Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803909

Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Ja meni je ful lep ;D! Koliko je satl...55 evrov :o!!! Na slovenskih razstavah je 19.900sit! Bom ga šla v avstrijo iskat :o. Kaj pa pomeni, da bo Joni imel sostanovalca...igraèko ali še kakšnega papillonèka ::)?
Jaz bi vzela medium ker Tara z njenimi pliši zasede kar nekaj prostora :D.

Mogoce nekoc se kakega psa ... ni nujno da ravno papillona.  :P



Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
JOJ kako nemno se izražam...=) mislila sem: ali misliš da je winny bolj moško ime...(2 del je ostal samo meni v glavi- pač kot vedno


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Sej ni panike jenny, zato sem te pa vprašala ;)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
a tisto je bila Tara(na tvojem avatarju)-luštna...


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Ja to je Tara mladiček. Te debate ko ti kupuješ malega, so mi zbudile spomine in sem se vrnila malo nazaj v čas :). Upam da nisi jezna :-\.


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Ne sploh ne... prav rada gledam vaše male(ko so bili zares mali :D ), miišljeno je bilo samo, da je zelo luštna psička-mladiček...(no saj je luštna tudi sedaj :P )


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Ko boš mela malo, se moremo kaj dobit, ker bom firbčna  ;D

Slišala sem da bo čez kako leto evropska razstava v sloveniji. Kaj kdo kaj ve o tem?


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
puf... še 1 mesec in 13 dni počakaj pa bo :P (bomo tam priblj. 1 mesec-malo manj) :D


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Kuull!!! :D

Evo sem našla link o razstavi  http://www.eurodogshow2010.com/. To ba pa doživetje ;D.


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Ja :o... samo kam z toliko psi ???to bi mogle biti dvorane... :-\


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
ponavadi je po 3 dni.  Jaz grem naslednje leto v zagreb in bo petek, sobota, nedelja. Naši pa bojo na petek. :)  Kot je Joni napisala, je v Tullnu bilo nekje 60 papillonov tako da bo kaj videt ;D.


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
no mogoče pa naslednije leto že jaz pridem...

In kam boste odpeljali vaše papillončke letos uživat???


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Mi letos ne gremo nikamor, ker rihtamo stanovanje :(.   Ful sem si želela da bi šli na bohinjsko jezero kot lani, ker smo se imeli fuuul dobro, tudi Tara se je zabavala. Ful je hodila do slapa savice pa to in pol je bila čisto gotova :D http://tara.moj-album.com/album/1017039/?os=1017179, http://tara.moj-album.com/album/1017039/?os=1017176. Žal pa letos ne bo šlo. Naslednje leto pa ja ;D. Pa januarja računa it na sneg ;D
Edino bomo šli v dolino Dragonije k slapu škrline kjer je tudi ful lepo, se bomo zadovolili tudi s tem :). Pa ti, jo boš kam peljala?


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Jah... Bi jo peljala če mejo, ampak še ne bo cepljena... Tako da se bomo letos zadovoljili z sprehodi(ob Kokri, po travnikih...)-lahko se pa potem avgusta tudi kaj dobimo=)


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
No... koliko ste pa dale za pse(vsi stroški skupaj pri mojemi pridejo 1640 EUR+ moj prevoz)!!!

P.S-seveda se moram zahvaliti moji mami, ki mi pomaga kriti stroške za psa


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Mi smo dali 1500 DEM, kar bi bilo zdaj nekje 160.000sit. Kot že veš smo jo dobili pri nas zato je bila tudi cenejša, pa še 10let nazaj :).  Dobro da si načela to temo , ker me je zanimalo kake so cene tam, sama pa nisem te hotela vprašat, da nebi zgledala predrzna :-[   
A pol boš šla z letalom po njo?


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
 :P hec-ja po njo bom šla z letalom... saj sem ravno poslala mail tistim tam, kako je z uvozom psa... :D :D :D ;D ;D ;D :P


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Pa še nekaj, v rodovniku (bo pisalo :D ) piše Color: Wt/Sable -bela in-???


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
aha(sem ugotovila)... rjava-hvala vseeno


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Ja, pri papillonckih so barve tako poimenovane (vsaj tako mi je ena vzrediteljica razlozila)

black
classic tricolor (crna z rjavimi pramencki) --> Dudi, Geri
sable (rjavkasta s temnejsimi prameni) --> Noriko
red
red sable (rdeckasta s temnejsimi prameni) --> Joni
lemon (svetlo rjava)


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
 Joni, kaj lemon bi bil lahko Amogo? http://tara.moj-album.com/album/402880/?os=404727[/url], http://tara.moj-album.com/album/402880/?os=402913

Ali je take barve kot Joni?   Svetlejšega pa še nisem videla :o.


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
black-Tara
classic tricolor (crna z rjavimi pramencki) --> Dudi, Geri
sable (rjavkasta s temnejsimi prameni) --> Noriko, Winnyred
red sable (rdeckasta s temnejsimi prameni) --> Joni
lemon (svetlo rjava)

ti, ti...!!! :D


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Amigo je zame red. Drugace pa ti lemon so taki skoraj rumenkasto-rjavi, ampak do zdaj sem videla samo eno psicko. Ne spomnim se natancno kje  :-[ Če bom našla kje sliko, jo bom prilepila.


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Bravo jenny......black - Tara!  Sej na Taro vedno pozabijo :P   
Jenny - Te dni urejam fotoalbume in sem ugotovila da imam ful malo Tarinih slik, ko je bila majhna za kar mi je  fuuuul žau. Zato ti laufaj stalno s fotoaparatom v roki in jo čimveč slikaj ko jo dobiš ,ker ta čas ne bo trajal dosti in če ga zamudiš ti bo žau kot je meni, ker bom imela ful malo spominov ko je ne bo več. Vsaka slika ki ti bo brezvezna ti bo takrat ful  pomenila :).


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Ja...pa ti še nisi imela digitalca, tako, da je sedaj to lažje... Je pa res škoda, da jih nimaš


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Ja res še ni bilo take tehnologije takrat (zdi se mi kot da se pogovarjam o srednjem veku :D). Jaz sem zato Taro  zdaj posnela na kamero, vse njene trikce in vragolije, tako da imam vsaj to ;D  Tudi tebi priporočam kamero, če jo lahko kje stakneš, če ne bom pa jaz prišla enkrat gor (ko me uradno povabiš :P) pa bomo nardili posnetke :D, če se strinjaš :D.
Aja... naredila sem kratko predstavitev mojih zverinic http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1949.0.

joni, dej res če najdeš sliko limon barve nalimaj gor, ker me res zanima :o.


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
slikice verjetno ne smem dati gor-avtorske pravice, če pa v google vtipkaš "lemon papillon colour", pa je kar na prvem linku primer vseh barvnih kombinacij, tudi lemon/white .  :)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
tisti zadnji mi je tak čuden... Drugače so pa ful dobro prikazane barve