Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803705

Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Oooo kako so že veliki in vsi so ful lepiii!! :o

LP Ika


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0

papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
super lusni so!! :D :D


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Še z moje strani
Velik slikc je naloženih v albumu, pod slikcami so tudi imena  :)
Nekaj slikic pa tukaj

Frizbiiii   :D


Mali Neon obožuje vlečenje štrikca fotoaparata medtem ko slikam


Nutella je igriva in pogumna punca


Tara (Naya) pa že uživa s prav svojo igračko ki so jo prinesli bodoči lastniki :)


Kup nesreče :D


janab

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Friese - res so luštni in prepričana sem, da uživate v vsakem trenutku. Kdo pa je očka teh štruklčkov?
lp
Jana

Daš, Lady, Pupa in Mika


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Jana, očka je Volti, :)

LP Ika


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Danes smo bili na Evropski specialki in smo se vrnili presrečni domov.
Paco je dobil Zelo pesrspektvno 1 v razredu najmlajših,
Athos pa odlično 1 in CAC v razredu odprtih.  ;D

LP Ika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
No,mi smo bili danes na navadni Evropski in dobili prav dobro ker se nasi damci ni dalo obadat z sodnikom in je pred njemu se obrnila in hotla vn iz ringa :(
no pa se iz kataloga:

PAPILLON—Euro Dog Show 2010

MALES:l

Puppy:
-ALF BOHEMIA SWEETY

Junior:
-ELRAM'S AVERY PREMIER EDITION SUI
-HUNDEBUDEN'S ZICKEN-PRINZ
-TANTALIZER FORUSSI
-GOLDEN LEAFS TEIVEL
-PAPIJOA MOHICAN
-IRIS DE COSTALINA
-NIGHTFIRES LIMELIGHT STAR

Intermediat:
-VINCENT VOM SCHWABENHOF
-TOYMAKERS YOU NEVER CAN TELL
-APOLLO ICE
-LAMINERS ERNESTO
-SEMICVETIK MILT MILTON

Open:
-QUEEN BLESS ROY OF ART ETOILE JP
-VILARDENS GOLD CHILD TIMOTHY¸
-VANGELIS SILVERMOON

Champion:
-BEAUTY FLY TEMTING-THEME
-CONNECTION I KNOW NOTHING
-DENEMORE ICONSRUBEN
-CHARMING BOY MARIA SIRRAH
-KENDRICK CAPRINA DOWINA
-GATCHMAN OF ROYAL BLANCHE JP
-LAMONIAS DON JUAN
-ELRAMS KAISER FRANZ JOSEPH

Veterans:
-LEONARDO SHAAS


FEMALES:

Baby:
-GLOCKHEN VON DEN KOLIBRIS

Puppy:
-LINDATORPS DESIREE
-NERIDE TAURAPILIS

Junior:
-ELRAMS BARONESSE MARIE
-SUSATUMS AMAZING GRACE
-DENEMORE OUTSTANDING ELEGANCE
-MENINES KATINKA
-DENEB DORIN MARESTEL

Open:
-NIGHTFIRES I GO MY WAY
-ELRAMS URANIA AN EPIPHANY
-GOLDEN LEAFS MIRACLE
-BEST BUTTERFLY VELVETAS
-SEMICVETIK ZARA MAGIC TOUCH
-GELIA MY LITTLE CARAT

Champion:
-TOYMAKERS ANTONIA
-BEAUTY FLY TETE A TETE
-ELRAMS QUANAH MAGICAL FLOWER SUI
-GIULETTE MY LITTLE CARAT
-SEMICVETIK GVENDOLIN FLIGHT

Veterans:
-JUNONA TAURAPILIS
-LADY LOVELY LOCKS VON DER SCHMETTERLINGSWIESE
_____________________________ _____________________________ __________

Lp,Mark


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Evo,se enkrat se javljam :P in to v imenu Lilijane Brglez dajem ta  oglas gor:

