Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803943

papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
No evo pa je prisel ta cas....danes se vam zadnjic javljam preden postanem pravi lastnik Gracy  :o ...danes bom mogoce se kaj na forumu tako da me lahko se kontaktirate....drugace pa bom pa tukaj naslednjic pisal ko bom  imel Gracy (seveda ce kej vprasate se danes vam bom odgovoril drugace pa..)


Lp,Mark in se nekoliko oddaljena Gracy  :o


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Pozdravček vsem!

Naša najmlajša pa danes preznuje že 1 rojstni dan! Leto je kar švignilo naokoli in naša punčka se je spremenila v pravo princesko.
Moja mala Lia, vse najboljše :-*



čakanje na tortico


tortica...




Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Vse najboljše Lia. Lepotička  :-*


Tadeja

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Vse najboljše Lii.  ;D
Mark, želim ti veliko lepih trenutkov z Gracy...  ;D Izkoristi prav vsakega, ker čas prehitro beži... To dobro občutim danes, ko je Stella stara že 6 mesecev.

"Odgovoren si za tisto, kar si udomačil..." (A. de Saint-Exupery)


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Lia, malce z zamudo- Vse najboljše!!! ;D

LP Ika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
No zdaj pa se cist uradno!
Vceraj 20.2.2010 je v naso hiso prisla psicka ki je rojena 12.11.2009 z rodovniskim imenom Susatum's Amazing Grace oz. klicno Gracy (prebere se: Grejsi) ...karakterno je cisto NNNOOORRRAAA ampak tut zeeelo pridna :)..... ona bi bla kar cel cas v razstavni stoji ....  no prvi vecer sva skupaj prespala v avtodomu kjer je ona ob ene 4 zjutraj malo jokala ampak je blo takoj bolj ko sva se malo poigrala :P .... aja pozabil sem omenit ....ce ni kaj po njeno bo ona to takoj povedala ....

P.s. Mislim da bom mogel omisliti v prihodnosti se enega papilloncka...ker je Gracy ugotovila da macek ni najboljsa zival za igro

pa da nebom sam nakladal se neki slikc ki so nastale danes in vceraj   :D

Ej ti...bomo kmal na cilju ?


no te pa od danes:



 no ceprav je forum o papillonih se enega macka (ne igrivega) tu prilepim :


Lp,M&G



ranja

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Lepa kužika, ni kaj!



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Čestitke za malo Gracy :)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


LIO

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
  • Lion & Andy
Ob prebiranju nestrpnega pričakovanja Grace me kar prijema želja po še enem mladičku :/ ...težko je brzdati take lepe želje...

Papillon uživaj v družbi tako prijetnega kužka kot je metuljček lahko :)


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Pa seveda vse najboljše lepotički Lii :)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


janab

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
papillon - krasna pridobitev in želim vam čim več veselja z malo Gracy!
Naša veteranka Lady pa je bila včeraj na celjski razstavi BIS veterani 2
lp
Jana

Daš, Lady, Pupa in Mika


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Malce pozne čestitke Lii, ker nism več toliko na forumu...

pa marku čestitke za graci in vsem za razne dosežke!

lepo se imejte s svojimi papiji...


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
janab super :o kakšni so bili pa ostali rezultati papillonov z razstave? Men je tako žal da nisem Missy prijavila :-[ Pa drugič  :D Mark čestitke za Gracy. Uživejta kolikor se da pa čim več jo fotkej. Men je prov žal da ravno takrat nisem imela uredu fotoaparata in mam zdej res mal fotk pa še te so narjene z mobitelom  :-[


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Katarina, na začetku sta v ringu bili samo Lia in Lady. Lia je dobil PRM in JBOB, Lady pa BOB. LILIjana je pa na žalost zamudila, ampak jih je vseeno kasneje sprejela v ring pa sta tako Arabella kot Apollo dobila pravdobro oceno.
Sem res razmišljala, da škoda da nisi prišla z Missy.

