Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803736

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Hej!
Ja, lia je dobila odl. 2, arabella in apollo pa sta bila pdb. Ce se ne motim. Mah tista sodnica je bila tako usekana na velike pse, kar pa teli drobizki pac niso :)
V soboto je bil se 'nas' blue, ki je bil zp in pa BIS 3 puppy.
V nedeljo je bilo pa obupno. Sojenje se je zacelo 2 uri prepozno, jaz sem zamudila jh, psa sta bila pa od cakanja tudi cist prec in je lia protestirala in v ringu stalno iskala winnz. Tako da je dobila odl.3, winny pa odl 1 cac in s tem zakljucila salovenski sampionat :)
Cestitke jana za veteranski sampionat in vsem ostalim za lepe rezultate!

Lp


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Jah naši so res drobižki. Čestitke Bleu-ju, za BIS!Tega pa nisem vedela, ful dobro! In pa seveda čestitke vsem ostalim in Winny za zaključen Ch!

LP Ika


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Da se še mi po dolgem času malo pokažemo :)












Pa še midve z Naro :)



FOTO: DOGHEART

Lp

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Hej!

Kakšne lepe slikice. Nara je pa tudi že velika punca. prav neverjetno kako sta si z energyjem podobna. nisem nič gledala rodovnikov, a imata enake starše?

Hvala Ika, Winny je pa sedaj res zaključila v ringih in upam, da se spomladi spet spraviva nazaj na agility, pa mogoče frisbee malce bolj resno (kar pomeni, da bom jaz morala na kak seminar, da se naučim mal lepše metat :-[ ). Z Lio bova pa spoladi mogoče začeli z RO :) mi je všeč, pa mislim, da bi bila Lia premala za agility... ali bi s svojima 2kg sploh tehtnico prevrnila? ;D


lp

p.s. nekaj koledarjev je še na voljo :) malo okrog raztrobite, ker doma z njimi res nimam kaj delati :)


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
bi prevagala gugalnico bi, jo je mai tud :D


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Hej!

Kakšne lepe slikice. Nara je pa tudi že velika punca. prav neverjetno kako sta si z energyjem podobna. nisem nič gledala rodovnikov, a imata enake starše?


Hvala :) Ja, Nara je že odrasla gospodična :) Imata isto mamo. Podobna sta si pa samo barvno, konstitucijsko pa sploh ne. Mogoče na slikah tako izpade, ampak v živo je pa razlika res očitna.
Koledar je pa super ;) Vse pohvale!

Lp,
Katarina

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Hej!

Kakšne lepe slikice. Nara je pa tudi že velika punca. prav neverjetno kako sta si z energyjem podobna. nisem nič gledala rodovnikov, a imata enake starše?


Hvala :) Ja, Nara je že odrasla gospodična :) Imata isto mamo. Podobna sta si pa samo barvno, konstitucijsko in karakterno pa sploh ne. Mogoče na slikah tako izpade, ampak v živo je pa razlika res očitna.
Koledar je pa super ;) Vse pohvale!

Lp,
Katarina

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Samo barve sta pa oba ful dobre. Mene pa nekaj zanima. Zakaj pa jaz ta dva papillonlka še nisem videla oz. zakaj nisem vedela za njiju? Lahko izvem kaj več o njima? ;D

LP Ika


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Samo barve sta pa oba ful dobre. Mene pa nekaj zanima. Zakaj pa jaz ta dva papillonlka še nisem videla oz. zakaj nisem vedela za njiju? Lahko izvem kaj več o njima? ;D


Pridi na agility tekme, pa jih boš srečavala :P 8) no, med parkurjem se jih malo težje vidi, ker imata takšno brzino, mogoče v vmesnem času :P ::)
EnNa ali Nara že tekmuje?


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
no ker ze nekaj casa nisem dal novih slik bom jih dal pa zdaj...sicer v obliki povezave a vseeno : http://www.mojalbum.com/moja-druscina/psarna-bo-se-napisana-amazing-grace-gracy


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Samo barve sta pa oba ful dobre. Mene pa nekaj zanima. Zakaj pa jaz ta dva papillonlka še nisem videla oz. zakaj nisem vedela za njiju? Lahko izvem kaj več o njima? ;D
No, pa ti je že Petra odgovorila :D Res je, da sta Energy in Nara v prvi vrsti agilitaša, razstavljam ju ne. Tako, da verjetno ju zato še ne poznaš ;)

EnNa ali Nara že tekmuje?