Naprodaj sta samcek in samicka pasme papillon.
Sta zaenkrat razstavne kvalitete kar pomeni da sta trenutno brez hudih napak
Starsa: Sidney Lady vom Cavalierchen X Tesoro de Pompadour
Oba sta pregledana dednih bolezni PL in pa PRA z razultati 0/0 (PL) in pa neg. (PRA)
Kar pomeni da sta cisto zdrava

Samicka je zelo podobna svoji mamici Sidney in prav tako je tri barvna ime ji je pa Billi Jean
Samcek je pa dokaj podoben tudi svojemu ocetu in je sobljeve barve in mu je ime Blizzard Silverstar

Rojena sta 4.3.2010
Trenutno stara 7 mesecev

Vec slik o samcku Blizzardu tukaj: http://www.helia-vira.com/psi_bl.php
O samicki Billi pa nekaj vec informacij tukaj : http://www.helia-vira.com/psi_bi.php

Na povezavah so tudi slikce

Za vec informacij kontaktirajte:
direktno vzrediteljico Lilijano na eposto : [email protected]
Ali pa na njen telefon +38641/716-458
Lahko pa tudi na mojo eposto:  [email protected]


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Takole, skoraj teden je že od kar smo se preselili in smo po novem primorci ;D Smo v ogromni hiši, ki je razdeljena na 3 stanovanja, v sosednjem stanovanju živijo prijatelji in še 2 stafforda. V tretjem stanovanju pa še študenta s terrierko. Prav veseli smo da tako veliko krdelo klapa skupaj. Le dva tavečja samca morata biti pod nadzorom, da ne pride do napetosti. Ampak se z dneva v dan umirjata. Imamo skupno veliko ograjeno dvorišče, zraven še ograjeni oljčni nasad in za naše kosmatince je pravi užitek zdaj, ko smo šli iz stanovanja v hišo.

Nekaj začetnih slikic za lušte, jih pa obljubim še več



Athos in Yumi



Nagon seveda dela svoje


LP Ika


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
živijo! hihi zadnja fotka - kakko mi je znano :P drugače pa ika, čestitke ob selitvi, verjamem da je res razlika ko greš iz stanovanja v hišo, moj mai včas kr ne dojame da na vrtu lahko tud poležava, se sončka, da ni treba da skoz nori pa žogce okol prenaša  :)) lp


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Se še jaz malo oglasim. Ika čestitam (sicer malo pozno :-[) za vselitev.
Pa da še malo poročam od nas, Tara je danes šla v novi dom na gorenjsko, Nutella ni več na voljo ker bo ostala naša pikica :P Neonček pa še išče prave lastnike. Mali divjaki so bili cepljeni, redno razglisteni in tetovirani. Ni mi jasno zakaj Neon ne najde pravih lastnikov ko pa ima tako super karakter. Če bi bil samička bi ostal doma, tko pa mami ni za to da bi imeli doma samčka. Ampak Neon je res zlat, živahen, pogumen, poljubčkal bi vse kar leze in kar gre, bil je najbolj pogumen pri veterinarki, pa še bi lahko naštevala ko je pa tako super  :D

Naše pikice zuni
Neon in Nutella


Nutella zadaj, Neon na desni in Tara spredaj


naša Nuti   ;D


sladki Neonček, ki še čaka lastnike (da ne bo pomote uhlja ima tu prepognjena ker je tekel :))bo


nagajiva pikica Tara, ki sedaj dela družbo paru z gorenjske :-*


Zadnja skupinska (vsaj za nekaj časa)



Ne morm vrjet kako hitro je minilo, pa še ravnokar smo bili pri Voltiju sedaj pa pikice že odhajajo  :-* mojim pikicam.


