Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 804043

EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
No, nimam videa iz finalnega nastopa imam pa dva posnetka iz nedavne tekme v Budimpešti kjer sta oba, Energy in Nara, zmagala (Nara v začetniškem razredu). Nista ravno dobre kvalitete, tudi vodenje ni najboljše (nisem mogla normalno teči zaradi poškodbe noge >:(), ampak za silo bo že ;D

Energy:
http://www.youtube.com/user/vabavaimu#p/a/u/1/5vaXTSw3Bg4

Nara:
http://www.youtube.com/user/vabavaimu#p/a/u/0/GlcbNfncI4c

Pa še nekaj slikic mojih lepotcev :-*

Nara








Energy








Oba



Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
EnNa čestitke!!! :o kar tako naprej!
Jaz imam pa eno novico za vse vas, Winny je babica! Missy je danes skotila 3 mladičke, 2 punčki in fantka. upam da več z vami dali Katarina (po možnosti še kako slikco... :P)

Sicer pa mi uživamo počitnice, na morje smo poleg punc vzeli tudi Mintka, tako da je bilo sploh zanimivo, plavamo skoraj vsak dan, hodimo na izlete (najbolj zanimivo se je bilo peljat z gondolo :)) in se mamo fajn! Ko osposobim računalnik pa z vami delim še kakšno slikco ;)

lp, zala



Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Evo da pokažem nove tri člane slo papillonov.  :P
Missy je super mamica, med seboj so bili razlike po 11 min tko da smo mi komaj dohajal. Zdej jih pa ves čas lepo rihta, hrani in pazi, drugi psici niti ne pusti zraven. No pa da pokažem še prvo uradno fotko družinice
čisto na levi je psička, mini Missy  :D v stedini z dvema pikama je fantek, na desni s tremi pikami pa je punčka ki je bila tudi prva zunaj.


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Čeeeeeestitke.  :-* Naj se Missy in tamali dobro držijo.. :)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Čestitke za leglo!!  :-*

EnNa vauu! :o :o
ALG kaj te je pa tako očaralo ;D?

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
ALG kaj te je pa tako očaralo ;D?

Ah, saj vem, sem že čisto iz mode :D to je itak pri vas že čisto samoumevno in bi po tolikem času lahko že vedela :P 8) Ma, jaz sem se v Gi-ja zaljubila na prvi tekmi, kjer sem ga videla odlaufat :-[


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
CESTITKE Missy in Katarina!


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Čestitke!!Lepa številka in veliko sreče!

LP Ika


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Ah, saj vem, sem že čisto iz mode :D to je itak pri vas že čisto samoumevno in bi po tolikem času lahko že vedela :P 8) Ma, jaz sem se v Gi-ja zaljubila na prvi tekmi, kjer sem ga videla odlaufat :-[

nič ni samoumevno :D ampak res nisem vedela ali so ti slikice tako všeč ali kakšen od posnetkov :P

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Hudobelli

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Lep pozdrav vsem skupaj
ISKRENE ČESTITKE za dosežene uspehe in Missy za naraščaj....
No pa, da se malo pokažemo kako rastemo - jutri naš Bello dopolni 6 mesecev, dosegli smo 3 kg, in pasja zobna vila ima skoraj vsak dan delo..... :D


Moj pasji prijatelj Medo


...tudi z vodo smo se spoznali in mu kar ugaja v njej čofotati... ::)


Sveže posušeno perilo v košari pa naravnost obožuje..

...zzzzzzz... popoldanski počitek na sedežni.


Imejte se skrajno lepo....B




papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
oo Tale Bello je pa res srckan! :D

No,poglejte malo kaj mamo zdaj mi: www.miasroyalty.com


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Evo,mi nazaj iz CAC Trbovlja :D
No,uglavnem sonca nam ni mankal haha  ::)

Prisli pa domov z dobrimi rezultati.... in prav tako smo bli prvic v razredu mladih :)
In dobili smo: Odlicno 1,JBOB in..... PRM :P :D :D
slikce kasnej


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Ja vreme in družba sta bila res super.
Athos je dobil CAC, Paco pa...ja na vsak način me je sodnica hotela prepričati da Paco nima enega jajčka.. :-\. No jaz pa nisem tupa in vem da ima oba že od vsega začetka in mi ni bilo jasno kako je en kar izginil. Pa mi je rekla naj potipam in sem in sta bila oba ::).
Potem je rekla, ja da ima res oba, a da naj bi  se  en jajček še vračla nazaj v kanal,da moram masirati... dala mu je super opis in rekla da ji je zelo všeč in da zaradi jajčka tokrat dobi perspektivno. :-\
Ok, jajček gor ali dol, če se res vrača (čeprav so vsi ostali potem tipali, tudi vzreditelji iz hrvaške in jim je bilo vse normalno), do naslednjič bo sigurno tako kot je prav.