Nara je že dovolj stara, da bi tekmovala, ampak zaenkrat imamo malo počitka od tekem, tako, da uradno še ni tekmovala. Je pa tekla na Barju na 4fun tekmi 8)


 no, med parkurjem se jih malo težje vidi, ker imata takšno brzino, mogoče v vmesnem času :P ::)

Smo kar zardeli ob takšni pohvali  :-[ ;D ;D

Lp

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
noo..kje ste zdaj vsi ??  :D ...bom malo ubodil temo s parim slikam od Gracy   ;D  ;D ...se 22 dni dokler jo dobim..komaj cakam  :o :o



se igra z najljubsim bratcom


adijo ..

p.s. oglasite se kaj  ;)


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Mali gremlin! :D

Kaj zdaj, gre kdo od vas ve Celje? Poleg Zale :).
Jaz bom tudo tam, samo tokrat ne z Athosom, oz. sploh ne s papillonom. ;D

LP Ika


janab

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Ker je CE takorekoč pred našim pragom, se bo Lady (kljub temu, da je že izpolnila pogoje za vet.šampiona) pokazala v razredu veteranov.
Se vidimo v CE
lp
Jana

Daš, Lady, Pupa in Mika


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
EnNa je bil že čas, da prilepiš kake fotje ja  :D  Ful so dobre. A imata nov fotoaparat? Kje pa ste bili, da ni snega? Al so pa fotke mal starejše? Že kaj pogrešate agility?  :P  :D

Kristinca & Florinca


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
EnNa je bil že čas, da prilepiš kake fotje ja  :D  Ful so dobre. A imata nov fotoaparat? Kje pa ste bili, da ni snega? Al so pa fotke mal starejše? Že kaj pogrešate agility?  :P  :D

Ne, nimamo novega fotoaparta-to so profesionalci slikal ;D Smo bili na Madžarskem (kaj več ti na treningu povem ;)). Je bilo pa slikano v Decembru.
Prav abstinenčno krizo imam že, ker ne moremo trenirat :o Ne vem komu se bolj meša, ali meni ali psom ;D Res že KOMAJ čakam, da ta sneg pobere in vas bom lahko spet na poligonu matrala >:D >:D
Flora tudi verjetno že komaj čaka, da me vidi :D :D :D
Lp

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Pohvale fotografom.  ;D

Itak. Koga pa Flora ni vesela, sploh če jo mal čoha.  :D  Jaz nabiram kondicijo tako, da hodim vsak dan peš domov - 30 min hitre hoje, drgač ne vem kaj bo, ko začnemo s treningi.  ::)  Pa mal sobnega kolesa in teka na smučeh. Po tvojem komentarju, vidim, da je nabiranje kondicije več kot potrebno  :o  :D 

Kristinca & Florinca


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Pridna Florinca ;D Za začetek bo že, za "pravo" kondicijo bom pa jaz poskrbela na treningih :P :P Uživajta do takrat :D :D

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0

Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Missy se mi pa sama zamoti ko se učim  :Phttp://www.youtube.com/watch?v=KhrYZdBnmDE

Srečnica. Moja psička se nikoli noče igra sama.  :-\

Kristinca & Florinca


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
hej!
No mene se zanima koliko vas bo prislo v Celje (firbc) ?? mene zal ali pa na sreco nebo ker bom doma z mojo malo Gracy :o ..... aja dobim jo pa drug teden v soboto :D ..komaj caakam


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Jaz bom. Samo tokrat ne z Athosom. Bom razstavljala prijateljevega bullterrierja.

LP Ika


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Jaz pridem z Lio, bo pa tudi Winny prišla samo pogledat :) Potem pa naprej na smučanje!


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
No sam malo za popestritev  ;) :



Lp,M&G  :D ;)


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Mark, a je že pri tebi? =)



papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
skoraj se 4-5 dni  :))


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Ooo, lepo =) Želim čim krajše pričakovanje&čimkrajšo pot v Nemčijo =)




Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Srečno pot po novo družinsko članico! Da bi ji bla pot domov čimbolj prijetna!


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Hvala ...no jo dobim 1 dan prej kakor sem napisal torej 19. ne pa 20 :o :D ...komaj cakam aja se 4 dni dokler jo bom videl :D