LP Ika


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
No pa drugič. Bomo zdej najprej dal vzrejnega skozi, za razstave mamo še pa še časa. A ma kdo kej pojma, sedaj se lahko da pregledati DNK za izpah pogačice in za atrofijo mrežnice, pa me zanima, če potem en pregled velja za vse vzrejne preglede. Sicer logično bi blo ampak ko sem nazadnje klicala so rekl da se morajo še zment.


Podi

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Naš Podi ima pa sedaj svojo spletno stran ;)

http://podi.bubi.si/


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Hej!

Hvala za vse čestitke v Li-inem in mojem imenu. Kar ne morem vrjeti, da je stara že celo leto... kam leti čas?
Sicer pa čestitke tudi Jani in Lady. Lady kljub svojim letom še vedno obvlada ring dresuro! Lia je pa dobila poleg BOB PRM-ja tudi krasen opisek in pohvalo od sodnice, tako da smo čist ponosni nanjo :)
Smo pa drugače mi super, Lia se KONČNO goni in je malce zoprna, ampak je na to za par dni pozabila, saj smo počitnice uživali na Rogli :) Fotk žal ne bo, ker bi meni na sprehodih zmrznili prsti ob fotkanju, tako da mi morate vrjeti na besedo :)

Špela, ful fletna in pregledna spletna stran. Jo bom dodala med linke pri moji (samo da si vzamem čas...) ;)
Mark, čestitam za Gracy!

lp,

Zala



papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
supper stran !!

Pa hvala vsem za cestitke...ammm eno vprasanje...ka ko so bili vasi papilloncki mali in so pol ure tekale,se lovili... zunaj, a so potem cel popoldan prespalii (seveda so sli na potrebo pa za 1-2 minute malo tezit :D :P) ??


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
no....sam malo slikc:




Lp


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Pravi Dumbo je zdaj s temi ušeški.
Mdve z Zalo greva pa jutri z Athosom in Lio v Zagreb. Midva grema žal samo na jutrijšnjo specialko, Zala in Lia pa ostanejo še na CACIB-ih. Držite pesti! ;D

LP Ika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Drzimo !! pa tut tacke :)) ...mogoce pridm sam kaj na obisk z Gracy..mogoce se vidimo :))) ... ce bi pa bila ta razstava cez kaksen teden bi pa se Gracy prijavu..ampak zal :(( ..no mogoce se vidimo :o


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Podi ma pa res super stran! prav lepo jo je pogledat, upam da se bo pridno updatala!  ;D



papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
No...mene pa zanima ali bo kdo od vas v Mariboru 18. Aprila (drugi dan-nedelja) na CACIB-u ?? Jaz bom tam 100% z Gracy 18. ker mi pac 17. ne znese    :-\

Tako da ce se kdo se zeli prijavit je jutri zadnji dan oz. konec 1. roka za prijavo


Lp,Mark in mala tecnoba Gracy  :D ::)


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Jst bom enkrat tisti vikend sigurno prišla, samo še ne vem kdaj :)
lp, Ester

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Živjo, mene pa zanima če mogoče kdo ve kateri dan in uro bodo na sporedu papilloni (na Cruftsu), bi rada prenos gledala... :)
Pa zanima me še, če bo kdo 18.4.v Mariboru razstavljal, in bi mi posodil shendlanega papillončka?
hvala, Ester

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
jst bom 18 :D ... kot sm ze povedal


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
No da se se mi malo javimo... danes smo bli prvic v soli na igralnih uricah.... Gracy je kot pricakovano najmanjsa ampak cist taglavna... amm za najboljsga prijatla si je zbrala pa enga full luskanga Staff.bull teriera :D ... aja pa zelo je blo mrzlo -3 pa se pihalo je ampak smo preziveli ;)

Lp,Mark in Gracy


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Ker tega meseca nism se dal nic slik :


S prijateljem:

Na snegu:

Tuki se malo bolj vidi telo:

Pa se ena "mladickasta"  ::)  :P


Lp....pa pogresam mal vasih slik!!!  :D :D


D_L

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Bom dala jz slikce:)
En igriv pes:












In en zaspan pes:





Lp, Lea