Mark maš slučajno še kakšno našo fotko?bi lepo prosila  ;D


LP Ika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
ja,semizdi da je mogoce kaj..... sam so bile nastavitve mal "narobe" pa so vse fajn meglene...
Tko da sploh nasih nimam nic razen kar jih je objavila Edita :( ..
Edine dobre so od Paco-ta ka je bil v ograjinci pa se igral hehe
Bom malo kasneje objavil :) (ce lahko seveda?)


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
seveda, prosim! :)

LP Ika


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Naše kepice so danes prvič jedle, posnetek je na tej povezavi   :P

A mi lahko kdo napiše kateri papilloni vse so bili na razstavi in pa rezultate če kdo ve. Hvala.
Pa čestitke za rezultate, Ika ti se pa ne sekiri vsak sodnik ima svoje muhe  ;)


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Bili so Athos, Paco, Apollo, Arabella, Gracy, tale psica, pa samec od Edite Tadić (Jimmy). BOB je dobil Jimmy, JBOB je dobila Gracy, Paco je dobil perspektivno, ker ima baje eno jajčko še v kanalu. Več pa ne vem :-[

Lp, Ester

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0

Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Apollo je dobil CAC, Arabella verjetno pravdobro, ker ni dobila naziva, Athos CAC, psica s hrvaške tudi CAC. So bili čisto vsi vsak v svojem razredu. :)

LP Ika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Evo,nase edine 2 "dobre" slikce od Pacota :) .. pa se te so mal zgresene  :(  >:(
In stem tudi vseh papillonckov  ::)  :-\




Mah,drugic mal bol treba gledat kaj se slika pa nastavitve  :-\  ::)

Kdo bo kaj na evropskem zadni 4. dan pri papillonih ?


janab

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Na evropsko je prijavljenih 46 papillonov, od tega samo trije iz Slovenije - 1 samček in 2 psički (tvoja, papillon, in naša Lady, ki je prijavljena med veterani).
Kako je s prijavami na specialko v soboto pa še ne vem.
lp
Jana

Daš, Lady, Pupa in Mika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Aha,potem iz Slovenije ni veliko :P
A mogoce se tudi ve kdo pride iz tujine za samice ? :o ... smo malo zivcni kako konkurenco bomo mel ::)


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Jaz pridem pa na specialko. :)

LP Ika


janab

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
1. Iskrene čestitke vsem za uspehe na tekmovanjih in razstavah !
2. Dobre želje za male Missyne metuljčke !
3. Papillon - ne vem koliko ti pomenijo imena Verhelst (di Papalino), Hansen (Toymaker), Feldman (Elrams), Klein (Pondas), Weber, pa Kozlova, Kirilenko, Balynina itd.- vse bo v Celju.
4. Pinky - se vidimo na specialki.
lp
Jana

Daš, Lady, Pupa in Mika


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
konkurenca bo super ja! Vsaj enkrat bo malo bolj napeto in lepo bo videti toliko dobrih papillonov na kupu.
Jana super da se vidimo. :D

LP Ika


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Tale je še z dopusta in sem jo šele danes dobila. Jo moram prilepit.

Kako Athos uživa ob lubenici ;D


LP Ika


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
 :) heh dobr da obstaja še kakšn sadjevec in zelenjavar freak :D


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Oooo ja, tele ostanke so vsi trije vlačli iz smeti ven in jih do konca obdelali  ;D

LP Ika


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
No..danes sem bila na obisku pri Katarini, in sem spoznala mladičke...najbolj mi je postala všeč Nutella, Neon je mamin sinko, Tara je pa najbolj živahna..So pa vsi preveč super.
Še slikce:

Nutella *


Neonček <3


Tara *.*


Skupaj  :-* Tara, Nutella, Neon (z leve proti desni), spodaj Missy

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''