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Ooooo,Katarina vsi zeeelo lusni!!
In semizdi da si se prav odlocila da Nutelle ne das!! :D
Upam da Neonck cim prej najde nov dom :)


Ray

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Jooojj kakšni lepi kužeki :)

že nekaj časa razmišljam o nakupu psa in sem se zaljubila v papilončke... zaenkrat še samo razmišljam, nočem se prenagliti pa tudi čas bi si rada vzela za mladička, če se bom res za to odločila... bi pa zelo rada videla kakšnega papilončka v živo, ker do zdaj pasmo poznam samo preko interneta, knjig,.. :) je mogoče kdo iz Ljubljane pa bi mi bil pripravljen predstavit oz. pokazat svojega kužeka? Sicer sem iz Prekmurskega konca, ampak študiram v Ljubljani... če bi bil kdo pripravljen, bi bila zelo vesela :)

Bambi Beauty Butterfly


*Lanchy*

  • *
    • Prispevkov: 235
    • Točke: 0
Kakšni cortki mali!! ;P
Ja, za vas že hitro mine čas, ko so mladički pri vas, za lastnika je pa to pravo mučenje... :)



papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
No,da pozdravim Ray!

Ja,papilloncki so res zelo lusni!
Priporocam pa da preberes vse strani o papillonih na tem forumu bos se bolj 'podkovana' :)
Za Ljubljano sicer nevem ampak vem da je v Kranju kar nekaj lepih kuzkov!

Drugace sem pa jaz iz dolenjske bol tocno malo ven iz Novega mesta tako da ce si kdaj tukaj z veseljem pokazem naso Gracy ...
Tukaj pa se stran nase psarne ce te zanima :) http://www.miasroyalty.com/news_si.html

Pa se da malo naso Gracyko pokazemo sicer slikana pred 1. mescem ko je bila stara 10 mesec pa 1 teden ..
Danes je pa 11 mesecev in 2. tedna in tudi kar razlike v dlaki tako da upam da mi uspe objaviti nove slikce kmalu!




Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Evo še malo našega updatea. Pesjani in mi uživamo na obali!





















Imamo pa novo mačjo članico Mio, ki je že prvi dan dala vedeti, da se sploh ne bo pogajala s psmi, kdo je šef hiše zdaj. ;D
Sem pa tudi zelo ponosna na svoje pesjane, ker je to prvikrat, da sobivajo z mačjim predstavnikom in so jo vsi ljubeznivo (oz. strahospoštovanjem  ;D ) sprejeli.












LP Ika


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
 :) kok se maste pr  vam super, ko imate tolk živali!!! na obali pa vidm da tud uživate, da le tamalihdveh burja ne odpihne... ;)


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
:) kok se maste pr  vam super, ko imate tolk živali!!! na obali pa vidm da tud uživate, da le tamalihdveh burja ne odpihne... ;)

Ja naša mala ima vse, kar nama starši niso dovolili imeti :D Skupaj s sosedi ( v isti hiši) imamo 6 psov, 2 mački in 3 račke :)

Burja pa res danes ful piha,da tamaladva res komaj hodita zunaj.

LP Ika


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Da se še mi mal oglasimo

mala Tara raste in takole uživa v novem domu


pa še ena pozerska od Tare


sladkorček ki ostane doma Nuti




pa še Neonček ki še vedno išče pravega lastnika




Neon se navaja na sobno čistočo, je prijazen, igriv in učljiv. Primeren je tudi za razstave kar pa ni pogoj. Če je kdo tak, ki bi imel prikupnega, igrivega in crkljivega kužka me lahko pokliče na 040-181-226 ker je Neon prav to  :P

Pa še moj skoraj goli pes Missy :D


P.S. Sliki Tare sta slikani s strani lastnikov, sliki sta obljavljeni z njunim dovoljenjem


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
o lepotci. Najlepša pa mi je Tara. :o
 Mi pa čakamo na naslednji teden na Vrtojbo. Z Athosom upam da imava srečo in zaključiva šampionat. Paco bo pa prvič v mladih.
Prinesemo pa od tam še nekaj novega. Sicer ni papillon, a vseeno.
Tale lepotička bo čez en teden pri nas:






LP Ika


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Hej hej!

