialka ca FCI9 je v petek. Kdaj bi pa ti šla Zala?Mi eventuelno lahko prespimo v Zagrebu (no blizu) pri sorodnikih, verjetno se za tebe tudi najde plac :D samo morm še preštudirat tole.Kje sta pa cenik za CACIB in prijavnica?

LP Ika


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Pinky, glede koledarja za Tatjano ni potrebno skrbeti, saj sem ze koledarje narocila Zali zase in za solastnike mojih psov, ki bodo zapoznelo bozickovo darilo.

Zagreb je zanimiv, morda bo Tofek tam skusal zakljuciti hrvaski sampionat.



Lp, Tinkara 

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Velja, potem ji pa ne bom nič omenjala.Naj bo presenečenje.

LP Ika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
no,pa mam se enkrat novo fotografijo.... iz leve proti desni : fantek 2 , puncka 2 ,Gracy ...tisti puhek zadaj je pa fantek 1 vendar se je odlocil da bo spal  ::)   :D   ...aja...tista ki najbrz "zeha" je Gracy



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Hej!

Ja, je kr drago tole, prvi rok je 40€, drugi 45€ in tretji 50€(za en cacib), s tem, da je prvi rok že 08.01.10... Tako da samo z prijavninami prideš na 110€ za 3 razstave, ampak če imaš srečo lahko v enem vikendu narediš šampionat. ti pišem na mail, ika :)

lp


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Želim vam najlepše in najboljše možno leto 2010! Pa da se boste še dolgo zabavali s svojimi papillončki!
lp, Ester

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3

papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Prvo kot prvo hvala vsem 4 ki ste poslali za statistiko vendar je premalo prijav tako da bo spletna stran v nekaj dneh odsla iz neta in pa pac bo to to....nebo je vec...ce pa ponovno kdo zeli statistiko najjo pa sam naredi....nic slabega ne mislim ampak mi ni do tega da vsakega 1 mesec "fehtam" da odda...no saj nekateri st mi pa kar tako poslali  ;) ...no,kako kaj vasi papilloncki pa skoraj sem pozabil SRECNO NOVO 2010 LETO  :o :o .. zdaj lahko ze recem da dobim letos Gracy..oz. drug mesec :D ali bom pa kar rekel 6 1/2 tednov :D ....bom takoj porocal s slikicam Gracy..ko jih dobim  ;D