No nam se je tudi zgodilo veliko novega in sicer je bila Gracy 12.11 stara 1 leto :D  In pa seveda napreduje v dlaki kolikor le zmore :D
Potem 19.11. v Petek smo imeli PL in PRA pregled in lahko ugibate da so rezultati super in sicer 0/0 in pa negativno :D
potem pa 20.11 razstava v Zagrebu kjer je sodil Danski sodnik in je Gracy dal oceno 'zelo dobro' oz. 4
Sva pa imela vec srece 21.11 ko je sodil Francoz in sva dobila :
-Odlicno 1
-PRM
-JBOB
-Najlepsa psica pasme
-R.BOB
In pa za konec 'ZAGREB Junior Winner' :o :D

Kaksne nove novicke ter posodobitev spletne strani pa pride se na vrsto :D


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Hej!
Cestitke vsem za vse uspehe, mi je zal da sem zamudila evropsko letos, zgleda da ste se imeli fino. Cestitke mark za preglede in zagreb, koliko je pa bilo psov in kateri?
Ika, tale tvoja nova punca zgleda cist lustno. komaj cakam da pridem na pocitnice  8) Drugace je Paco noro zrastel in naredil dlake! zgleda ful starejsi kot v resnici je...
Katarina, Tara me tok na missy spominja, cist isti pogled ima, neoncek pa na bluejcka. Nutela je pa tut taprava lepoticka. Mislim, da je Winny cist ponosna :)

pride kdo v Wels decembra?

lepo se mejte vsi! :-*


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Hej,Zala hvala! Amm glede psov sta bila oba dni 10 psov... amm bili so Sunshine Butterfy Xanadu pa Lindatorps Oegonsten pa Beauty Fly Tete A tete ... ammpotem eni Tiziano psi... no,nevem keri se katalog pa ne najdem...ko ga ti jih pa se napisem...! :D

In pa po 3. mesecih se malo updata moje strani tisti ki ne spremljate po facebooku http://www.miasroyalty.com/


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Evo mi smo nedolgo nazaj prispeli domov.
In s CACIB Šempetra smo prinesli odlične rezultate.

Athos je dobil CAC in CACIB ter zaključil slovenski zreli šampionat!!

Paco pa z le 9imi meseci dosegel danes čudovit uspeh - PRM, JBOB in BOB!! Bil je tudi v JH in s hendlerko sta dosegla 4. mesto. V BISu žal nismo imeli sreče ampak bil je ves čas tako priden in potrpežjiv in pridno stal, da sem lahko samo ponosna nanj!

Slikce pa jutri.

LP Ika


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Samo pripomba še k današnji razstavi-ta sodnik, ki je med drugim sodil tudi papillone je bil izredno strog. Ogromno psov je dobilo pdb, čeprav so bili sami v razredu (ali pa je kar vsem podelil pdb :D)... Bi rekla, da sem po dolgem času spet videla sodnika, ki sodi korektno in mu ni neprijetno dati slabe ocene, če si jo pes  zasluži. Tako, da iskrene čestitke za osvojene nazive 8)
Me pa vsi takšni in drugačni pripetljaji na razstavah vsakič znova prepričajo, da moji psi še dolgo ne bodo videli razstave "znotraj ringa"

Energy se popolnoma strinja z menoj in prilaga slikico, da boste videli kje najbolj uživa :P


Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Enna se mi je zdelo da ste vi tam. Smo vas proti koncu samo na daleč videli, pa sem rekla da ste to menda vi. Sodnik je bil pa res FUL strog. Me je bilo že prav strah potem ko sem slišala izkušnje drugih in videla kako jih je metal ven. samo določeni opisi so bili res malo čudni. Da je pri enem psu napisal da nima prave barve oči, pa ima točno take kot standard zahteva.

LP Ika


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Evo še nekaj slik:







Več pa tukaj:  http://www.facebook.com/album.php?aid=261419&id=626947995&page=3


Se je pa včeraj našemu pasjemu krdelu in naši družini pridružila nova članica pasme ameriški staffordshirski terrier - Yogi


LP Ika


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ika cestitke za krasen uspeh! bob z 9 meseci ni kar tako dobit... jaz komaj cakam da pridem na pocitnice na morje malo haha :)\

enna lustna slikca. jaz tudi pogresam agility, tako da ko pridem nazaj zacnemo zares :D

uzivajte!


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
enna lustna slikca. jaz tudi pogresam agility, tako da ko pridem nazaj zacnemo zares :D

te držimo za besedo :P :P ;D

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu